Şimdi Ara

ASUS MAXIMUS VI (6) FORMULA Z87 ROG ARMOR SIVI SOĞUTMALI TR'de İLK (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
5.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu ses kartını ne yapıcaz peki :) ekstradan bir ayarı falan var mı bildiğiniz ??
  • amadiks kullanıcısına yanıt
    Ses sistemin ne bari bende z5500 logitech var onunla dehşet oluyor mesela ama şöyle bişey var genelde o bahsedilen ses kaerinda kulaklık özellikleri frekanslarına öncelik tanıyorlar hani oyunculara özel durum :) yani nasıl anlatsam o farkı kaliteli birkulaklik takip daha detaylı anlarsın :)
  • bende eski bir 5+1 var ama güçlü bir ses sistemi ama 5500 ün anfiside kuvvetli :) benimkisi normal bundan önceki sistemde soundblaster 7.1 destekleyen ses kartına modlanmış driver ile harika ses veriyordu ama bu sistemden böyle çıkınca şaşırdım:D
  • Bu anakartta pc kapalıyken usb den şarj etme olanağı var mı arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağolasın..:):) inşallah ama daha sistemi kuramadım doğru düzgün soğutmam yarım kaldı..:(:(
  • Böyle kartım olsa duvara asabilirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: qdry

Böyle kartım olsa duvara asabilirim :)

Merak etme şu an benimkide aynen öyle duruyor... işlemci ve ram alamadigim için :( para komple custom sıvı soğutmaya gitti ve yine yetmedi çok sinir durumdayım yani.
  • Güzel anakart hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: *RedLine™

Güzel anakart hayırlı olsun

Teşekkür ederim darısı başına dostum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: moslevon

quote:

Orijinalden alıntı: *RedLine™

Güzel anakart hayırlı olsun

Teşekkür ederim darısı başına dostum :)

İnşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • modu bekliyorum :)
  • Burdada var ben almadim. Extreme almistim. Bu kart ile extreme i ayiran nedir?
    Kartiniz hayirli olsun bu arada.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    Az kaldı azzz :) ama gıcık oldum yine şu Windows 8.1 i deniyorum hep hata veriyor internetten indirdiğim isolar ya sinirim çok bozuldu raidi direk görüyor fakat yükleme esnasında sorun veriyor. Birde sistemi Windows 8.1 ile denemek istiyorum ama 2 3 güne kadar halledicem insallah
  • R.Sambora kullanıcısına yanıt
    Tabiki herkes için işe yarar bi kart değil mesela custom sıvı soğutma kullanmayan biri için kesinlikle gereksiz bi ürün. Ben sıvı soğutma için aldım. Mesela bi arkadaş almış benden sonra ama bence basit kullanım için değmez sadece görüntüsü için almış :) işlemciyi bile stok fanla kullanmak bu karta yakışmaz :)

He anakartin şu anki ısı değerleri ise şöyle işlemci 4.6 ghz oc li 1.35 voltta i7 4770k bu arada :) anakart cpu power phase durumları % 140 yüksek durumda ve anakart 23 derecede çalışıyor nasıl sence
  • quote:

Orijinalden alıntı: moslevon

Tabiki herkes için işe yarar bi kart değil mesela custom sıvı soğutma kullanmayan biri için kesinlikle gereksiz bi ürün. Ben sıvı soğutma için aldım. Mesela bi arkadaş almış benden sonra ama bence basit kullanım için değmez sadece görüntüsü için almış :) işlemciyi bile stok fanla kullanmak bu karta yakışmaz :)

He anakartin şu anki ısı değerleri ise şöyle işlemci 4.6 ghz oc li 1.35 voltta i7 4770k bu arada :) anakart cpu power phase durumları % 140 yüksek durumda ve anakart 23 derecede çalışıyor nasıl sence

Ben cok anlamam fakat guzel. Gule gule kullanin . Masallah diyelim nazar degmesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• R.Sambora kullanıcısına yanıt
    Sağolasın :) inşallah nazar değmez :)
  • Hayırlı olsun.
    Bende bu pazar günü aldım 4770k ile beraber iş yogunlugundan tam bi deneme sansım olmadı işlerin durgunlaşmasını ve test sürüşüne cıkabilmeği dört gözle bekliyorum
  • Hayırlı olsun hocami çok yakışıklı kerata
  • Hadi bakalım hayırlısı :)
  • Ya ben bu karttaki Cross Chillin olayını anlamadım yani işlemcinin yakınındaki bölüm "Hybrid air and water cooling" deniyor nasıl yani anakartın kendi sıvı soğutması mı var yoksa işlemci soğutucusu ile mi kombine oluyor. Ne olaylar dönüyor ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.