Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
4
Favori
330.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başka bir topiktede intel indirim yapacak bekleyin diyorlar
    30 ocakta vista çıkacak vs vs .....
    O kadar para verip pişman olmayız değilmi
    Eğer bu f3jp yi alamazsam gidip celeron onboard ekran kartlı bir dandik makina alacam ve ayların araştırma çilesine iyi veya kötü son vereceğim
    Novabilgisayarcı arkadaş varsa bana pm den peşin fiyat versin kararımı şekillendireyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BurakÇağatay

Bu gün rastladım OXYD Bilgisayarın internet sitesinde var görünüyor. Fiyatı 1679$+KDV

Burada

ee bu ne şimdi anlamadım?
  • şuan benqp 52 ye bakıyorum bend,ne yapacagımı şaşırdım
    intel indirim yapacakta bunu buradakiler bize yansıtacakmı,adamlar zaten ürünü stoklarına koydu ucuz almadıkı pahalı aldı
    ocak sonu beklenecek heralde
    quote:

Orjinalden alıntı: drcula

Başka bir topiktede intel indirim yapacak bekleyin diyorlar
    30 ocakta vista çıkacak vs vs .....
    O kadar para verip pişman olmayız değilmi
    Eğer bu f3jp yi alamazsam gidip celeron onboard ekran kartlı bir dandik makina alacam ve ayların araştırma çilesine iyi veya kötü son vereceğim
    Novabilgisayarcı arkadaş varsa bana pm den peşin fiyat versin kararımı şekillendireyim
  • 2 hafta daha bekleyin, şu VISTA yı görelim. Ak koyun kara koyun belli olsun.
    VISTA çıkmadan alınacak notebook, yeni kasasının çıkacağını bile bile gidip 0 araba almaya benzer.
  • takipteyiz f3jp
  • quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

2 hafta daha bekleyin, şu VISTA yı görelim. Ak koyun kara koyun belli olsun.
    VISTA çıkmadan alınacak notebook, yeni kasasının çıkacağını bile bile gidip 0 araba almaya benzer.

Ne alakası var onu anlamadım, XP MCE dan Vistaya geçiş ücretsiz zaten. Ama illada vista yüklü halde görmek istiyorum dersen alır yükler bakarsın.
  • JSPci sanırım yanılıyosun (keşke yanılmasaydın da ücretsiz geçiş yapabilseydik)
    çünkü bende yarın ya da öbür gün nova dan f3jp siparişi vermeyi düşünüyodum... :(

http://www.microsoft.com/turkiye/windowsvista/getready/capable.mspx

burayı inceleyin..

sayfanın en altında yazan şey ise şu :

Windows Vista Uyumlu Bilgisayar satın alırsam Windows Vista'ya ücretsiz olarak yükseltebilir miyim?

Hayır. Windows Vista Uyumlu veya Premium Sürümüne Hazır Bilgisayar, bilgisayarın Windows XP'den yükseltmeye hazır olduğu anlamına gelir. Windows Vista Uyumlu veya Premium Sürümüne Hazır Bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz Windows Vista sürümünü ayrıca satın almalısınız.

• Novanın sitesindeki test sonuçları gerçekten kötü. Oyun oynamayı düşünenler bence başka makinaya baksa daha iyi olur. 3dmark 2003 den aldığı skoru benim x700 lü makinam alıyodu. Ya bu adamlar testi doğru düzgün yapamadı yada ekran kartı ramleri 64bit olabilir. Dikkattt
  • quote:

Orjinalden alıntı: escala

JSPci sanırım yanılıyosun (keşke yanılmasaydın da ücretsiz geçiş yapabilseydik)
    çünkü bende yarın ya da öbür gün nova dan f3jp siparişi vermeyi düşünüyodum... :(

burayı inceleyin..

Windows Vista Uyumlu Bilgisayar satın alırsam Windows Vista'ya ücretsiz olarak yükseltebilir miyim?

Hayır. Windows Vista Uyumlu veya Premium Sürümüne Hazır Bilgisayar, bilgisayarın Windows XP'den yükseltmeye hazır olduğu anlamına gelir. Windows Vista Uyumlu veya Premium Sürümüne Hazır Bilgisayarınıza yüklemek istediğiniz Windows Vista sürümünü ayrıca satın almalısınız.

valla asus un sitesinde de xp den vistaya gecerken indirim yapılacağı veya ücretsiz olarak geçileceği yazıyor, bu daha birçok yerde söylendi, microsofta da mail at istersen çünkü o vista sayfası aylar önce düzenlenmişti ve belki de ondan sonra bu konuda fikir değişikliğine gitmiş olabilirler, benim de bildiğim 15 marta kadar vistaya geçiş indirimli veya ücretsiz ve yine bildiğim kadarıyla xp media center editiondan vista home premium editiona ücretsiz geçiş yapabiliyosunuz, benden söylemesi...

• quote:

Orjinalden alıntı: Cherokee

Novanın sitesindeki test sonuçları gerçekten kötü. Oyun oynamayı düşünenler bence başka makinaya baksa daha iyi olur. 3dmark 2003 den aldığı skoru benim x700 lü makinam alıyodu. Ya bu adamlar testi doğru düzgün yapamadı yada ekran kartı ramleri 64bit olabilir. Dikkattt

evet cidden bu 64 bit olup olmadığını incelemek lazım, ama ben de bakmıştım o incelemelere ve yanlış hatırlamıyorsam 3dmark 2006 da çok da kötü değildi hatta nvidia 7800 den çok puan almış görünüyo burda, buna ben de şaşırdım doğrusu... işte 3dmark 2006 puan tablosu

http://www.novabilgisayar.com/3DMARK2006.asp

• quote:

burayı inceleyin..

Buyrun size kesin bilgi.
    1. olarak 26 ekim 2006 sonrası alınan laptoplarda üzerinde vista capable yazıyosa ve logosu varsa
    2. Microsoftun bu programına dhilse marka
    3. Üründe Xp Pro veya Xp media center yüklü ise

Ücretsiz geçiş yapabiliyorsunuz. Sadece ödemeniz gereken kargo ücreti.

Programa dahil olan markalar: ACER, TOSHIBA, SONY
    ASUS için Asus un kendisi ile görüşmeniz gerekiyor.

NOT: Bu bilgi Microsofttan bizzati alınmıştır.

• ekran kartının DDR/DDr2/DDR/3 olması bunu etkiler değilmi
    bu ürünün ekran kartının DDR? kaç bilen yok.
    quote:

Novanın sitesindeki test sonuçları gerçekten kötü. Oyun oynamayı düşünenler bence başka makinaya baksa daha iyi olur. 3dmark 2003 den aldığı skoru benim x700 lü makinam alıyodu. Ya bu adamlar testi doğru düzgün yapamadı yada ekran kartı ramleri 64bit olabilir. Dikkattt
  • quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

ekran kartının DDR/DDr2/DDR/3 olması bunu etkiler değilmi
    bu ürünün ekran kartının DDR? kaç bilen yok.
    quote:

arkadaşım ürün DDR2 bildiğim kadarıyla, ekran kartı 256 mb 128 bit diye biliyorum
  • Sn. forum üyeleri ve değerli arkadaşlar;

ASUS F3JP Notebook' ları Kadıköy' deki mağazamızda MONSTER Notebook modelleri ile kıyaslayarak tüm ASUS Notebook modellerini en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. ASUS F3JP model notebook' lar Şubat ayı sonuna kadar web sitemizde * Nakit ödemede 1495 $ + KDV gibi çok özel bir fiyattan satışa sunulmuştur.

http://www.fokusbilgisayar.com/asp/show_stock.asp?product=F3JP

Selamlar,

İlhan YILMAZ

* Nakit ödeme fiyatı üzerinden BONUS Kartınıza 6, CARDFİNANS kartınıza 5 yada MAXIMUM kartınıza 4 Taksitle alışveriş edebilir yada kredi kartınız ile tek ödeme yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fokusshop.com -- 18 Ocak 2007; 14:32:42 >

• quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

quote:

burayı inceleyin..

Buyrun size kesin bilgi.
    1. olarak 26 ekim 2006 sonrası alınan laptoplarda üzerinde vista capable yazıyosa ve logosu varsa
    2. Microsoftun bu programına dhilse marka
    3. Üründe Xp Pro veya Xp media center yüklü ise

Ücretsiz geçiş yapabiliyorsunuz. Sadece ödemeniz gereken kargo ücreti.

Programa dahil olan markalar: ACER, TOSHIBA, SONY
    ASUS için Asus un kendisi ile görüşmeniz gerekiyor.

NOT: Bu bilgi Microsofttan bizzati alınmıştır.

evet benim de bildiğim bu şekildeydi, vay be demek alırsak bu aleti vistaya beleş geçicez he hem de premium editiona, bence süper

• sözümü geri alıyorum, şimdi asusun sitesine baktım, xp professional olana 32 bit ve 64 bit dvd seçenekleri sunulurken media center için sadece 32 bit seçeneği var
  • ark lar bende sizler gibi kararsızım ama dell tr11 mi alsam toshiba mı yoksa f3jp mi dei deil..
    f3jp de ben karar kıldım ancak peşin alıcam ve nerden alsam diye düşünüyorum
    ayrıca; bu alete çamur atan ark lara soruorum; bu alet için yapılan testlerin sonuçları heryerde farklı, özellikle yabancı forumlarda görebilirsiniz. bence aaa bu kötüymüş ozaman der gibi handikaplara düşmeden önce kötü dediğiniz aletin özelliklerini iyice bi araştırın derim
    ekran kartına laf atan ark için; siteyi bulursam tekrar link eklerim ama şuan aklımda olan tek şey ekran kartı için %100 puan verildiği. sağlıklı bi araştırma yapmak isterseniz yabancı forum ve sitelerde dolaşın derim

bahsedilen laptop ın işlemcisi ramı ve 128 bit veriyoluna sahip 256 ekran kartı ortada

son olarak da eğer siz bu laptop ı benim gibi iş için alıp kalan zamanlarda da özel işler ve oyun için ayıracaksınız mükemmel bişe bu, yok ben oyun manyağıyım yeryüzünde ilk çıkan bi oyunu ben full özelliklerle oynamak isterim diyorsanız ya 1500$ deil cebinize 2500$ koyup laptop bakın ya da oyun istiosanız laptop sevdasından vazcayıp o paralara evinize masaüstü toplayın (pardon uzayüstü )

naçizane kendi görüşümdür ve kim ne derse desin ben bu aleti alıcam bikaç güne, sabrederseniz kendim test eder ve sonuçları size aktarırım

saygılar...

• Ben bu lap top , datrowxs serisi ve toshiba100-847 arasında gidip geliyorum. Bir de monster var tabi dışarıda
  • Şu intel cbb platformunda ekran kartı değişimi olsaydı iyi olurdu
  • Kendimi almamak için zor tutuyorun bir kopsam doğru gidip alacağım
    ekran kartı ,işlemci .9 cell pil
    Takipteyim
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.