Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.582
Cevap
4
Favori
330.273
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi bakalım ürün elinize geçince buraya bir inceleme koyarsınız artık
  • quote:

Orjinalden alıntı: seventyseven

arkadaşlar bu modeli düşünüyorumfiyat olarak nova nın fiyatı baya iyi peki bu nova firması nasıldır mail order olayı falan ben pek ısınmadım direk k.kartına satışları yokmu ve güvenilir bir firmamı bu konularda takıldım bilgisi olan varsa paylaşirsa sevinirim

Firma iyidir güvenilirdir, zaten güvenilir olmasa bu forumda ayakta duramazdı.

Mail order a gelince için rahat olsun, mail order ı yapın sonrada kredi kartınızı mail order a kapatın kullanacağınız zaman açtırın.Kaybetsen aynı şeyler olmayacakmı.

• bu testler hangi mhz aralığında yapıldı?475/400mhz mi?

quote:

Orjinalden alıntı: novabil

Herkese tekrardan Merhaba,
    Asus F3JP için test sonuçları güncellendi, daha profesyonel daha gerçekçi testler yapıldı,
    SONUÇLAR;
    3DMark03 (3.6.0) / Standard 7.151 3DMarks
    CPU Score (fps) 1.045 (126,3 / 16,9)
    3DMark05 (1.2.0) / Standard 4.176 3DMarks
    CPU Score (fps) 5.781 (3,0 / 5,0)
    3DMark06 (1.0.2) / Standard 2.344 3DMarks
    SM2.0 / HDR/SM3.0 / CPU 692 / 781 / 1.579

Daha ayrıntılı bilgi ve resimler için buraya bakabilirsiniz,
    http://www.novabilgisayar.com/F3JP.asp

Herkese iyi alışverişler.
    Saygılar.

• quote:

Orjinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

quote:

15 gün daha sabredemiyonuz mu?
    VİSTA yı bekleyin işte.

Bi bildiğin varsa söle (ki zannetmiyorum ama !),
    Bilmiyosanda milletin kafasını karıştırma.

Ayrıca Vista çıkınca nolacak zannediyonuzki, yeni gelecek notebooklar vistalımı gelecek zannediyosunuz. Bence hiç bişey değişmeyecek, 3-5 ay hala XP home vs. ile satlılacak. isteyende vista farkını verip vistaya geçecek.
    Üstelik Vista fiyatı çok yüksek olduğu için yeni gelse bile laptoplar fazladan bi 100$ daha pahalı olacak. Bekleyinde görün bakalım akıllılar.

Donanım siteleri 6 aydır "Intel' in 2007 de Centrino platformunu terkedip yenisine geçeceğini" yazıyor.

yeni platforma ne zaman geçecekmiş? yani bekleyin bosuna almış olursunuz mu diyosun, iyice kafam karıştı ne yapsam

• quote:

Orjinalden alıntı: luciferian

bu testler hangi mhz aralığında yapıldı?475/400mhz mi?

Default ayarlarda yapıldı arkadaşım, MHZ aralığını şuan hatırlamıyorum, ama herkangi bir değişim yapılmadan 1024 * 768 çözünürlükte, ekran kartının default MHZ aralığında yapıldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: escala

seventyseven dostum bende senin gibi mail order sistemini pek sevmedim bi sakatlık olduğundan deil ama uzun iş geldi. bu sabah bende nova dan sipariş verdim, internet üzerinden havale yaparak. umarım yarın ya da öbür gün elimde olucak..

teşekkürler, hayırlı olsun umarım ilk izlenimlerini burada paylaşirsın
  • arkadaşlar bu notebook u axess 24 ay vade ile alabileceğim bir yer biliyormusunuz?
  • çok acil f3jp de xp media center mı
    xp home edi.
    yoksa xp pro mu var çok acil bilen varsa kesin cevap istiyorum
  • media center var
    quote:

Orjinalden alıntı: willowsoner

çok acil f3jp de xp media center mı
    xp home edi.
    yoksa xp pro mu var çok acil bilen varsa kesin cevap istiyorum

media center
  • teşekkürler de bikaç sitede home yazıyor?boğaziçi ve novada xp mce diyor? abi sen nerden baktın?
  • bende novadan baktım.

quote:

Orjinalden alıntı: willowsoner

teşekkürler de bikaç sitede home yazıyor?boğaziçi ve novada xp mce diyor? abi sen nerden baktın?
  • inşallah doğrudur olmazsa yarın arayıp sorayım eğer media center varsa vista 64 bit e geçiş hakkı var home da geçiş yok vistaya ücretsiz
  • sitesinde yazan dogrudur,öle bi hata yapmazlar,için rahat etmiyosa ara sor.
  • arkadaşlar asus fiyatlarına birde burdan bakmanızı tavsiye ederim gerçi bilen biliyor ama yeni almayı düşünenlere fikir olsun http://www.iyola.com
  • quote:

Orjinalden alıntı: alan_wake

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: serpantin

quote:

15 gün daha sabredemiyonuz mu?
    VİSTA yı bekleyin işte.

Bi bildiğin varsa söle (ki zannetmiyorum ama !),
    Bilmiyosanda milletin kafasını karıştırma.

Ayrıca Vista çıkınca nolacak zannediyonuzki, yeni gelecek notebooklar vistalımı gelecek zannediyosunuz. Bence hiç bişey değişmeyecek, 3-5 ay hala XP home vs. ile satlılacak. isteyende vista farkını verip vistaya geçecek.
    Üstelik Vista fiyatı çok yüksek olduğu için yeni gelse bile laptoplar fazladan bi 100$ daha pahalı olacak. Bekleyinde görün bakalım akıllılar.

Donanım siteleri 6 aydır "Intel' in 2007 de Centrino platformunu terkedip yenisine geçeceğini" yazıyor.

yeni platforma ne zaman geçecekmiş? yani bekleyin bosuna almış olursunuz mu diyosun, iyice kafam karıştı ne yapsam

Demek istiyorum ki, nasıl tek çekirdekten çift çekirdeğe geçilir geçilmez tek çekirdekli işlemcili notebookların fiyatları bir anda düştüyse, yeni platform piyasaya girere girmez centrino platformlu Core2Duo ların fiyatları da başaşşağı olacak.

• yav çıldırıcam bu iyola.comda da xp pro ve home diyo forumda heralde alan arkadaşlar vardı bu modeli onlar işletim sistemini yzarlarsa çok sevinirim diğer arkadaşların yorumu ne bu konuda?
  • @tuvnera@ vista yeni bir platformlamı geliyor yani ben anlamadım?? bu platformun adı sanı ne zaman çıkacagı bellimideki arkadaşlara bekleyin diyorsun ben bu platform konusunda yabancıyım lakin vista ayrı birşey platform ayrı birşey daha adı bile olmayan birşeyın ne zamana kadar çıkacagını düşünüyorsun bilgilendirirsen sevinirim
  • ya seventyseven arkadaşım senin bu f3jp nin işletim sisteminin ne olduğu hakkında bi bilgin var mı?
  • dostum sıtede >> İşletim Sistemi Genuine Microsoft® Windows® XP Professional, Genuine Microsoft® Windows® XP Home << yazıyor //
    nova >>Microsoft Windows XP MCE<< yazıyor
    hepsi buradada Microsoft Windows XP MCE yani media center edition son kanaatim // burdada edition acıklamasıhttp://www.pclabs.gen.tr/yazi.asp?doc=399
  • Arkadaşlar, ben bu ürünün peşin fiyatı Ocak ayı sonuna kadar 1.250 USD olur derken şaşırmıştınız.
    Aşağıda, daha ay sonu olmadan, 1.215 USD'ye satılıyor. Daha bekleyin, duyurulan yeni DX10 destekli notebook'lar ve yeni platform vs. gibi nedenlerle bu cihazın fiyatı tahminim Subat 15'e kadar 1.000 USD'lere kadar inebilir.

quote:

arkadaşlar asus fiyatlarına birde burdan bakmanızı tavsiye ederim gerçi bilen biliyor ama yeni almayı düşünenlere fikir olsun http://www.iyola.com
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.