Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.583
Cevap
4
Favori
330.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: motdecle

arkadaşlar bu ve diğer bütün dizüstüler için BT depo fiyatı ile diğer bütün firmaların fiyatları arasında çok büyük farklar var. yaklaşık 100-150 dolara kadar farklar var. sizce bu fark anormal değil mi? Bt depo ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

BT deponunda ne mal olduğunu gördük desem yalan olmaz, fiyat 1386$+kdv idi güya, ürün geldi bakın fiyatı nasıl artırdılar.Böle yerlerden bişi almayın.

Şuan gördüğüm kadarı ile tek uygun yer NOVA, umarım onlar bu fiyat dengesini korurlar.

• kesinlikle oynarsın!!! ben centrino 1.5GHz , radeon 9600 64+64 mb lık ASUS laptopumla en son oyunları full detail oynuyorum (omega driverları ile).
  • quote:

Orjinalden alıntı: XmysticX

quote:

Orjinalden alıntı: motdecle

arkadaşlar bu ve diğer bütün dizüstüler için BT depo fiyatı ile diğer bütün firmaların fiyatları arasında çok büyük farklar var. yaklaşık 100-150 dolara kadar farklar var. sizce bu fark anormal değil mi? Bt depo ile ilgili bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?

BT deponunda ne mal olduğunu gördük desem yalan olmaz, fiyat 1386$+kdv idi güya, ürün geldi bakın fiyatı nasıl artırdılar.Böle yerlerden bişi almayın.

Şuan gördüğüm kadarı ile tek uygun yer NOVA, umarım onlar bu fiyat dengesini korurlar.

ürün birde burda var aşağı yukarı fiyatlar eşit

http://www.markomshop.com/asp/show_stock.asp?product=UN105ASU15

• quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

bi arkadaş çıkyo ben aldım çok süper diyo,başkası iyi değil diyo
    insanın kafasında soru işaretleri oluşuyo????????*
    alan arkadaşlar hayrına detaylı bi inceleme yaparsanız çok iyi olur,
    bence f3jp ile call of duty yi düzgün bişekilde oynayamıyosak hangi laptopla oynuycaz?

doğru söylüyosun ben de incelemeyi okuyunca aynen böyle dedim, yok mu buna bir çözüm, oyunları bu laptopla adam gibi oynamamız mümkün değil mi? driverlarını falan yükleriz o sorun değil ama adamların yaptığı inceleme kafamda çok soru işareti yaratıyo yoksa ben de düşünmeden alıcam bu laptopu, fiyatı da gerçekten çok uygun, ama ah şu inceleme kafamı karıştırmasaydı...

• quote:

Orjinalden alıntı: erhan.82

arkadaşlar asus F3JP yi nova bilgisayardan bugün sipariş ettim ve çarşamba günü elimde olacak.. ben geçen ay SONY VAIO FE31M almıştım vaio yu haftalarca süren araştırmalarım sonucu almaya karar vermiştim ve beni hayal kırıklığına uğratmadı özellikleri ve kasa tasarımı bilhassa ekran paneli ileri düzeyde... şantiyede toshiba satallite kullanıyorum M165 modeli makina taş gibi ama taş gibi olması ürüne hiçbirşey katmamış.. ekran paneli çok kötü renk sıkaları berbat,ekran ışığı çok yetersiz... hele touch pad ini sormayı sürekli taıkılıor adamı hasta ediyor bu olay; aynı zamanda çok küçük.. bunların yanısıra 512 ram bulundurması manasız.. hp ler eski kalitesini yeni ürünlerinde yansıtmıyor elimde 2004 de almış oldugum celeron mobile işlemcili bir hp var ve bir çok yeni modele markaya taş çıkarar cinsten.. kasa kalitesi,ekran kalitesi,kolay kullanılabilir multimedia tuşları vs. vs... ama hp nin yeni ürünlerindeki kasalar ne yazıkki eskiyi aratıor nitelikte ekran panelleri yine tatmin edici değil hemen hemen rüm notebook firmaları ürünlerinde üst düzeye yakın ekran kartları kullanırken hp hala 7400 den ote gidemedi 17'' paneller hariç.. kısacası piyasada bulabileceğiniz en iyi iki üründen bir tanesi sony vaio FE31M diğeride asus F3JP.. hatta F3JP nin vaio ya görede çok artısı bulunmakta mesela ekran kartı, 4MB L2 belleği gibi tabi birde arasındaki 900 ytl lik fiyat farkınıda göz ardı etmeyelim.. sonuç olarak asus dünyanın en büyük notebook üreticilerinden biri kaldıki arkasında çizgi elektronik gibi tam anlamıyla kurumsallaşmıs bir firma var.. hiç tereddüt etmeyin dedim.. şu an piyasanın her açıdan KRALI F3JP...

abi alınca izlenimlerini yazar mısın lütfen? özellikle ekran görüntüsü, çözünürlük, bakış açısında değişme olunca kararma ve görüntüde bozulma olup olmadığı ve de oyunlar hakkındaki izlenimlerini yazarsan çok memnun olurum, şimdiden teşekkürler...

• aleti iyi bilen arkadaşlar bi sorum var.
    aletin resimlerinden gördüğüm kadar üstünde müzik ve video için play/pause fw rw gibi medya tuşları göremedim
    yoğun müzik dinleyen biri olarak bu tuşlar benim için önemli.
    dediğim gibi ben göremedim,bilen varsa aydınlantırsa sevinirim..
  • müzik tuşları var ama fn tuşuyla devreye giriyo bide media centeri var o epey hoşuna gider müzk dinleyen ve film izleyenler için bi de arkadaşlar diyo işte yok yabancı forumda biri yazmışta yok call of duty de bazı şeyleri açmıyomuşta falan şu bi gerçek f3jp kendi klasmanında en iyi 9cell pil 667mhz lik ram bunlar küçük detaylar gibi geliyo ama toshibadan daha öne geçmesini çok rahat sağlıyo ekran çözünürlüğüde çok yüksek 15.4 inç lere göre 3d ses desteğide var merak edenler bu siteye bakabilirler http://www.notebookcheck.net/Asus-F3JP.2363.0.html işlemci burda düşük gösteriyo ama bendeki 64 bit

• Dünde bahsettiğim gibi ürün yarın elimde olacak inş... ürünü inceledikten sonra size detaylı bilgiyi yarın akşam bildiricem.. bu arada ürünün fiyatı konusundaki araştırmalar hakkındaki düşüncemide solemeden edemeyeceğim gerçekten ürün fiyatını fazlasıyla hakediyor ve şu an ürünün en uygun satış noktasıdawww.novabilgisayar.com 'dur..araştırmadığım yer kalmadı.. bu arada ben ürünün fiyatını havale ile peşin ödedim ona rağmen en ufak bir iskonto yapmadılar pazarlık yapmayı düşünen arkadaşlarında bu konudan haberdar olmasını isterim... yarın akşam görüşmek üzere....
  • quote:

Dünde bahsettiğim gibi ürün yarın elimde olacak inş... ürünü inceledikten sonra size detaylı bilgiyi yarın akşam bildiricem.. bu arada ürünün fiyatı konusundaki araştırmalar hakkındaki düşüncemide solemeden edemeyeceğim gerçekten ürün fiyatını fazlasıyla hakediyor ve şu an ürünün en uygun satış noktasıdawww.novabilgisayar.com 'dur..araştırmadığım yer kalmadı.. bu arada ben ürünün fiyatını havale ile peşin ödedim ona rağmen en ufak bir iskonto yapmadılar pazarlık yapmayı düşünen arkadaşlarında bu konudan haberdar olmasını isterim... yarın akşam görüşmek üzere....

Dört gözle bekliyoruz Nova yetkilileri böyle güzel bir ürünle süper reklam imkanı yakalamışken benim gibi pazarlık yaparak peşin para almayı düşünenleri küstürüp kaçırmaz ise f3jp sayesinde çok sayıda ve devamlı müşteri kazanmış olmazmı nedersiniz

• evet peşin alımlarda indirim yapılması gerek aslında az para vermiyoruz sonuçta
    umarım burayı takip ediyolardır,sesimizi duyarlar
    quote:

Orjinalden alıntı: drcula

quote:

Dünde bahsettiğim gibi ürün yarın elimde olacak inş... ürünü inceledikten sonra size detaylı bilgiyi yarın akşam bildiricem.. bu arada ürünün fiyatı konusundaki araştırmalar hakkındaki düşüncemide solemeden edemeyeceğim gerçekten ürün fiyatını fazlasıyla hakediyor ve şu an ürünün en uygun satış noktasıdawww.novabilgisayar.com 'dur..araştırmadığım yer kalmadı.. bu arada ben ürünün fiyatını havale ile peşin ödedim ona rağmen en ufak bir iskonto yapmadılar pazarlık yapmayı düşünen arkadaşlarında bu konudan haberdar olmasını isterim... yarın akşam görüşmek üzere....

Dört gözle bekliyoruz Nova yetkilileri böyle güzel bir ürünle süper reklam imkanı yakalamışken benim gibi pazarlık yaparak peşin para almayı düşünenleri küstürüp kaçırmaz ise f3jp sayesinde çok sayıda ve devamlı müşteri kazanmış olmazmı nedersiniz

• mackdaaf bize biraz daha detaylı bi inceleme yazsan çok iyi olur ;

1-ısınma varmı?
    2-ekranı nasıl bakış açıları iyimi?
    3-iyi ve kötü tarafları?
    4-pişmanmısın yoksa iyiki almışımmı diyoson?
    5-oynadıgın oyunlarda premlem oldumu,olmamıştır ama yukardaki yorum aklımı karıştırdı.
    6-nerden ve kaça aldın?
    cevaplarsan sevinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: mackdaaf

müzik tuşları var ama fn tuşuyla devreye giriyo bide media centeri var o epey hoşuna gider müzk dinleyen ve film izleyenler için bi de arkadaşlar diyo işte yok yabancı forumda biri yazmışta yok call of duty de bazı şeyleri açmıyomuşta falan şu bi gerçek f3jp kendi klasmanında en iyi 9cell pil 667mhz lik ram bunlar küçük detaylar gibi geliyo ama toshibadan daha öne geçmesini çok rahat sağlıyo ekran çözünürlüğüde çok yüksek 15.4 inç lere göre 3d ses desteğide var merak edenler bu siteye bakabilirler http://www.notebookcheck.net/Asus-F3JP.2363.0.html işlemci burda düşük gösteriyo ama bendeki 64 bit

• arkadaşlar ben daha önce hiç net üstünden alışveriş yapmadım,net üstünden aldıgımız ürünleri 1 hafta içinde begenmezsek geri verebiliyomuyuz?
    diyelim ölü piksel falan çıktı novaya bunu söylesek ürünü değiştirirmi bilen arkaşlar yardımcı olursa sevinirim?
  • quote:

arkadaşlar ben daha önce hiç net üstünden alışveriş yapmadım,net üstünden aldıgımız ürünleri 1 hafta içinde begenmezsek geri verebiliyomuyuz?
    diyelim ölü piksel falan çıktı novaya bunu söylesek ürünü değiştirirmi bilen arkaşlar yardımcı olursa sevinirim?

Nova ölü pxelde değişim yapıyor, yada rica et kontrol edip yollasınlar. Sorun olacağını sanmıyorum.
    Saygılar.
  • Arkadaşlar şu Notebook"un incelemesini koyun artık şuraya
  • Ben de dört gözle bekliyorum incelemeyi. özellikle oyun oynarken cpu ve gpu sıcaklığını... İnşallah çok ısınmıyordur. Bazı F3JC lerdeki mavi ekran hatası çıkmaz inşallah bunda da.
    Gold'a ne zaman gelecek ya da gelecek mi bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcetinkaya -- 16 Ocak 2007; 22:40:19 >
  • quote:

evet peşin alımlarda indirim yapılması gerek aslında az para vermiyoruz sonuçta
    quote:

quote:

sesimizi duyan nova yetkilisi yokmuuuuuuu.........

• golda 2 kere mail attım bana cevap vermediler.bende bekliyorum golda gelmesini
    quote:

Orjinalden alıntı: kcetinkaya

Ben de dört gözle bekliyorum incelemeyi. özellikle oyun oynarken cpu ve gpu sıcaklığını... İnşallah çok ısınmıyordur. Bazı F3JC lerdeki mavi ekran hatası çıkmaz inşallah bunda da.
    Gold'a ne zaman gelecek ya da gelecek mi bilen var mı ?

• yok sesimizi duyan
    inceleme yapanda yok
    vista yüklü laptoplar gelince ucuzlarmı bunlar?offfffff off
    quote:

quote:

evet peşin alımlarda indirim yapılması gerek aslında az para vermiyoruz sonuçta
    quote:

quote:

sesimizi duyan nova yetkilisi yokmuuuuuuu.........

• Bu gün rastladım OXYD Bilgisayarın internet sitesinde var görünüyor. Fiyatı 1679$+KDV

Burada
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.