Şimdi Ara

[ASUS]F3JP TÜRKİYEDE [>F3JP KULLANICILARI DERNEĞİ<] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.583
Cevap
4
Favori
330.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yorumlar gercekten ii özellik olarakta ii ama benim kalite testimden gecemedi.. Ben biraz dış görünşe kasa kalitesine de baktıgım için..
  • incelemede DDR/DDR2/DDR3/DDR4 yazıyo
    bununların hangisi olduğu yazmıyo?
    quote:

Orjinalden alıntı: MAK.S.S.

arkadaşlar bu F3Jp deki x1700 DDR2 mi DDR3 mü?
    bide bu DDR2 ile DDR3 arasında performans plarak çok fark varmı?
    bilen arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.saygılar

• zaten f3jc ve monsterlardaki kasa ile aynıymış,ben görmedim ama schumacher öle yazmıştı.
    f3jc nin kasası için çok iyi şeyler söylenmiyo.
    quote:

Orjinalden alıntı: SinanAtesh

yorumlar gercekten ii özellik olarakta ii ama benim kalite testimden gecemedi.. Ben biraz dış görünşe kasa kalitesine de baktıgım için..
  • Ben f3jp yi aldım bu bölümde okuduğum çoğu şey atmasyon kasa muhteşem zaten ekran kartına dicek yok orta hali bırakın en yüksek girafikler de bile(antialasing 4x) rainbowsix locdown u çok rahat oynaya biliyorsunuz ekran çözünürlüğüde bi çok notebook tan daha yüksek (dell,hp,monster,..) zaten bu firmaların çoğunun notebook kasalarını hangi firmadan aldığı malüm ve sorunsuz çalışma konusunda dell inspiron 6400 den sonra f3jp

• hayırlı olsun arkadaşım,nerden ve kaça aldın?söyleyebilirmisin?
    bi kaç resim falan koyabilirsen bizim için iyi olur,ısınma yok değilmi?
    quote:

Orjinalden alıntı: mackdaaf

Ben f3jp yi aldım bu bölümde okuduğum çoğu şey atmasyon kasa muhteşem zaten ekran kartına dicek yok orta hali bırakın en yüksek girafikler de bile(antialasing 4x) rainbowsix locdown u çok rahat oynaya biliyorsunuz ekran çözünürlüğüde bi çok notebook tan daha yüksek (dell,hp,monster,..) zaten bu firmaların çoğunun notebook kasalarını hangi firmadan aldığı malüm ve sorunsuz çalışma konusunda dell inspiron 6400 den sonra f3jp

• Arkadaşım hayırlı olsun.Eğer mümkünse incelemesini yapıp resimli bir biçimde buraya koyarmısın.....
  • up
  • heralde arkadaş f3jp den memnun ancak bu yazıyı yazıp gitti
    umarım tekrar ugrar
    quote:

Ben f3jp yi aldım bu bölümde okuduğum çoğu şey atmasyon kasa muhteşem zaten ekran kartına dicek yok orta hali bırakın en yüksek girafikler de bile(antialasing 4x) rainbowsix locdown u çok rahat oynaya biliyorsunuz ekran çözünürlüğüde bi çok notebook tan daha yüksek (dell,hp,monster,..) zaten bu firmaların çoğunun notebook kasalarını hangi firmadan aldığı malüm ve sorunsuz çalışma konusunda dell inspiron 6400 den sonra f3jp

• quote:

bu fiyata bu özellikte başka laptop bilen varsa söylesin yoksa alacam bak sonra kafanızı ağrıtırım

• quote:

Orjinalden alıntı: drcula

bu fiyata bu özellikte başka laptop bilen varsa söylesin yoksa alacam bak sonra kafanızı ağrıtırım

TOSHIBA A100-912 modeli Bimeks' de 1560$ + KDV ye satılıyormuş. Eğer bulursam yarın alıyorum.
  • @drcula@Bu fiyata AYNI özelliklerde başka laptop yok...
  • up
  • We don't have comparable 3D Spode Mark scores for the previous Asus but the tests we ran this time show what sort of performance you'll get from this as a gaming machine. Gaming performance is not stellar. In demanding titles such as Call of Duty and Prey, you won't be able to enable anti-aliasing or anisotropic filtering if you wish to maintain smooth, playable frame rates. With other less demanding titles you'll be able to get away with it.

The Asus F3JP is a decent notebook in many respects. The most impressive aspect though is its raw performance, thanks to the fast CPU. The excellent keyboard is a boon too. However, the screen and the graphics are only reasonable. With a higher resolution and great graphics performance to match, this system would be ideal.

İşte sözüne ettiğim sitede yapılan inceleme yani adam pek beğenmemiş, call of duty de bazı özellikleri calıstırma imkanınız yok bile diyo, yoksa ben kararımı vermiştim kesin alıcaktım ama bu sözler kafamda bircok soru işareti uyandırdı Ayrıca ekran görüş açısı da pek iç açıcı değil sanırım yani sağdan soldan üstten bakmada kararmalar olması, bu da canımı sıktı işin açıkçası çünkü önemsediğim konulardan biri de bu, böyle özelliklere sahip makine yap ama bunları es geç, eğer öyleyse hakkaten hiç yakışmamış bu alete

• bende 3 sene önce aldığım 1. nesil centrino 1.5 GHz işlemcili radeon 9600 ekran kartlı ASUS laptop var, ister inanın ister inanmayın NFS Carbon'u antialiasing ve anisotropic filtering dahil tüm opsiyonlar açık, 41025-768 neredeyse herşey full detail ( shader hariç!!! ) gayet smooth oynuyorum!!! Ama omega driverları ile! HALA OYNANIYOR!!! x1700 gibi 9600 den kat kat iyi bi ekran kartında asla sorun olmaz oyun hele ki böyle işlemcili bir bilgisayarda. Hiç şüpheniz olmasın. ATİ ye güvenin, ben çok memnunum!
  • arkadaşlar asus F3JP yi nova bilgisayardan bugün sipariş ettim ve çarşamba günü elimde olacak.. ben geçen ay SONY VAIO FE31M almıştım vaio yu haftalarca süren araştırmalarım sonucu almaya karar vermiştim ve beni hayal kırıklığına uğratmadı özellikleri ve kasa tasarımı bilhassa ekran paneli ileri düzeyde... şantiyede toshiba satallite kullanıyorum M165 modeli makina taş gibi ama taş gibi olması ürüne hiçbirşey katmamış.. ekran paneli çok kötü renk sıkaları berbat,ekran ışığı çok yetersiz... hele touch pad ini sormayı sürekli taıkılıor adamı hasta ediyor bu olay; aynı zamanda çok küçük.. bunların yanısıra 512 ram bulundurması manasız.. hp ler eski kalitesini yeni ürünlerinde yansıtmıyor elimde 2004 de almış oldugum celeron mobile işlemcili bir hp var ve bir çok yeni modele markaya taş çıkarar cinsten.. kasa kalitesi,ekran kalitesi,kolay kullanılabilir multimedia tuşları vs. vs... ama hp nin yeni ürünlerindeki kasalar ne yazıkki eskiyi aratıor nitelikte ekran panelleri yine tatmin edici değil hemen hemen rüm notebook firmaları ürünlerinde üst düzeye yakın ekran kartları kullanırken hp hala 7400 den ote gidemedi 17'' paneller hariç.. kısacası piyasada bulabileceğiniz en iyi iki üründen bir tanesi sony vaio FE31M diğeride asus F3JP.. hatta F3JP nin vaio ya görede çok artısı bulunmakta mesela ekran kartı, 4MB L2 belleği gibi tabi birde arasındaki 900 ytl lik fiyat farkınıda göz ardı etmeyelim.. sonuç olarak asus dünyanın en büyük notebook üreticilerinden biri kaldıki arkasında çizgi elektronik gibi tam anlamıyla kurumsallaşmıs bir firma var.. hiç tereddüt etmeyin dedim.. şu an piyasanın her açıdan KRALI F3JP...

• Evet bencede şu an için kendi sınıfındaki notebooklar arasından en iyisi en ideali
  • quote:

Orjinalden alıntı: erhan.82

arkadaşlar asus F3JP yi nova bilgisayardan bugün sipariş ettim ve çarşamba günü elimde olacak.. ben geçen ay SONY VAIO FE31M almıştım vaio yu haftalarca süren araştırmalarım sonucu almaya karar vermiştim ve beni hayal kırıklığına uğratmadı özellikleri ve kasa tasarımı bilhassa ekran paneli ileri düzeyde... şantiyede toshiba satallite kullanıyorum M165 modeli makina taş gibi ama taş gibi olması ürüne hiçbirşey katmamış.. ekran paneli çok kötü renk sıkaları berbat,ekran ışığı çok yetersiz... hele touch pad ini sormayı sürekli taıkılıor adamı hasta ediyor bu olay; aynı zamanda çok küçük.. bunların yanısıra 512 ram bulundurması manasız.. hp ler eski kalitesini yeni ürünlerinde yansıtmıyor elimde 2004 de almış oldugum celeron mobile işlemcili bir hp var ve bir çok yeni modele markaya taş çıkarar cinsten.. kasa kalitesi,ekran kalitesi,kolay kullanılabilir multimedia tuşları vs. vs... ama hp nin yeni ürünlerindeki kasalar ne yazıkki eskiyi aratıor nitelikte ekran panelleri yine tatmin edici değil hemen hemen rüm notebook firmaları ürünlerinde üst düzeye yakın ekran kartları kullanırken hp hala 7400 den ote gidemedi 17'' paneller hariç.. kısacası piyasada bulabileceğiniz en iyi iki üründen bir tanesi sony vaio FE31M diğeride asus F3JP.. hatta F3JP nin vaio ya görede çok artısı bulunmakta mesela ekran kartı, 4MB L2 belleği gibi tabi birde arasındaki 900 ytl lik fiyat farkınıda göz ardı etmeyelim.. sonuç olarak asus dünyanın en büyük notebook üreticilerinden biri kaldıki arkasında çizgi elektronik gibi tam anlamıyla kurumsallaşmıs bir firma var.. hiç tereddüt etmeyin dedim.. şu an piyasanın her açıdan KRALI F3JP...

c2d 2ghz 4 mb,dvı çıkış,svideo çıkış,9 cell pil,x1700 ekran kartı,kamera,yılların anakart üreticisinden,..........
    unuttuklarımı ekleyin
    Bu laptopu novabilgisayar keş-nakit para kaça bırakır acaba yorumları-önerileri bekliyorum arkadaşlar

• arkadaşlar peşin fiyatta en hesaplı satan yer neresi ???
  • yaf bende peşin almayı düşünüom ama yer olarak da çok bi alternatifimiz yok gibi..
    eski laptopumun parasını gelmesini bekliom almak için

bi de bugün ilginç bişe oldu btdepo ya baktım düne göre fiyat artmış hem de baya

bazı yerlerde 1699+kdv bazılarında 1499+kdv idi

bu olay ne oluo kavrayabilen varmı arkadaşlar..?..!
  • bi arkadaş çıkyo ben aldım çok süper diyo,başkası iyi değil diyo
    insanın kafasında soru işaretleri oluşuyo????????*
    alan arkadaşlar hayrına detaylı bi inceleme yaparsanız çok iyi olur,
    bence f3jp ile call of duty yi düzgün bişekilde oynayamıyosak hangi laptopla oynuycaz?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.