Şimdi Ara

ASUS adsl modem yardım edinn lütfen , ACİLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar asus aam6030bi adsl modemim var 4 portlu, kurulumunu yaptım,internete bağlanabiliyorum (icq, google,gmail), ama yahoo'ya hotmail'e mynet'e ve bazı sitelere giremiyorum,,, kurulumunu kullanma kılavuzundaki gibi yaptım ama neden bağlanamıyorum anlamadım, acaba port ayarları falan yanlış mı? modemi yanlış mı kurdum? deliricem , lütfen bir yardım edin..

• hocam aynı modemden(asus amm6030bi) bendede var ve aynı sorunlar bende de var.ne yaptıysam olmadı.
    normal modemle dial-up bağlanıyorum nete bir sorun yok.acil yardım
  • hadi ya, bende benim ayarlar yanlıştır diyordum :( , eee ne yapmalı ki? asusun türkiye siteside açılmıyorr. nerden destek alcaz?
  • kardeş ben buldum en sonunda ne olduğunu ,

ayarlarda pppoe yapın diyo kılavuz ama bolgesel olarak değişiyormuş bu ayarlar , pppoa yaptım düzeldi :))) yaşasın internet
  • hocam bende buldum sorunu ama farklı bir şekilde.ben pppoe connection sayfasında on demand işaretliymiş.onu kaldırdım ve enforce myu ' yu işaretledim sorun çözüldü
  • onun modemden kaynaklanacağını sanmıyorum.internet seçeneklerine bi tıkla oradan araştır.
  • bence de bunların modemle bir ilgisi yok. port ayarları kazaa vs. gibi programlarda gerekli.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.