O

Binbaşı
14 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Asus Wireless 6020VI adsl modem şifre WEP ayarları nasıl yapılır???
Bahsettiğim modelde ekranda bazen renkler birbirine giriyor, restart atınca düzeliyor. Neden kaynaklandığı hakkında bilgisi olan var mı?
Bununla ilgili sorun yaşayan yada yaşamış olanların yardımlarını bekliyorum...
bu iki notebook arasında kaldım.bana yardımcı olur musunuz.
birkaç gün içinde alıcam çok acil yardımlarınızı bekliyorum.

AMD
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=779&productid=bd811213

INTEL
http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=779&productid=bd811211
Bu lcd tv'yi kullananlar yada bilenler; bana bununla ilgili bilgi verirlerse sevinirim.

http://www.vestel.com.tr/Cultures/tr-TR/Urunler/20221770.htm
bu divx playerden alıcam.
bu cihazı kullananlar veya bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.
Arkadaşlar yazın yaklaşmasıyla birlikte bu sorularda çok sorulmaya başlandı.Forumumuzun temiz kalması ve kalitesinden ödün vermemek amacıyla artık bu soruları bu başlık altında soralım.
Her ne kadar soğutma ile ilgili bir bölüm olsada; dahili bişenlerde takılanlar buraya yazıyor. Bu nedenle dahili bileşenlerde de tür bu soruları burada toplayalım.

Aynı konular için boşuna yeni mesajlar atmayalım.
DH
Sun Microsystems, Java yazılımının kaynak kodlarını açacak.

Sun Microsystem yetkilileri Java'nın yazılımının açık kaynağa dönüştüreleceğini açıkladı.Açık kaynakçılar yıllardır Sun Microsystem'a Java programlama dilinin kodlarını açmaları yönünde baskı yapıyordu.Şirket, kodların açılması halinde Java üzerindeki kontrolünü yitireceği endişesiyle buna yanamamıştı.Ancak yeni kararla Sun'ın fikir değiştirdiği belirtiyor.Sun yetkilileri, açık kaynağa dönüşümünün nasıl gerçekleşeceğinin ise henüz henüz belirsiz olduğunu belirtiyor.

KAYNAK: CNET / NTV-MSNBC
Kendi geliştirdiği yeni kuşak DVD formatını piyasaya yetiştirmeye çalışan Sony, Blu-Ray'i destekleyen ilk dizüstü bilgisayarı, bu yaz çıkarıyor.

Sony'nin Toshiba'nın HD-DVD formatıyla rekabet eden Blu-Ray formatında ilk dizüstü VAIO AR Premium modelini, ABD'de 3500$ dan satışa çıkarıyor.Dizüstü bilgisayardaki Blu-Ray sürücüsü, yeni kuşak DVD'leri çalabiliyor ve kayıt yapabiliyor.

Dizüstü bilgisayarda, ayrıca Blu-Ray DVD sürücüsünün yanı sıra, televizyon bağlantısı ve Microsoft'un Windows Media Center Edition işletim sistemi olacak.

Yeni kuşak DVD formatı savaşında Blu-Ray'in liderliğini Sony, HD-DVD'nin öncülüğünü de Toshiba yapıyor.Geçen haftalarda Toshiba, ilk HD-DVD'li dizüstü bilgisayarı piyasaya sunacağını açıklamıştı.Sony'nin yıl sonunda piyasaya çıkacak PlayStation 3 oyun konsolunda da Blu-Ray desteği bulunacak.

KAYNAK: ASSOCIATED PRESS / NTV-MSNBC
internet üzerinden dvd kiralamak istiyorum.ancak şu iki siteden hangisine üye olacağımı belirleyemedim.
bu sitelerden hangisine üye olmalıyım.bu iki siteyi kullananlar veya bilenler yardımcı olurlarsa sevinirim.

www.dvdsokagi.com

www.evdeizle.com
pioneer dvr 108 kullanıyorum.yazma hızı 8x e düştü, daha sonrada 4x e düştü.şuanda 4x le yazıyor.
üzerinde son firmware yüklü.bu neden kaynaklanıyor.
böyle sorun yaşayanların ve bilgisi olanların yardımlarını bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 13 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.713
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 21.642 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.