Şimdi Ara

Astra K 1.6 Turbo 200 BG(Otomatik) Opc Line Sports Türkiyede (107.300 TL)>> 104.900 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
2
Favori
32.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

170 hp daha ağır olan 3.20ied nin 0-200 ü 29 sn civarındayken ordaki değerlerin tutarsızlığı aşikar

Ordakilerin gps box verisi olduğunu okumustum. Duzlukte kadranda da 320ied icin 30sn alti imkan vermemekle birlikte box ile her turlu 30 sn uzerinde cikar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: supremum

quote:

170 hp daha ağır olan 3.20ied nin 0-200 ü 29 sn civarındayken ordaki değerlerin tutarsızlığı aşikar

Ordakilerin gps box verisi olduğunu okumustum. Duzlukte kadranda da 320ied icin 30sn alti imkan vermemekle birlikte box ile her turlu 30 sn uzerinde cikar.

Hocam bu yaz denedim 3.20ile hemen hemen düz yolda 29-30 sn de cıktı araç 200 e.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: supremum

quote:

Hocam bu yaz denedim 3.20ile hemen hemen düz yolda 29-30 sn de cıktı araç 200 e.

Muammali durumlar var. Bunlari kadran sapmasi ile aciklamakta yetmiyor bazen. Eldeki tek veri burasi oldugu icin mecburen burdan kiyas yapıyoruz. Arac gelip yollara cikip denemelerini gormeden net yorum yapmak zor ki anca fikir yürütüyoruz. Sitede benim aracim içinde 0-200 35 sn demis ama ayni yolda A-B, B-A net 30sn görüyorum.

Ben yine de Astra'nin videolarina bakaraktan 118'den belirgin hizli olacağını dusunuyorum.

Edit:Su da olabilir ki dbn görmüyoruz sadece verilen sure var. Belki yolun son kismi %1-2 egime denk gelmistir vs. bunu asla bilemeyiz. Bu kadara kadar dikkat ettiklerini pek düşünmüyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Sabah bir başlıkta insanlar Opel'i kötülüyordu. Almanların yüz karası filan yazılmıştı paso. Akşam bakıyorum herkes Opel'i övmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: risus_185

Sabah bir başlıkta insanlar Opel'i kötülüyordu. Almanların yüz karası filan yazılmıştı paso. Akşam bakıyorum herkes Opel'i övmüş.

Bu kadarda iki yüzlülük olmaz

• Bu paraya vermezler o arabayı gibime geliyor

• Hsnyksr H kullanıcısına yanıt
    Saka gibi bir yorum olmus,liste fiyati bu aracin. Araclar ilkbaharda gelecek deniyor,diger markalar kur farkini nasil yansitirsa o tarihte,opel de ayni sekilde yansitir. Alim gucunuzde degisim olmaz diger markalara karsi :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hsnyksr

Bu paraya vermezler o arabayı gibime geliyor

Opelin kendi sitesine bi göz atın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

bir ara leon cupra, ibiza cupra rüzgarını bu araç alır o zaman..Donanımlarına bakmadım ama bir dynamic seviyesindedir umarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

quote:

bir ara leon cupra, ibiza cupra rüzgarını bu araç alır o zaman..Donanımlarına bakmadım ama bir dynamic seviyesindedir umarım.

Dynamic'e ek olarak sunroof var.Bir de dış görünüşü farklı biraz.18 jant var bir de.
  • Benim anlamadığım; bir aracın başarısına gölge düşürme çabaları neden? Beygir az olur laf edilir, beygir çok olur sütçü denir, beygir ayarında olur muadillerine yem edilir.

Tehlikenin farkında mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Benim anlamadığım; bir aracın başarısına gölge düşürme çabaları neden? Beygir az olur laf edilir, beygir çok olur sütçü denir, beygir ayarında olur muadillerine yem edilir.

Tehlikenin farkında mısınız?

Vw ST leri kol geziyor, dikkat et.

• İsterse 300hp olsun benzin almaya paran yoksa boşa heves yapmanın anlamı yok. Şehir içi 15lt yakacak aracın dıştan ateş etmesi lazım ki yadırganmasın. Böyle nice araçlar çıktı yüzüne bakan olmadı yine öyle olacak. Az yakan araçtan şaşmayın !

• SertyAdams kullanıcısına yanıt
    Sen çok yanlış gelmişsin, 200 beygir araç alanın önceliği yakıt değildir zaten.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Alan yakıt yüzünden satıyor zaten fabrika verileri maşallah yokuş aşağı giden araç için olunca.

• Bu fiyata rakibi yok performansta sıfır km olarak

• Zam gelmiş. 109,800 lira olmuş.
  • Son hız 235 ney la şaka mı ? Bende düz 1.6 astra h 105 bg var 210 220 rahat görüyorum

• veni60 kullanıcısına yanıt
    Araclarin hepsinde kadran sapmasi var, bunda da 260 i gorursun.

• quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Son hız 235 ney la şaka mı ? Bende düz 1.6 astra h 105 bg var 210 220 rahat görüyorum

rahat mı görüyorsun:) epeyce uzun düzlük lazım biraz da eğim lazım sizin araca.Bir de siz 1.5dk da felan 220 ye cıkarsınız bu araba 30 sn de cıkar o hızlara..
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.