Şimdi Ara

Astra K 1.6 Turbo 200 BG(Otomatik) Opc Line Sports Türkiyede (107.300 TL)>> 104.900 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
289
Cevap
2
Favori
32.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: veni60

Son hız 235 ney la şaka mı ? Bende düz 1.6 astra h 105 bg var 210 220 rahat görüyorum

rahat mı görüyorsun:) epeyce uzun düzlük lazım biraz da eğim lazım sizin araca.Bir de siz 1.5dk da felan 220 ye cıkarsınız bu araba 30 sn de cıkar o hızlara..

20 yıldır Astra kullanıyorum hiçbir şekilde düzlükte o hızlara çıkamaz ancak eğim lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu anki fiyatı bence gayet makul

Her geçen gün zam yiyip fiyatı uçacaktır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah be opel yine yapamadın ulan yine yüzüne gözüne bulaştırdın salak opel.

Şu arabayı yapmışsın şu harika motoru koymuşsun 0-100'de vs rakiplerinin anasını ağlatmışsın, herşey süper gidiyor, ulan be beceriksizler şu araca şöyle şekilli bir direksiyon, kırmızı, mavi vs dikişler, iç renkli led aydınlatma, spor tarz koltuklar vs koymak çok mu zor yahu, Opc Line demişsiniz birde aynısı lan bu düz astranın.

Reno GT line ina yapıyor, Seat Fr ına yapıyor bunu senin opc ne neden aynısı yapılamıyor??

Tam opel şimdi sağlam geliyor yakacak ortalığı derken yönetenlerin zeka seviyesi yüzünden bir türlü coşamıyor şu marka yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mithrandir24 -- 15 Şubat 2017; 16:5:34 >
  • Gelsede fiyatı ve yürüyüşünü görsek,gelmeden zam yemiş bile

• Bence bu arabanın normal Astra ile aynı görünmesi daha iyi, kuzu postunda bir kurt şaşırtır insanları."Ben spor arabayım" diye bağıran arabalar hem çirkin hem de kullanışsız oluyor. Tabi bu zevk meselesi, ben arabam güçlü olsun isterim ama spoyler body kit kırmızı şerit özel koltuk bilmemne istemem. Hayalim tamamen aile arabası görünümünde bir M5 veya RS6..

• Bu aracı alan yada almayı düşünen varmı?

• opel'de olmasa bu fiyata bu performans hayal olurdu.

mükemmel değerler.

200 hp nedir ya vurucaksın kırbacı vurucaksın kırbacı

güzel bir jant , fren kaliperlerini opc mavisine boya , tamamdır on numara alet
  • Sahibinden e de geldi.

1.6 200 HP TURBO OPC LİNE...

İlan No: 402057669

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-1.6-200-hp-turbo-opc-line-402057669/detay

• spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    2-3 gün önce görmüştüm ben de, içi dynamic ile tamamen aynı ama hoş olmamış, en azından ufak birkaç detay eklenebilirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Sahibinden e de geldi.

1.6 200 HP TURBO OPC LİNE...

İlan No: 402057669

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-1.6-200-hp-turbo-opc-line-402057669/detay

15 gündür var bu ilan 107 bindi zamlamışlar

• İçini fotoğraflardan gördüm ancak bilgisi olan teyit edebilir mi acaba, aracın içi kumaş koltuk mu?

Gerçekten 200hp araç yapılıp içi özensiz olmuş en azından bi farklılık olsaydı ne bileyim direksiyona iki üç dikiş atılsaydu... yazık olmuş

• AlmostFly kullanıcısına yanıt
    Kumaş koltuk, iç mekan dynamic donanım ile aynı, hiçbir fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

pazar günü iskitlerdeki opel bayisine gittim. gördüm. motor dışında 5 para etmez. yazık günah. vites değiştirme kulakçıkları yok, arkadaki çift egzoz dışında bir fark yok. koltuklar vasat. konsol ruhsuz. önceki iletilerimde civic rs alınmaz opc line alınır demiştim ama opeli canlı görünce sözümü geri alıyorum. civic HB alınır, opc line alınmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Geçen bir konu açılmıstı vw mi opelmi diye sanırım opel 90 lardaki gibi itibarını tekrar kazandı artık vw düşünsün.

katılıyorum. yeni astra çok beğenildi. yeni insigniada geliyor. fakat yeni corsa için aynı şey geçerli değil(bizde var)
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Çok yazık olmuş.. benim i30da bile (2014 model) en azından yarı deri yarı kumaş var. Böyle güzel bir motora yazık etmişler vakalım psa belki adam eder opeli..

• quote:

Orijinalden alıntı: toxoplazma

quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

pazar günü iskitlerdeki opel bayisine gittim. gördüm. motor dışında 5 para etmez. yazık günah. vites değiştirme kulakçıkları yok, arkadaki çift egzoz dışında bir fark yok. koltuklar vasat. konsol ruhsuz. önceki iletilerimde civic rs alınmaz opc line alınır demiştim ama opeli canlı görünce sözümü geri alıyorum. civic HB alınır, opc line alınmaz.

Hocam verilir farkı alınır siyah deri koltuk opsiyonu , 2 kırmızı dikiş neyini çözecekki çokta önemli değil bence...önemli olan performans zaten bu araç Opc değil,sadece opc line paket...

• Opc 200hp deneyen var mı? Civic 2010 kullanıcısıyım, Rs almayı düşünüyorum 1,2 yıl içinde. Fakat 200hp'lik Opc'de ilgimi çekiyor hatchback tercih etmesem de. Performans olarak Opc biraz daha iyi duruyor Rs'ten. Yakıt olarak Opel hep yazıldığı gibi mi, yoksa ilave ediliyor mu? 20 yıldır Civic kullanıyorum, ne yazarsa onu yakıyor. Rs'ten daha güçlü, ama daha az yakıyor verilere göre.

Kullanılan şanzıman konusunda bilgi verir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sleepingawake

Opc 200hp deneyen var mı? Civic 2010 kullanıcısıyım, Rs almayı düşünüyorum 1,2 yıl içinde. Fakat 200hp'lik Opc'de ilgimi çekiyor hatchback tercih etmesem de. Performans olarak Opc biraz daha iyi duruyor Rs'ten. Yakıt olarak Opel hep yazıldığı gibi mi, yoksa ilave ediliyor mu? 20 yıldır Civic kullanıyorum, ne yazarsa onu yakıyor. Rs'ten daha güçlü, ama daha az yakıyor verilere göre.

Yazildigi gibi olmuyor mesela ben 1.4 t k otomatik vitesle agrasif kullanimda 12 litre goruyorum

• quote:

Opc 200hp deneyen var mı? Civic 2010 kullanıcısıyım, Rs almayı düşünüyorum 1,2 yıl içinde. Fakat 200hp'lik Opc'de ilgimi çekiyor hatchback tercih etmesem de. Performans olarak Opc biraz daha iyi duruyor Rs'ten. Yakıt olarak Opel hep yazıldığı gibi mi, yoksa ilave ediliyor mu? 20 yıldır Civic kullanıyorum, ne yazarsa onu yakıyor. Rs'ten daha güçlü, ama daha az yakıyor verilere göre.

performans olarak biraz değil çok daha iyi. ama astranın içi ve dışı çok vasat. 182 lik civic HB'in içi çok daha güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aléister Crowley

quote:

Yazildigi gibi olmuyor mesela ben 1.4 t k otomatik vitesle agrasif kullanimda 12 litre goruyorum

Normal kullanımda şehiriçi 10 yakacak o zaman? 2010 otomatik 1.6 125'lik Civic'le 10 civarı yakıyorum İstanbul'da. Bursa'da 7-7,5.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.