Şimdi Ara

ASTRA J KASA 1.3 CDTİ KULLANICILARI (172. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.556
Cevap
45
Favori
497.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler güneşlikteki ışığın neden yanmadığını buldum.kapakları kırılmış torpidoda buldum.haliyle kapak olmayınca ışıklar yanmıyor.şimdi gelelim meseleye; bu kapakları nereden uygun fiyatlı ve orjinal temin edebilirim? Başına gelen varmı?kapağı aynanın üstüne takarken sıkıntı yaşarmıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012 model astra j 1,3 cdti dizel uzun yol tüketim değerleri.

Nette tabiki içeriği bolca bulunabilen bir konu, ancak ikinci el almak isteyen ve araştıran kişilere fikir vermesi açısından 50000 km yapmış aracın bilgilerini paylaşmak istedim. Birde ilk defa yakıt tüketimini uzun yolda takip ettim.

Güzergah: Beylikdüzü birmot yanındaki shell istasyonundan full depo ile yola başlandı, pompa otamatik atınca yakıt alımı durdu.

İstanbul - Kocaeli -Gölcük - Yalova - Gemlik - Bursa - Uludağ tarihi çınar - Balıkesir- Edremit - Ayvalık Opet

Karayollarında sadece hız sabitleme kullanılarak gidildi, istanbul e5 de 80km, kocaeli otoban 115km, karayollarında trafik durumuna göre 100-110km ayarlıydı yolculuk gece olduğu için yollar boştu. Bursada, uludağ yolunda şehir içi trafiğine girildi.

Gölcük yolbilgisayarı ortalaması 3.3 , bu değer yavaş yavaş yükselerek Edremitte 3.6 oldu.

Ayvalık Opette pompa 96tl de attı 100 e tamamlandı.

ASTRA J KASA 1.3 CDTİ KULLANICILARI

Hız sabitleyici kullanılmayan güzergahlar:

Ayvalık Sarımsaklı Cunda şehir içi,

Ayvalık - Foça - İzmir - Ayvalık

Ayvalık - istanbul

Toplam 1610km 290tl lik mazot ile yapıldı. Klima nadir açıldı.

Araç 56000 km de bütün bakımlarında orjinal parça kullanıldı.

Istanbul şehir içi 1000km y.bilgisayarı 5.5- 5.8 arasında degişmekte.

Benim keseme uyduğu için bu araçtan vazgeçemiyorum. Vergisi, yakıtı, bakımı cimri. 120hp bir arabadan bu arabaya geçilmez, ama 100 - 105 hp yerine tercih edilebilir. Sıfır araçlarla yeni motorlarla tabiki mukayese etmiyorum.

Belki birilerinin işine yarar.

• Arkadaşlar merhaba. araç değiştik ama gördüğünüz gibi yine tavsiyeleri burdan alıyoruz. aracımın şöfor paspasında bu şekilde yırtılmalar var. döşemeler bunlar tamir ediyor gibisinden birşey duydum. üzerine metal görünümlü bir parça yapıştırıp sorunu bertaraf ediyorlarmış. doğru mudur?istanbul üsküdar ya da bahçelievler tarafında tanıdık bildik yerler varsa önerebileceğiniz oralara götüreyim diyorum. (Bu arada malum siteden aynı araçlardan temsili bir fotodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 1 Ağustos 2017; 15:41:52 >

• vay arkadaş ne ölü bir başlıkmış burası. bekle ki biri yazsın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scarfeys -- 2 Ağustos 2017; 13:2:46 >
  • Arkadaşlar temiz 52-53 bin TL gibi astra j kasa arıyorum. Satan varsa iletişime geçebiliriz

• Beyler cd600 teyp mevcut.Flasha bildiğiniz gibi sadece resim görüntüleyebiliyor.Flasha birkaç tane manzara resmi atsam ana menüde kalıcı olarak o resimleri duvar kağıdı olarak kaydedebilirmiyim?
  • Merhaba aracimin trigger zincirinden marşa bastigimda ses geliyor. Servis degismesi gerekiyor dedi yag bakimi ile birlikte 1100 tl masraf cikardi sizce normal mi onerdiginiz bir ozel servis var mi?

• Astradaki 1.3 ile fiat linea veya egea da kullanılan 1.3 cc motor arasında yakıt tüketimi farkı var mı?

• astra j cd500 aracımda navigasyon haritasını sildim yanlışlıkla yardımcı olabilirmisiniz.Nasıl yükleyebilirim.
  • Selamlar, yakın zamanda clio hb aracımı değiştirme planım var. Seçeneklerim arasında astra 1.3 j sedan (vergi avantajı için ilk sırada) focus 3 sedan tdci ve en son daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak fluence 90 hp dci ler var. Sorum, astra 2000 ve 2500 devir ve son viteste hangi hızda olur ? Çevremde kimsede olmadığından kullanma şansım olmadı, aman aman performans aramıyorum ama , diyelim uzun yolda 110 la girdiğim tatlı rampada hız düşmeden çıkabilirmiyim ? Mesela Tem Dilovası yokuşunu ?

• Selam araç değişiklği yapıcam. H kasa 1.3 cdti"dan j kasaya geçicem. Donanım paketlerini açıklayıcı bi yerde göremedim. Bulduğum araç: Pazartesi son ilk gelen alır

İlan No: 496703675

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-pazartesi-son-ilk-gelen-alir-496703675/detay

Ne dersiniz? Araç özellikleri fiyatı vs. Acil alıcam.satanda varsa bana maj atabilirmi!

• Grup çok sessiz
  • Üstad teşekkürler çok güzel özetlemişsiniz bu aralar bende opel astra j kasa arıyorum. şahsım için ilk aracım olacak sakin araç kullanıcısıyım. yılda 15 bin km anca yaparım Sizce benzinli mi alsam dizel mi alsam veya benzinli alıp lpg mi taktırsam öneriniz ne olur ? lpg takınca sübaplarda problem çıkıyormuş forumlarda öyle okudum.

Öneriniz için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xyor -- 3 Ocak 2018; 16:34:35 >
  • 2012-2013 mode j kasa 2. el astra almayı planlıyorum. Yalnız 1.3 dizellerde araba düşük viteslerde atak değil deniyor. Yol tutuşuda zayıf deniyor çevremden. Siz be düşünüyorsunuz. Bütçem 40000 50000 arası adaylar arasında polo ve clioda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

2012-2013 mode j kasa 2. el astra almayı planlıyorum. Yalnız 1.3 dizellerde araba düşük viteslerde atak değil deniyor. Yol tutuşuda zayıf deniyor çevremden. Siz be düşünüyorsunuz. Bütçem 40000 50000 arası adaylar arasında polo ve clioda var.

2 yıldır kullanıyorum, atak olma konusuna gelince eksikliğini 2 yılda 2-3 kez anca hissetmişimdir hani biriyle kapışıvereyim, ondan önce kalkıp fırlayıvereyim dedinmi olmuyor. Yol tutuşu zayıf diyen adam halt etmiş, ya arabası pert olup sonradan toplanmıştır, yada lastiklerinde sorun vardır diğer türlü yol tutuşuna lafım yok. Normal kullanıcıysan onla bunla ışıklarda kapışmıyorsan konfor,güven,yakıt,vergi avantajı dolayısıyla gayet ideal.
    Ataklık istiyorsan paraya kıyıp 1.6 136 beygirlik dizelini alacaksın yada teneke tarzı daha hafif ve atak araçlara bakacaksın.

• amoore A kullanıcısına yanıt
    güzel yorum harfi harfiyen katlıyorum. ekleyeceğim şeyse bu paraya bu segmentte diğer markalardaki araçların jantları bile plastik kapaklı jantken bu aracın en boş versiyonu onların yarı dolu modellerinden daha dolu. aracımdan fazlasıyla memnunum taviye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amoore

quote:

Orijinalden alıntı: ___Lawyer___

2012-2013 mode j kasa 2. el astra almayı planlıyorum. Yalnız 1.3 dizellerde araba düşük viteslerde atak değil deniyor. Yol tutuşuda zayıf deniyor çevremden. Siz be düşünüyorsunuz. Bütçem 40000 50000 arası adaylar arasında polo ve clioda var.

2 yıldır kullanıyorum, atak olma konusuna gelince eksikliğini 2 yılda 2-3 kez anca hissetmişimdir hani biriyle kapışıvereyim, ondan önce kalkıp fırlayıvereyim dedinmi olmuyor. Yol tutuşu zayıf diyen adam halt etmiş, ya arabası pert olup sonradan toplanmıştır, yada lastiklerinde sorun vardır diğer türlü yol tutuşuna lafım yok. Normal kullanıcıysan onla bunla ışıklarda kapışmıyorsan konfor,güven,yakıt,vergi avantajı dolayısıyla gayet ideal.
    Ataklık istiyorsan paraya kıyıp 1.6 136 beygirlik dizelini alacaksın yada teneke tarzı daha hafif ve atak araçlara bakacaksın.

naçizane bir yorum da ben yapayım. asr yi kapatırsanız gayet yeterli ataklığı elde edersiniz. asr açıkken kalkışlarda düşünen araba kapandığında gücü nispetinde rahat hareket ediyor.

• güvenlik yol tutuşu muazzam bir araba iç hacmi geniş uzunluk jetta uzunlugunda aracın zaten 2017 yılına kadar kasası üretildi. yüzü yeni fiyatına göre cok iyi o fiyatlara boş pololalara istiyorlar. alınacaksa enjoy üstü alınır. araba gayet güzel motor konusunda biraz sesli çalışıyor 1 ve 2 vites kalkış yavaş kalıyor. şehir içinde istanbulda ideal bir araba yakıt konusunda şehir içi 6,5-7,2 lerde geziyor istanbul için konuşuyorum ortalama hız 23-25km arası uzun yolda 5,4 civarı
  • merhaba arkadaşlar arka tampon değişmiş ön tampon ızgarası değişmiş ve ön tamponda mini onarım var .
    1.3 cdti astra j 95 hp enjoyplus alınır mı piyasa nedir 80 kmde araç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReisülKüttap

merhaba arkadaşlar arka tampon değişmiş ön tampon ızgarası değişmiş ve ön tamponda mini onarım var .
    1.3 cdti astra j 95 hp enjoyplus alınır mı piyasa nedir 80 kmde araç

Kaç model ve ne kadar istiyorlar?

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.