Şimdi Ara

ASTRA J KASA 1.3 CDTİ KULLANICILARI (173. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.557
Cevap
45
Favori
497.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada ben de bir aylık Astra 1.3 kullanıcısıyım.Aracın en beğendiğim yönü yol tutuşu ve sürücüye verdiği güven hissi. Aracın çekişinde aman aman bir sorun yaşamıyorum. Uzun yolda rampada istediğim verimi aldım. Şu an için çok memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: destannn

Bu arada ben de bir aylık Astra 1.3 kullanıcısıyım.Aracın en beğendiğim yönü yol tutuşu ve sürücüye verdiği güven hissi. Aracın çekişinde aman aman bir sorun yaşamıyorum. Uzun yolda rampada istediğim verimi aldım. Şu an için çok memnunum.

ailemizde cordoba 1.4 tdi vardı onun çekişi biraz hantal kalksada gayet iyiydi.
    corsa 1.3 cdti kullandım 75 bg olsada hosuma gitti , yaşadığım yer deniz kenarı bi yer rampa falan çok yok yani
  • Merhabalar gerçekten astra j çok güzel bir araç yol tutuşu harika şimdi aracıma yazılım attirdim aracım bir başka oldu alt devirler çok güzel oldu artık hiç vites kucultmeme gerek kalmadı sakin kullanımda şehir içi nerdeyse yarim litre düştü en kısa zamanda uzun yol yaparsam bakalım o zman ne kadar farkedecek

• furkantokat60 kullanıcısına yanıt
    Takipte olacağım. Arada paylaşım yapmayı unutmayın

• Merhaba geçen hafta izmitten atatürk havaalanına gittim geldim sabit 110 120 km hızla ortalama 4.1 gösterdi yazılımdan önce 4.5 4.6 düşerdi bu hızlarda bu geçtiğimiz cumartesi gene gittim bu sefer dipgaz bu seferde 5.5 yaktı yazılım öncesi 5.2 filan yakardı ama şu ana kadar baya memnunum yazılım soft ama alt devirler çok canlandı o bana yetti zaten fazla oynamaya gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: furkantokat60

Merhaba geçen hafta izmitten atatürk havaalanına gittim geldim sabit 110 120 km hızla ortalama 4.1 gösterdi yazılımdan önce 4.5 4.6 düşerdi bu hızlarda bu geçtiğimiz cumartesi gene gittim bu sefer dipgaz bu seferde 5.5 yaktı yazılım öncesi 5.2 filan yakardı ama şu ana kadar baya memnunum yazılım soft ama alt devirler çok canlandı o bana yetti zaten fazla oynamaya gerek yok

Nerede yaptırdın? Bir de maliyet ne oldu?

• Izmit ecufast te yaptırdım 120 beygir 235 nm tork oldu 700 tl ye mal oldu

• İyi gibi görünüyor. Gerçi benim sıkıntım yok ama değerlendirebilirim. Teşekkürler

• Daha önce golf 7 highline paket kullanıyordum.Ve astranın sert bir araç olduğu düşüncesindeydim.Bu nedenle hiç Astra düşünmemiştim.Lakin biraz konuşutuktan sonra o aracında alınabileceği kanısına vardım.2013-14 Astra en dolu paket sunroof dahil 1.3 cdtı, 1.4 urban-1.6 dizel urban düşündüm.Bana egea yerine Astra almamı önerdi yakınlarım burda bu aracın kıllanıcısı olan siz dostlarıma da danışmak istedim.Opel vergi olarakta alt dilimde kalıyor elektronik park freni falan derken güzelmiş dedirtti kendine ama yinede emin olamıyorum.Belki aranızda iki aracıda kullananlar olmuştur.Neden egea yada neden Astra seçmem gerektiği konusunda benimle bilgilerinizi paylaşabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa 09 -- 18 Şubat 2018; 5:19:13 >
  • Merhaba astra j sınıfının en iyi yol tutan araçlardan bir tanesi bende astra j 1.3 cdti kullanıyorum araba her viraja girdiğinde bana güven veriyor tabi astra j lerde arka süspansiyonlarda watts bağlantı sistemi var o da sport ve cosmo donanımda var makyajlı kasalarda bence onun artısı baya fazla virajda araç hic bir şekilde yatmıyor egea da yeni güncel bir araç fakat astra j nin dezavantajı ağırlıktan dolayı egea göre alt devirler daha cansızdir astra j 1.3 cdti 14.5 saniye 0 100 değeri egea nın 11 küsür saniye bildiğim kadarıyla gönlünüzden ne geçerse bence onu alın sonuçta binecek olan sizsiniz ...

• merhaba arkadaşlar. 2012 model olarak astra j aracımın 90 bin bakımına 3 bin kala. yağ uyarısı aldım. 90 bini beklemeden 90 bin bakımına alayım diyorum. bu bakımda neler değişiyor. ne kadar masraf gidiyor bilgilendirebilir misiniz?
  • Arkadaslar, uzun zamandir astra 1.3cdti Sport&stil 2013 kullanicisiyim. Hatta ayni model motor satip yine aynisini almis biriyim.

Yeni aracim 2013 sport stil, 1.3cdti. Daha 26 binde. Yalniz aldigimdan beri motor calistigi anda ufak bir takirti yapiyor. Aracim komple orijinal, kmsi de orijinal, daha etiketleri duruyor. Enjektorlere fln baktirdim daha sifir gibi. Aracimin çekişinde vs hicbir problem yok. Yolda giderken vs hic bir ses yok. Sadece ilk calisirken hafif bir takirti geliyor ve stop ederken daha az da olsa yine ayni takirti.

Yasayan var mi bu problemi?

Ayrica motor testinde vs %99 cikti. Cekisinde fln hicbir problem yok. Daha once ayni kasa,motor ayni model kullanmistim boyle bir ses yoktu. Acaba bu araca ozel bi ses mi bilemedim. Dedigim gibi aracim daha 26 binde ve kesinlikle orijinal, motorda en ufak yag damlasini birakin terlemesi bile yok.
    İlk marş aninda hafif bir takirtiyla calisiyor. Arabadan cok anlamayan biri farketmez bile ama aynisindan daha once kullandigim icin bu ses kulagima carpiyor. sizce sebebi ne olabilir?
    Tamirci veya servis sökmemiz lazim diyor, ama aracim daha 26 binde, orijinal hic el bile degmemis parçalar sökulsun istemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renovatio033 -- 4 Mart 2018; 17:51:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ficarof

Merhaba aracimin trigger zincirinden marşa bastigimda ses geliyor. Servis degismesi gerekiyor dedi yag bakimi ile birlikte 1100 tl masraf cikardi sizce normal mi onerdiginiz bir ozel servis var mi?

Merhabalar, nasil bir ses geliyor acaba? Bende de marş aninda bi takirti geliyor ama, aracim daha 26 binde.

• arkadaşlar merhaba 2013 astra j kasa sport still kullanıcısıyım debriyaj arızası aracı olan oldumu baskı balata üst merkez şanzuman iç ana merkez bilğiye ihtiyacım var
  • laguna--41 L kullanıcısına yanıt
    Baskı balata değiştirdim hocam. Sorun neydi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaslar 1.3 dizel motoru cikartip yerine hazir 1.6 motor takabilir miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: troy

arkadaslar 1.3 dizel motoru cikartip yerine hazir 1.6 motor takabilir miyiz
    Hocam 1.6 olmuyor ama 1.4T takabiliyorsun diye biliyorum
  • Merhaba 2013 model 1.3 dizel sunrooflu fabrika çıkışlı ekran 60.000 km değişen ve boya yok 70.000 istiyorlar verilir mi? Destekleriniz için şimdiden teşekkürler

• uksus U kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.3 astra çok güzel araba. Ama bana sorarsan 70 bin vermem. O kadar edecek bir motor değil.
    Biraz zorlasan, hatta aynı fiyata 1.6 dizel alabilirsin.
    Ekranı sorun yapma fabrika çıkışlı değil sonradan takıyorlar.
    Sonroof da 1.6 dizelde bulabilirsin. Sport still de var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ay önce 89000 de 2013 9. ay çıkışlı 1.3 hb sport modelini aldım 2200 tl trameri var sürücü kapısı değişmiş.58250 fiyat nasıl sizde
  • 
Sayfa: önceki 171172173174175
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.