R

Yüzbaşı
13 Haziran 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 0)
Gönderileri
M erhaba arkadaşlar. Pederin sıfır aldığı her sene kaskolu yaptıgı bi aracı var 16 yasında
Park halinde iken kamyon kasa kapağı çarpmış adam uzaklaşmadan yakaladık cam fena çatladı tavandan ilk on cm cizildi ezildi anten hasar aldı kamyonun kapağının çekici pimi de çeşitli yerlere değdi adam sucunu kabul etti
Geçen hafta kasko yenilerken alianzdan ilkkez orjinal cam muafiyet koymamıslar evvelkilerin hepsinde vardı . Karsı taraf suclu kabul etmiş . Yalnız trafil orjinal camı karşılamaz diyorlar . Bir diğer
Husus tavan komple boyanması ne gibi sorun yaratacak

Bende belirtiler cıktı evde hafif atlatırım diye düşünüyordum

4.5.6 gün hafif ates oldu onun dışında öksürük olmadı 

1.8 gün arası ara ara kas agrısı yasadım ates düşürücü almadım yada agrı kesici . C vitamini d vitamini bol bol sıvı falan aldım 8 gün geçti kendimi baya iyi hissediyorum ama test yaptırım dedim

Test pozitif cıktı ilacıda dr hastalıgı yasadımı belirtince verdi ilaca basladım 8 8 3 3 3 diye gidiyor

Öksürük halsizlik ates yok . Tek akılımı karıştıran durum şu test yaptıgım akşam(geçen cuma ) tam dolu nefes alıp verirken sonuna doğru hafif bi hırıltı duyuyorum bu yeni oldu kendimi iyi hissetttiğim geçti dediğim anda oldu ve ilaca o akşam başladım hırıltıdan sonra . Testi ilk belirti zamanu yaptırsaydım Suan karantinam bitiyordu belkide dısarı çıkabilirdim testi on gün hastalık yendiğimi düşündüğüm anda yaptım yine pozitif cıktı ve 7 gün daha evdeyim şuan aklıma hırıltı takıldı gidip tomografi çekmek istiyorum ama pozitif olarak kayıtlı olduğum için çıkamıyorum galiba 

Sizde durum nedir hırıltı ile ilgili bi problem yaşadınız mı?

ne gibi vitamin takviyeler kullandınız ?

Arkadaşlar şu saçma sapan araç fiyatları ikini el artışını protesto etmek için şöyle bir yazıyı cimere yazmayı planlıyorum. Belki bir faydası olur adımıza

Dünyada eşi benzeri olamayacak güçte Merkez Bankamız milletin refahı için faizleri cesaretle indirmiştir.Hurda indiriminin sonlandırılacağı haberleri üzerine bir çok insan araç almak istemiş ancak Ancak bazı fırsatçılar talep artmasına kullanmaya çalışmaktadır. Bayiler sınırlı stok tutmuş elindeki araçları yüksek karlarla distiribütör fiyatlarının üzerinde satmaya çalışmıştır. Ellerinde uzun süredir araç bulunmadığını belirtmişlerdir. Sonkullanıcı veya bayi olmadığı halde galericilik adı altında faaliyet gösteren kanuni faaliyet gösterdiği dahi açık olmayan al satçı tabir ettiğimiz kimseler araçları kendi yakınları adına başkaları adına alıp resmi bayilerin elinde araç olmadığını fırsat bilip çok kısa bir süre içinde vatandaşlarımızın uzun sürece çalışıp döktüğü alınterinin kaldıramayacağı ölçüde fiyatı artırmışlardır.Neredeyse üretici bir firma kadar kar elde etmektedir. Tüm bu olanlar bayilerin araç stoğunun az olup talep çokluğuyla ilgili gözüksede ihtiyaç olmadığı gerçek işi araç alım satım ile ilgili olmadığı halde fırsatçılıkla hareket edip karaborsa gibi bir piyasa yaratmasından kaynaklanmaktadır.Gerek internet sitesindeki ilanlarda gerek bayi fiyatlarında ,galerici fiyatlarında fırsatçılık belirtileri açıktır.Bu asla düzgün bir ticaret anlayışı ile bağdaşmayacak bir durumdadır. Son kullanıcı olan faize bulaşmak istemeyen parasını gıdım gıdım biriktiren vatandaşlarımız bu gelişmeler karşısında son üç ayda yüzde 10 artan ikinci el ve stokta olmayan sıfır araç fiyatlarına karşı öfke duymaktadır.
Milletimiz için bu piyasadaki oluşan ani fiyat artışına karşın hurda indirim desteğinin devam etmesi veya ötv oranlarının tekrar değerlendirilmesi fırsatçılık ,karaborsacılık yapan insanlara karşı durmak için ,milletimizin emeğini korumak için siz değerli Cumhurbaşkanımız'a bir vatandaş olarak ihtiyaç oluştuğunu arz ederim.
Cordoba 1.4 tdi aracım var 150 bnde 12 yasında .100 km hıza çıktıktan sonra aracı boşa atıp motoru stop edip dinledim yavaşladıkça helikopter iniş sesi çamaşır makinesinin sıkmadan durmaya geçer gibi ses geliyor
Bu ses genelde teker porya bilyası nedeniyle duyuluyor bende ondan şüphelendim bir çok ustaya gösterdim aynı şeyleri dediler sonra iki özel servisten fiyat aldım ilki debriyajı değiştirdiğim servisti bilya tanesi işçilik dahil 480 dedi diğeri 800 dedi ikisine .Bende ikisini değiştirim dedim değişti lakin ses gitmedi aks başları kontrol edildi sorun şanzıman bilyasından oldugu söylendi bende sorun çözülmedi diye fag marka porya bilyalar için toplam 600 parça 100 tl işçilik ücreti ödedim şanzıman açtırmak için acele etmek istemedim benzer sorun yaşayan varmı
40 k sıralamamız var
Listede marmara hacettepe gtü iyte var
İstanbul üniv hakkında fikriniz nedir
Tam burslu univ listeye almadı puan sahibi çekiniyor eğitim kalitesinden
manuel dizel bir araç bakıyorum günlük 80 km yol yapacam

astra 1.3 cdti 95 bg gözüme kestirdim j kasa
yakın fiyatlarda focus var ama hem 1.6 tdci hemde 95 bg
birde 2014 quiletta dikkatimi çekti bakımlarının ucuz olmadığını duydum fiat motor olsada
en çok hoşuma astra gidiyor tek sorun 1.3 olması suan
65 bine manuel golflere baktım lakin pek temiz yok gibi
fikriniz değerlidir . Okuyacam arkadaşlar yorumlarınızı
Uzun bir süredir sosyal medya.kullanmıyordum. mayis ayinda Instagram açtım cok kullanmıyorum gonderilerim herkese acik olmasina rağmen etiketlerim attigim konum mekanda arkadaşlar harici görünemiyorum diger insnalarin attıkları görünüyor cok rahatlikla

Hesabin 4 aylik olmasi ile mi ilgili acaba
25 yasinda 2 kisi istanbudlayiz ortakoye gidiyoruz mekan onerisi alim
Iyi aksmlar 15 agustosta j5 pro 12 taksit 1488 tl kampanyasına katilacakken personel 24 ay tanimladi. Taahhut.imzalamadim telefonu almadim personel hatasi kaynakli cihazi almayacagimi taahhutun düşürülmesini talep ettim bayiden hakli olduğuma dair imzali kaseli yazi aldim. Ayni dakika telefonla.şikayet kaydi oluşturdum. . Bayi beni aradi yetkili lerle.gorustugunu 12 aya ceviri yapılacağını cihazi iade etmemin daha zor olduğunu iade alirlarsa 50.gun cihaz kampanyasindan faydalanimacm dedi bende mesele uzamaesin.diye teklifi ertesi gun kabul.ettim 12 aylik taahhutname.imzlaadim iki nusha kaseli verildi 24 aylik taahhut formunu.imzalayip.iptal yazdim . Eve geldim.sevindim.neyse telekom.aradi sorunu cozelim sozlesmeyi iptal edelim dedi. Cihazi almadiysanz neyse ben cihazi aldim bayi sorunu cozeceginu taahhut etti.dedim siz yine kayda alin sorun cozulmez ise yardımcı oluruz dedi telekom telefonda . Neyse bugün bayi.aradi 12 aya çeviremoyoruz dedi gelin cihazi iade alalim siz.kullanın sozlesme iptal olunca yenuden tanimlayalom dedi. Bende 50.gun cezalı olacağım icin cihazi tanumlayamacaginuzu 50 gun sonra kampanya biteceği bana neyw güvenerek cihazi iade alip tekrar tanımlayacaginizi cihaz bendeyken diye sordum aramizda mutabakat yaparz.dedi simdi telekom a soyledim bayiye guvemmek istemiyorum . Bayi iade etse ceza kesilecek 2040 tl ve mahsuplasacaz diyor

Bu iptal zor mu bu kadar
Iyi aksamlar. Bugun evde internet üzerine samsung telefon alacaktim. J5 pro 12 ay toplam 1488.tl.yerine 24 aylik 2040 tllik sozlesme çıktı. Neden boyle bir fiyat çıktığını sordum 12 ay taksit çıkmıyor falan dedi evet ev telefonuna cikmiyor internete çıkıyor dedim. Sonrangorevliye yanlışlık olabilir diye . Kendi yanlislikla.24.ay.cikardiginj söyledi. Bende nasil.çözeriz dedim dilekce yazacaksiniz dedi bende sozlesme imzalamayacagimi dedim müşteri hizmetlerini aradık uzerime telefonun tanimli olduğunu söylediler . Neyse dedim şikayet kaydi oluşturdum sistem hatasıyla ilgili dilekceye telefonu teslim almadigimi yazdim bayi kasesini imzalattim iki nusha olarak birni aldim
. Saçmalık şu arkadaşlar bir hata olabilir ama bayi nasıl sattigi ürünü iade alamaz yada taksit sayisini degistiremez cok.dandik bir sistemi var turktelekomun ikidebir cokmeseydi boyle olmazdi zaten
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
HTC
Notebook
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 554
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 56.374 (Bu ay: 66)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 67 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.