Şimdi Ara

ASTRA J KASA 1.3 CDTİ KULLANICILARI (174. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.557
Cevap
45
Favori
497.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    55den aşağı yok zaten dizel,dacia lara bile 50-60 istiyorlar.

Symboller 50-60 arası touch donamımlısı.

Almadan önceki aracınız ne idi.ve şimdi artı ve eksileriniz neler oldu gözlemleriniz.sizce gerçekten yetersiz mi 1.3cdti.

Yakıt ortalamanız ne bun süre zarfında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • attci kullanıcısına yanıt
    Aynı motora sahip Linea' yıl 3 yıl kullandığım için hiç de yadirgamadım. Evet, ilk iki viteste hantallık söz konusu ama üst viteslerde gayet tatminkar. Bir de yakıt tüketimi oldukça iyi. Buraya atamadım ama başka bir forumda paylaştığım tüketim verilerimi ve yorumumu size link atarak belirtebilirim

• attci kullanıcısına yanıt
    Özel mesaja alımınız kapalı. Açarsanız size yardımcı olabilirim

• 2011 1.3 lineam vardı ondaki 1.3 ile bundaki 1.3 arasında dağlar var üst yorumlarda arkadaşın biri yazmış 1 ve 2. Viteslerde biraz hantal kalıyor ama şehir içi kullanımda rahatsız edici değil benim için üstelik güven veren bir araba ayrıca sport paket güzel donanımlı 1500 km de yüzde 80 sehir içi kullanımı 5.4 suanda

• Arkadaşlar 1.3 cdti H kasa cosmo donanım easytronik alınır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar herkese merhaba bende cuma günü 2012 model 90 binde astra j sport aldım iki gündür kullanıyorum ve beni fazlasıyla memnun etti bende ilk aldığımda yokuşlarda motordan endişe ediyordum ama banamısın demiyor rampada bile rahatlıkla araç sollayabiliyorum sadece hafif rampada bile olsa yokuş kalkış desteği beni rahatsız ediyor acaba onu iptal edebiliyormuyuz aracın ekran navigasyon ve yol bilgisayarı gibi özelliklerini anlamadım birazda karışık geldi ayrıca geri vitese atınca ekran sapıtıyor galiba geri vites kamerası çalışmadığı içinde yapıyor olabilir ekran dışında başka bir sıkıntım yok ustalardan alabileceğim tavsiyelere açığım herkese kazasız belasız yolculuklar diliyorum

• colombo983 kullanıcısına yanıt
    Kaça aldınız sormamın sakıncası yoksa. Piyasa baya yükseldi zaten.
    Turbo olunca çekişte sıkıntı olmuyor. Banamısın demiyor.
    Yokuş kalkış önemli. Geriye kaçırmasındansa devreye girmesi iyi. Bir de fren pedalına tam basmassanız bazen devreye girmiyor. 1. Vitesle de alakalı. Devriyajda beklerseniz de devreye girmiyor.

Hayırlı olsun. Yakıt olarak üzmeyen bir araç aldınız. Konforu da yerinde.

• Muhtemelen cevap gelmeyecek ama yine de sorayım. Dış aydınlatmayı sarıdan beyaza çeviren oldu mu? Olduysa maliyet ve kullanılan parçalar, arıza alıp almadıkları oldu mu bilgi verirse sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mamilee kullanıcısına yanıt
    Hocam Facebookda astra j team grubu var. Oraya sorabilirsin. Hemen cevap verirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: semiforrecon

Hocam Facebookda astra j team grubu var. Oraya sorabilirsin. Hemen cevap verirler.
    Cevap için sağolun hocam ama Facebook vs kullanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kaça aldınız sormamın sakıncası yoksa. Piyasa baya yükseldi zaten.
    Turbo olunca çekişte sıkıntı olmuyor. Banamısın demiyor.
    Yokuş kalkış önemli. Geriye kaçırmasındansa devreye girmesi iyi. Bir de fren pedalına tam basmassanız bazen devreye girmiyor. 1. Vitesle de alakalı. Devriyajda beklerseniz de devreye girmiyor.

Hayırlı olsun. Yakıt olarak üzmeyen bir araç aldınız. Konforu da yerinde.
    Kardeşim 58bine aldım Yokuş kalkış bazen girmiyor ama bi girip girmemesi iyi değil ona göre kalkış yaparız biz evet konfor çok fazla yol tutuşu çok iyi kesinlikle aldığıma değmiş
  • colombo983 kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam .

• quote:

Güle güle kullanın hocam .
    çok teşekkürler kardeşim
  • Arkadaşlar merhaba. Aracım 2011 Astra J 1.3 CDTI.
    Aracı yeni aldım 130 binde. İlk çalıştırınca bir tıkırtı sesi geliyordu.
    Debriyaja basınca kesiyordu. Isınınca yada soğukken farketmiyor ses yine var.
    Daha sonra ustalar Volant dediler. Bende baskı balata bilye volant komple hepsini değiştirdim.
    Ama ses devam ediyor.Hatta arttı biraz daha. Ama debriyaja basınca susuyor ses.
    Ayrıca ilk kalkışta sürtme seside var. Ne olduğunu çözemedim kaç zamandır.
    Varmı bu konuda bilgisi olan ?
  • triger zincirini değiştirdinmi birde baskı balata oynar volantmı taktırdın ? fiyat ne kadar tuttu
  • Q6600 Q kullanıcısına yanıt
    İçinden çıkan Oynar volant zaten. Luk marka taktırdım. Baskı balata bilya şanzıman yağı volant işçilik hepsi beraber 2350+350 verdik.
    Zincir değişmedi.
  • güle güle kullanın aracı alırken farketmedinizmi yada bilerek mi aldınız birde kaça aldınız acaba
  • selam arkadaşlar. ön lastikleri değiştiricem. 225 50 r17 bir lastik için tavsiyelerinizi alabilri miyim?
  • Scarfeys kullanıcısına yanıt
    Ben Michelin primacy 3 kullanıyordum yeni çıkan primacy 4 aldım. Son derece memnunum. 1750₺ fiyatı vardı ama 3 ay oldu. Şu an fiyat nedir bilmiyorum. Bizim araçlar biraz sert süspansiyon olduğu için bu tür yumuşak yanaklı lastik tercih ediyorum.

• Astra J 1.3CDTI için 60.000 bakımında ne değişiyor..Benim bildiklerim periyodik filtre ve yağ deşimi ,V kayışı,Ön balatalar..başka bir şey var mıdır..Bilen yada daha önce bakım yaptıranlar yardımcı olursa sevinirim..balatalarda marka önerisine de açığım ses yapmaması önemli ..fiyat sorun deil..şimdiden tskler..

• 
Sayfa: önceki 172173174175176
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.