Şimdi Ara

ASTRA G VS CİVİC İES

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş bu iki araç arasında kararsız kaldım. astra g 1.6 olacak civic te 1.6 olacak. Renk olarak Kırmızı ağırlıklı ve beyaz düşünüyorum. Sedan. Tavsiyeleriniz nelerdir.

• Civic astraya göre bir-iki tık daha performanslı, daha az arıza verir eğer otomatik düşünüyorsanız otomatiği daha sorunsuz, opel ise civice nazaran daha konforlu, yalıtımı daha iyi. İkinci elde temiz opel bulmak civice nazaran daha kolay ve civicin piyasası aşırı yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 36Boys -- 27 Temmuz 2017; 12:11:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Civic
  • Sorunsuzlugunu bilemem ancak ara hizlanmalari astrada cok daha iyi.Honda ayak suruyor hizlanirken.

• Civic.
  • Hangisinin temizi denk geldiyse onu alın, ikisi de birbirine denk, hangisi alınsa pişman olunmayacak araçlardır.
  • 36Boys kullanıcısına yanıt
    bir-iki tık performanstan birşey olmaz. manuel düşünüyorum. Renk olarak hangisi daha iyi sizce kırmızı/beyaz
  • TheRad67 kullanıcısına yanıt
    nedeni
  • ASTRA G VS CİVİC İES

Kırmızı olsun 5 fazla olsun

Civic

• Civic typer ve vti disinda esprisi olmayan bi arac.

Astra g ,donemindeki civic e gore daha modern ve konforlu.

• Astra g 'nin motoru, civic'e göre ciddi oranda çelimsiz kalıyor. Fakat Civic'in dördüncü vitesi uzun oranlı. Astra G'nin süspansiyonları baya sert, civic'in yalıtımı eksik. Civic bana mısın demez, Opel irili ufaklı elektronik arızaları çıkarmayı sever.

Benim kararım şöyle olurdu, eğer cidden temizini ve oynanmamışını bulursanız, civic ies alınır. Fakat astra'nın temizini bulmak daha kolaydır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msansertekin -- 27 Temmuz 2017; 15:42:7 >
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Daha iyi piyasa

Daha güzel kasa

Sorunsuz kolay arıza çıkartmaz

Daha güçlü motor Astra zayıf kalır

Daha pek yazmaya gerek duymadım

• TheRad67 kullanıcısına yanıt
    Gönül civice doğru kayıyor. Ama bu civiclerin piyasasını çok yükseltmişler ona ne demeli
  • quote:

Orijinalden alıntı: 36Boys

Civic astraya göre bir-iki tık daha performanslı, daha az arıza verir eğer otomatik düşünüyorsanız otomatiği daha sorunsuz, opel ise civice nazaran daha konforlu, yalıtımı daha iyi. İkinci elde temiz opel bulmak civice nazaran daha kolay ve civicin piyasası aşırı yüksek.

İkisini de kullandım tamamen doğru Civic performansı bir iki tık değil baya önde

• GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    Peynir ekmek gibi satılıyor ölüsü dirisi takla atmişi kasa güzel spor araba olunca piyasayı iyice yükseltiler bir Tofaşa 15-20 isterlerse olacağı bu

• Herkes yazmış civic astranın yanında tenekedir.Tabi teneke olduğu için farkedilmeyecek derecede daha performanslı olabilir astra daha oturaklı ve temizini bulursan keyfine doyamazsın astra g cd temiz bulursan çok tatlı bir arabadır

• Temiz civic mi kaldı , astranın temizi daha kolay bulunur.

• Ikisinide dene tarafını seç Astra cd >civic

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.