Şimdi Ara

Aştideki suriyeliler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her iki haftada bir aştiye işim düşüyor. Daha önce bunlara denk gelmemiştim. Genç bi tanesi takıldı peşime para da para diye, elimi kolumu çekiştirip duruyor takip ediyor. Oğlum s... git dayak mı istiyon dedim para abi para diyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu günler iyi yakında bıçak çıkarıp alacaklar. o parayı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CARNIVALE

bu günler iyi yakında bıçak çıkarıp alacaklar. o parayı.

abd halkından ders almalıyız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The SATANİST -- 30 Nisan 2017; 13:29:8 >
  • Ben gayet de görüyorum son 3-4 senedir.

• quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

Ben gayet de görüyorum son 3-4 senedir.

Valla bana denk gelmediler o zaman. 3-4 yıldır benim de işim düşüyor hiç görmemiştim.

• haddini bil yemeyip yedireceksin giymeyip giydireceksin barınmayıp barındıracaksın muhammed de araptı araplar kutsal bir ırktır bütün dünya arapların asilliğini ve cesaretini çekemiyor kıskanıyorsunuz siz arapları
  • kaç yıl oldu ben karşılaşmadım önceden kekolar olurdu haraç istercesine yapışırlardı bunlar şimdi böyle değil fakat para almaya alıştırırsak düşündüğümüz gibi olacak hiç para vermeyin fakat birşey satanlar olduğu zaman bazen alıyorum
  • Afganlar gelsin ben görürüm milleti. Sokak ortasında kaleşnikofla para isteyecekler.

Halkımızın zaten bir ton derdi var psikolojisi bozuk. Gittiler savaşla psikolojisi çökmüş insanları alıp dağıttılar.

15 Temmuz öncesi millet acayip dillendiriyordu bu Suriyelileri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 30 Nisan 2017; 16:40:54 >
  • Bizimkilere müstehak, kendi başları yanmadıkça savunuyorlar aynı feto olayı gibi.
  • sadece Aşti mi. her taraf gücü kuvveti yerinde terörist dilencilerle doldu.
  • din kardeşi yawww arap yaww.... mağdur yawww savaştan kaçtılar yawwww
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.