Şimdi Ara

Assetto Corsa (2014) [ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.487
Cevap
75
Favori
315.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: El Jimador

quote:

Orijinalden alıntı: BurakBilgin

Var var Bende bir deneyim 458le kaç gelecek süre

Bekliyorum sürenizi

458 le Magione da en iyi kaç yaptınız ? Rekor 1.19 gözüküyor rivali tempoda

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: El Jimador

quote:

Var var Bende bir deneyim 458le kaç gelecek süre

Bekliyorum sürenizi

458 le Magione da en iyi kaç yaptınız ? Rekor 1.19 gözüküyor rivali tempoda

458 kullanmadım kullandığım araç P4/5 Competizione model 2011

• AI ile videolar paylaşılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHALDOZE -- 5 Ocak 2014; 0:27:20 >

• El Jimador kullanıcısına yanıt
    P4/5 le 1.12 çıktı benden, daha da çıkar ama Magione en gıcık olduğum pist o yüzden uğraşmak istemiyorum
  • BurakBilgin kullanıcısına yanıt
    Aynen ya bi ben değilmişim o pistten nefret eden. + lotus elise den.
    Betayı satınaldığımdan beri ne magioneyi nede lotusu bir kere bile oynamamışımdır.
  • LETHALDOZE L kullanıcısına yanıt
    Ben hiçbir Lotus u sevmiyorum, doğasında understeer var bu markanın nedense Lotus 49 hariç tabiki o tam bir canavar :)

Edit: Evora S i denedim gayet keyifliydi, hakkını yemeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurakBilgin -- 5 Ocak 2014; 18:51:25 >
  • Bir benim heralde o pisti seven nedense çok hoşuma gitti boş dönemeçli falan
    Bu arada korsan oynamaktan gerçekten çok rahatsızım adamlar çok uğraşmış oyuna şu an 40dolardan ucuza alma imkanımız yok mu ?
    15-20 dolara düşse direk alıcam ama şu an çok fazla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El Jimador -- 5 Ocak 2014; 19:19:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulusalonur

Yolu ve aracı hissetmek isteyen Netkar Pro oynasın diyeceğim ama hard sim insanı bozuyor,yıllar boyu Netkar Pro konusunda hemen hemen tek takıldım ilgi sıfırdı

ben hala netKar dayım
  • special event da oynarken ai araç olan yarışlarda sizdede sadece 1 tane araçlamı yarışıyorsunuz? aynı zamamnda ai aracı geçtiğim an ai araç duruyor ve yarışmıyor çok ilginç. acaba bendemi bir sorun var herkesdemi böyle?
  • twona77 kullanıcısına yanıt
    mavimsi saydam aractanmi bahsediyorsunuz ghostcar di galiba. eger oysa o arac sizin attiginiz en iyi turu donuyor surekli replay gibi yani. ama gecince duruyor yyatismiyor demissiniz ai varmi ki oyunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    special eventsa girin ordaki yarılşalrı incelediğinizde ai araçların olduğu yarışlarda var. ben netten special 24-25 ve 26. yarışlarıda indirdim ve ac dosyalarına attım. benden başka oynayan yokmu special yarışları?
  • Rivali de bugün yaptığım dereceler görünmüyor neden olabilir acaba,daha önce böyle bir sorun yoktu
  • ulusalonur kullanıcısına yanıt
    Hocam Rivali 3.3 versiyonunu dene istersen.
  • erulu kullanıcısına yanıt
    Son versiyon yüklü,önceki gün sorun yoktu,dün bir kaç araçla tur attım ama kayıt etmedi,bugün ise işte olduğumdan deneme şansım olmadı...
  • Ralli pisti çok hoşuma gitti süre kasmayı falan bıraktım, başka pist modu yapmıyorlarmı acaba. Yada ekime kadar oynayabileceğimiz bir ring modu yapsalar.
    Aynen ne güzel olur. Ama lazerlisi gelecek zaten diye yapmazlar gibi
  • Arkadaşlar Logitec DF PRO direksiyon setimi G25-G27 almak için uygun fiyata satıyorum. ihtiyacı olan kaçırmasın.

http://forum.donanimhaber.com/m_86448489/f_//tm.htm#86448489
  • Oyun çok hoşuma gitmişti almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mirliv-a

Oyun çok hoşuma gitmişti almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

Oyun devamlı güncelleniyor. Güzel oyun tavsiye edilebilir, edilebilir diyorum çünki yapımcıları son kullanıcılara vaad ettiklerinden daha işin başında yan çizer gibi bir yoklama hallerindeler ,etki ve tepkiyi ölçüyorlar. Biz bu yamuk adamlara itimat ettik aldık, ha zararamı uğradık daha deil ,bunların her yeri zarar olup bize zarar verse ne olur, konu dürüstlük insanlar onurlarıyla yaşar ve öyle ölür benim ilkem o . Alınırmı alınır diyim ama dedidiğim gibi yapımcıların vaadlerine göre değil yazılım şu anki görünümüne göre güzel olduğu için alınır diyim.

• 17 ocakta kısmı de olsa ai (special events için) gelecek mi gelmeyecek mi anlamadım
    adam 17 ocaktaki update de ai yi çalışır hale getirmeye calışacaklarını söylemiş ama konu acayip bir tartışmaya dönmüş ve kilitlenmiş.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.