Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.865
Cevap
46
Favori
183.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3090'a bile kök söktürmüş oyun.Birisi Ubisoft'a optimizasyonu anlatmalı artık 

RTX 3090 ve i9 10900K

• Ubisoft + bizim ülkemizde hala yok değil mi? Aslında tam bizim gibi ülkeler için açık olması gerekiyor, 15$ a 1 ay oynayabiliyoruz yeni oyunlar dahil. 1 aya valhalla, legion, far cry ne varsa bitirirsin yani çok iyi bi sistem ama çok az ülkeye açık sanırım :|

• R-10 kullanıcısına yanıt
    Oyun en çok işlemciye yükleniyor denuvo sağolasun ubisoft ne zaman denuvoyu bırakır optimizasyon düzelir

• arman09 kullanıcısına yanıt

ya dunevo kullanıyor ama odyssey kırıldı origins kırıldı sanki çok gerek yok gibi

• Buralara da bi geldik kullanıcısına yanıt
    Ayne

• R-10 kullanıcısına yanıt

Bakalım 2k’da 2080Ti nasıl bir performans verecek merak ediyorum.

2k Ultra ayarlarda akıcı şekilde oynamak istiyorum.

Şöyle 90 üstü Fps verirmi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ryzen 5 2600 + 5700 xt Nitro+ ile tüm özellikler high da 2k 60 fps oynatabilir mi acaba? Birkaç hafta içinde Ryzen 5 3600 almayı da planlıyorum.

• Beklemeye gerek kalmamış merak etmeye de gerek yok yapmışlar testini hemen zaten 60Fps veriyor o da stabil değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lion_Army -- 9 Kasım 2020; 11:51:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ortada ekran kartı driverı yok, muhtemelen ilk gün patchi de yok bu veriler çıkış yaptıktan sonra değişebilir.

• webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Hocam AMD ekran kartı kullanıyorsanız size bir sorum olacaktı. Ben 20.4.2 radeon yazılımını kullanıyorum en sorunsuz ve stabil çalışan bu sürüm olduğu için fakat sonra birkaç tane daha sürüm çıktı çoğu sorunları gideren. Ben risk almamak için güncellememiştim yine de, siz hangi sürümü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?

• s1LENT kullanıcısına yanıt
    2070 Super kullanıyorum hocam. Bundan önce rx580 kullanıyordum ve stabil sürüm gelirse güncelliyordum hep bir sıkıntı yaşamamıştım ekran kartını değiştirene kadar. Amd driver stabilitesi ekran kartına göre de değişebiliyor, internetten araştırmanız lazım.

• dahili bileşenler bölümünde 100+ fps alınan dönemler geride kalınacak, oyunlar bu geçiş döneminde ağır bir gpu boundluk kazanacak dediğimde dalga geçmişlerdi

ayrıca o ultra ayarlar içinde gereksiz gpuya bindiren onlarca ayar var, kısacası bu videoların hiçbir anlamı yok. 2020 yılında artık hiçbir ekran kartı hiçbir oyunda ultra ayarları brute forcelayarak kendini 60a atabilecek güçte değil. bu rdr 2 için de böyle, flight simulator için de böyle, cyberpunk için de böyle olacak. ister tepe kart, ister orta kartınız olsun o ayarları optimize edeceksiniz. kaçarı yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 9 Kasım 2020; 12:41:18 >
  • Oyunu alıp almamakta çok kararsızım. AC serisini bir çoğunu deneyip ısınamayanlardanım . Lakin Odyssey oynanışını çok beğenmiştim. Viking teması gerçekten sevdiğim tema . O çağ, sagalar , tanrıları her zaman sevdiğim şeyler oldu ama pre order bittikten sonta fiyat artar mı (watch dogs artmadı diye biliyorum ) ya da Epic yakın zamanda kupon verir de öyle satın alınabilir mi (ekstra indirim belki) beni kararsız kılıyor biraz beklemeli miyim diye

• Hocam insanlar kafayı yemiş ultra ultra diye
    oyundaki çözünurluk ultra Vs ayar ile çok Fazla uğraşan kişiler genelde oyunu oynamazlar benchmark ile uğraşıp tatmin olurlar.
    2080 super kullanıyorum 5 aydır her oyunu 4k da oynuyorum ultra high arası ayar yaparım 4k 60 fps aldığım anda bırakır oyunuma keyfime bakarım. Gerekirse bazı ayarları medium low yaparım.
    Hatta bazen yetişmezse oyunun çözünurluk carpanini 0.9 filan yaparım her türlü ayarlanır yani

İşin özü oyunu oynamak ama görüyorum ki çoğu kişinin amacı oyun oynamak değil şu kadar fps aldım ekran kartı şu sıcaklığa çıktı yok amd inteli döver Vs uzayıp gider.

Oyunda ciddi problem yoksa yeni 3000 ekran kartları içinden geçer bu oyunların ama yok ben herşeyi illa ultra olmazsa oynamam diyen varsa bence hic oyun oynamasin zevk almaz zaten.

• TheMuyu kullanıcısına yanıt

bu çok rahatsız edici bir şey harbiden.

örneğin watch dogs legion oynuyorum son zamanlar, ilk başlarda msı afterburner açık ve sürekli fps kontrol ediyorum, fps droplara bakıyorum, sıcaklık ne durumda vs derken oyundan gram keyif almadığımı farkettim. en sonunda afterburnerı kapattım, şu an oyundan aldığım keyif %90 arttı. bu benim için kesinlikle geçerli.

• Ubi oyun çıkmadan inceleme yayınlanmasına ambargo koymuş. 

• TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Fps sayacını hiç açmıyorum valla drop kasma yoksa full erim olmadı düşürürüm

• iyi birisiydim kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam kesinlikle öyle başlarda ayar için filan bakılır kontrol edilir ama sonrasında bu afterburner tarzı fps sıcaklık Vs işlemlerini takip etmen tamamen oyundan alınan zevki mahvediyor

• msı afterburner sigara-alkol gibi hastalık haline dönüşüyor kesinlikle çözüm basit programı komple silmek. Sıcaklık, fps vs umrumda değil zaten sistemim taş gibi neyine bakılıyorsa tamamen kendini tatmin etmek başka bir şey değil. 

fps yüksek olunca orgazm yaşıyorlar galiba. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 9 Kasım 2020; 12:32:58 >
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.