Şimdi Ara

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.863
Cevap
46
Favori
183.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Odyssey ile neredeyse aynı performans hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Question-X kullanıcısına yanıt
    Hocam Ray Tracing/DLSS geleceğini sanmam Ubisoft AMD ile çalışıyor. Grafik upgrade olabilir.

• TheLordOfTheGames kullanıcısına yanıt

bu çok iyi haber hocam, odysseyin en azından bu legion fiyaskosu gibi değildi optimizasyonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iyi birisiydim -- 8 Kasım 2020; 21:58:16 >
  • AMD Rewards'dan mail geldi, aktifleştirilebilir diye.

Aktifleştirdim ve önyükleme de açık şu anda. Neyse çıkış tarihini beklemediler allahtan Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU] 

• uPlay clienti ve sitesi üzerinden Tosla kart ile almayı denediğimde bu hata ile karşılaşıyorum. Kartımda bu tutardan 7-8 TL fazlası var. Acaba gece saatlerinde yapıyorum diye mi. Toslası olanlar nasıl almıştı acaba yardımcı olabilirler mi?

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]
  • ronaldinho62 kullanıcısına yanıt

PC den deniyorsanız uygulamayı tekrardan kapatıp açın ve öyle deneyin. Bu arada sanırım %20 indirim sağlayan Uplay kodunuz da var, onu da bir yere kaydedin. Tekrar olmazsa bir de mobil üzerinden deneyin. Yine olmazsa sorun Xsolla da olabilir sabah bir daha deneyin. Tabi kartınızı da tekrar kontrol edin, internetten alışverişe açık mı diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hudson51

PC den deniyorsanız uygulamayı tekrardan kapatıp açın ve öyle deneyin. Bu arada sanırım %20 indirim sağlayan Uplay kodunuz da var, onu da bir yere kaydedin. Tekrar olmazsa bir de mobil üzerinden deneyin. Yine olmazsa sorun Xsolla da olabilir sabah bir daha deneyin. Tabi kartınızı da tekrar kontrol edin, internetten alışverişe açık mı diye.

Teşekkürler deneyeceğim.

• Ormanci kullanıcısına yanıt

Aynen ben de önyüklemeye bıraktım şimdi

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Hocam bu %20 indirimi nasıl alıyoruz

• Watchdogs yeni nesil oyun motoruna geçti 12 çekirdeğe kadar işlemci kullanıyor farcry 6 da aynı şekilde çıkacak ama valhalla 6 çekirdek kullanan eski modelle geliyor buda yenilense güzel olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark_Passenger47

Hocam bu %20 indirimi nasıl alıyoruz

Hocam eğer Ubisoft hesabınızda 100 Ubi puanı varsa ödeme esnasında kullanarak %20 indirim kodu alabiliyorsunuz ama sadece Ubisoft üzerinden aldığınız oyunlarda geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hudson51 kullanıcısına yanıt
    Hmm önceden kupon alma gibi bişey yok yani anladım, teşekkürler

• Amd rewards key için haber veren arkadaşlara teşekkürler.

Yalnız download başlattım, birden bağlantı kesiliyor altta sarı bir yazı çıkıyor. Yönetici olarak başlattım google a yazmışlar ama sorun devam ediyor.Uplay bağlantısı kesiliyor.Resim altta.Sorunu yaşayan oldu mu?

Yazan uyarı : "While you continue playing, we'll restore the connection to a service that just got interrupted. Some things might look a little odd in the client in the meantime

Assassin's Creed Valhalla (2020) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaciTTOR -- 9 Kasım 2020; 0:42:13 >
  • Oyunun görseli aşırı hoşuma gitti gerçekten. Ama 6700k+2060s ile bunu nasıl oynarım bilmiyorum. Zamanım var ve oynamak istiyorum. Odyseyy’den daha iyi olacağını düşünüyorum. 6700k’ya napar bu oyun arkadaşlar :D işlemci %90-%100’ e vurur mu ? 😀

• Vurur oc şart.

• Bakalım ilk 6700k incelemeleri gelmeden almayacağım sanırım.

• Oyunda 30 Accient olacakmış. Bu sayı Odyssey'den düşük ama hepsi Origins kalitesinde ve derinliğinde olacakmış. Odyssey gibi birbiriyle bağlantılı farklı hikayeler içerecekmiş. Ben bu oyuna baya yükseldim.

• Geforce now ' a ne zaman gelecek bilen var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: safagimo

Geforce now ' a ne zaman gelecek bilen var mı acaba?

Çıkış yaptığında ekleniyor. Çıkış gününde 24 saat içinde eklenir

• pre-order saat kaçta bitecek?

• 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.