Şimdi Ara

Assassin's Creed: Origins (2017) [ANA KONU] (83. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.645
Cevap
31
Favori
105.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İsu armor açmak için slica toplamam gerekiyordu oda antik mezarlarda var antik mezarlara girince bazen tabletler çıkıyor ve günümüzdeki karakterlerin ses kayıtları çıkıyor desmonddan falan bahsediyorlar simulasyon teorisini anlatıyor ve oyuna cuk oturuyor sümerlileri isu diye resmetmişler ama cuk oturmuş gerek ac evrenine gerekse de oyunun kurgusuna

Onun dışında ölen bebeğini geri canlandırmak için insanları kurban eden bi kadın var o yan görev de baya saykoydu oyunun bu tarz şeyleri çok hoşuma gitti oyunun tek kötü yanı kombat bi süre sonra cok dandik hissettiriyor onun dışında 10/10 off aklima geldikçe deliriyorum beni baya derinden etkiledi oyun keşke bitmeseydi daha aklıma gelmeyen ama epic bulduğum o kadar sey var ki oyunda

Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

•  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU] [simage][censored][censored]https://store.donanimhaber.com/92/99/f6/9299f6d5e3a3ddd55d4a22fff040ead4.png[/censored][/censored][/simage]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]  Assassin's Creed: Origins (2017)  [ANA KONU]

Ek olarak bunları da dinleyin
    https://youtube.com/playlist?list=PL0smL-Kfec7SYvRcpIgIqKvQGkndkOXQ7&si=eAAWbhIgpftsOd71
    https://www.youtube.com/watch?si=eogCt-i4ejtRu982&v=Tc7-oJ2LXkY&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucker274 -- 5 Aralık 2023; 8:10:43 >

• lucker274 kullanıcısına yanıt

DLC'leri de çok iyi her birini oynarken zevk almıştım özellikle Hidden Ones paketi bambaşka seviye.

Tanıtım videoları ve içeriğini buradan fikir edinebilirsin:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Reiskonen kullanıcısına yanıt
    Hidden ones dlc si 14 tl ye kadar düşüyormuş xbox da The Curse Of the Pharaohs ise 30 tl istek listeme ekledim

• Oyunu bitireli 3/4 ay olmuştu dlc almıştım ama açmamıştım oyunu kafamda soğusun istedim biraz açıkçası dün bi 2 saat baktım aylar sonra kafamdan baya silinmiş ama güzel yanı oyun hala benim için gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan böyle sevdiğiniz bi şehirde dışarı çıktığınızda sürekli gezmek istersiniz huzurlu olursunuz ya ben onu bu oyunda hissediyorum ilginç şekilde bu oyun bana huzur veriyor kaldı ki ben çok oyun oynayan biri degilim yazın saçma salak bi durumdayken bu oyuna mı sarıldım acaba diyordum ama yok oyunun dünyası büyüleyici bi gün sanal gerçeklik uçup giderse gömülmek istediğim oyun bu 😁

• 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.