Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.914
Cevap
27
Favori
98.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sahibi atinada öldü sahübü yoksa benümdür
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt
    Hayrını gör, bi gözün açık uyu, iyi oyunlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rustem1905 kullanıcısına yanıt
    dostum atlantis dlcsinin türkçe yama konu linkini bulamadım uzun yıllar sonra dhye giriyorum garip geliyor :D ayrıca atlantis dlcsini satın alsam yeni skiller filan geliyor dimi?
  • Red Dead Redemption kullanıcısına yanıt
    Skiller konusunda net bilgim yok malesef

https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/143512191

Hocam 20 saatte mi ana oyunu bitirdiniz? Benim 27 saat oynama sürem oldu hala %23 ilerlemedeyim (yan görevleri vs. yapıyorum olabildiğince). 20 saatte imkansız gibi geldi ya da level hilesi falan mı var
  • AIK kullanıcısına yanıt
    Fate of atlantis kısmı 20 saat sürdü hocam, ana oyun 60 saat, heykellerdeki ilan panosundaki görevlerin hiç birini yapmadım getir götür işleri olduğu için.

• Yol arkadaşlarımla son bir hatıra fotoğrafı çekildim, yeni dlc çevirileri gelene kadar elveda

Aynen kargocu gibi çalışıyorsun onlarda :D
    Hiçbirini yapmadığınızdan hepsini getir götür işi sanabilirsiniz ama çoğunlukla sadece zamanlı olan görevler öyle.
  • Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Witcher 3den kalma bi soğukluk, ordaki ilan panosu görevleri oyundan soğutacaktı nerdeyse beni, odysseyde aynı durumu yaşamak istemedim, 2 yerde gidip baktım ilan panolarına konuları getir götür tarzındaydı bende yapmadım bi dahada uğramadım ilanlara, herkeste etkisi aynı olacak diye birşey yok ama beni sarmıyo

• i7 4790 rx 480 ve 12gb ramli bilgisayarda high ayarlarda , şehir içi 30-35fps olması normal mi? Normal yerlerde de 60 üstünü çok zor görüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo-9 kullanıcısına yanıt
    Normal 4 çekirdek yetmiyor.
  • AIK kullanıcısına yanıt
    Bende alabilirim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlarınız için teşekkür ederim, gayet detaylı bilgi verdiniz.
    Gold Edition olarak alayım o zaman direk, Witcher 3'te yaptığım gibi sıkılmadan herşeyi yaparak oynuyorum genelde oyunları, bunu da öyle oynarım
  • Ronaldo-9 kullanıcısına yanıt
    mercpool kullanıcısına yanıt
    Yanıtladım hocam.

@mercpool rica ederim hocam yardımcı olduysak ne mutlu.
    O kısmı ayrı tabii, ben de 49 aktif görevi görünce soğuduk tablosundan da heykelinden de.

Hatta hevesle başladığım oyunu da 46. seviyede, daha henüz karakterin
    anasını
    bulamadan bıraktım. Çok görev var ve gördükçe alıyorum. Ana hikâyeye odaklanınca da oyunun rol yapma kısmı körelmiş oluyor.

Mutsuzum.
    İşte bu duyguyu yaşamamak için yapmadım o görevleri ben annesini 28de falan bulmuştum sanırım, sonuç olarak 80 saatlik oynama süremde her anından zevk aldım

Mutluyum...

Doğrudur ama ana görev de sarmadı beni. Bu oyun nasıl The Witcher 3 ile karşılaştırılabilir, aklım almıyor. Çok okuyup çok duymuştum karşılaştırıldığını, The Witcher 3 en sevdiğim oyundur diyebilirim ama yine de her iki tarafı da tecrübe etmiş olayım öyle değerlendiririm diyordum. AC: Odyssey sanatsal dokunuştan uzak, kendisini özel yapan bir şey olmayan bir oyun gibi geliyor bana. RDR 2'den hemen sonra oynadığım için de olabilir bu.

Karakter biraz powerplay oldu, onun da etkisi var galiba. Birkaç gün toplamda 6-8 saat daha sadece ana konu üzerinden devam ederek şans vermeyi düşünüyorum.

Derin bir sanatsal içerik sunmuyor sonuyla alakalı bu doğru ama başlangıç hikayesi sonrasında babamızın peşine düşmemiz ve öldürmen gereken kişilerin yani kültistlerin derin yapılanmaları gizlilikleri senin onları bulman için özel bi anlam katıyor bence oyuna, bana düşmana ulaşmak için verdiği amaçlar beni tatmin etti, bu oyunun bende wichterdan artıları 1kombat sistemi 2düşmanla bütünleşmemi sağlaması 3. Eşşiz manzaraları

Ben 27deyim şu an annesini buldum babasına gittim hocam siz bayağı geç kalmışsınız hikayeden fazla uzaklaşmakla hikayeyi sürekli yan görevsiz oynamak heyecanı ve isteği öldürüyor. İkisinden de azar azar yaparak giderseniz tahtalardaki görevlere gerek kalmadan oyun akıyor

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.