Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (63. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.914
Cevap
27
Favori
98.336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fate of atlantis, dlclere girmek için yapılan görev, ama yaratık kesmiyoruz onda, pisagor bizden atlantisin mühürlemek içindi sanırım 4 cihaz parçası istiyordu, o görevde büyük 4 bossla dövüşüyoruz geçen bu görevi sormuştun hatta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • rustem1905 kullanıcısına yanıt
    Yok be hacı o başka ozaman pc kapalı bakamıyorum ismine :) ama bunlar yan görevler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lucky s L kullanıcısına yanıt
    Artemisin kızları diye bi görev var alfa aslan kurt ayı geyik kesiyodun belki odur hacı onun haricinde hatırlamıyorum, bakınca söylersin

2 türlü mavi görev. Bunlardan ilki ve çöp olanı oyuncular tarafından oluşturulmuş olan görevler, geçiniz.

Diğeri ise Last Tales from Greece olması lazım. Bunlar oldukça eğlenceli görevler. Hem eski arkadaşlarımızı görebiliyoruz bu görevlerde hem de ilginç olayların içinde bulabiliyoruz kendimizi. Kast ettiğiniz bunlardan biri diye düşünüyorum
  • Olabilir yarın bakarım

• Ya şu discovry tour daki first person modunu main game de açamıyor muyuz :(

• NOT: direk savaşı görmek isterseniz eğer 22:30 a gidebilirsiniz. Onun da linki burada ==>https://www.youtube.com/watch?v=58uFBGpTmGA&feature=youtu.be&t=1350

Şu fate of atlantis dlc si 107 tl almaya değer mi? Galba ben bu 4 artifactı toplasam bike atlantis için bu dlc yi mi almam gerek

Bu arada epic games te 64 tl. Ana oyunu steam den almıştım dlc yi epic games ten alsam çalışır mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucky s -- 28 Mayıs 2020; 21:53:5 >
    Aşağıdakini 60 tl epic kuponuyla alırsan 44.5a iki dlc alırsın (atlastis dahil), ayrıca ac3 remastered da içerisinde var
    Uplay üzerinden aktif ettiğin için eklenir diye düşünüyorum ama emin değilim, bu konuda bilgili başka arkadaşlar varsa sormak lazım

https://www.epicgames.com/store/tr/product/assassins-creed-odyssey/season-pass

Valla bilemedim ya çalışmama ihtimali yüksek gibi neyse en kötü steam yaz indirimini beklerim odyssey anca biter zaten yarın epic ten originsi alacağım gold edition 100 tl ye düşmüş. Fakat bazıları epic gamesteki hesabıma giremiyorum hesabım silindi gibi şeyler yazmışlar epic gamesi ilk defa yükleyeceğim steam kadar kaliteli değil mi?

Ayrıca şu 4 artifactı tamamladıktan sonra dlc olmadığı için o bölümde ilerleme olmayacak dimi?

Şuan epicte 80 tl üstü olan herşey 60 tllik kuponla alınabiliyor indirim döneminin sonuna kadarda yeni oyun aldığında kupon yenileniyor, o yüzden alacak olursan muhakkak kupon avantajlarını kaçırma

Epicgamesde biraz sıkıntılar var yeni bir platform olduğundandır herhalde, Tom Clancy's The Division 2 almıştım epicgamesten indirdim, sonra uplayle aradaki uyumsuzluktan dosyaları baştan indirmişti uplayden, iki kere 66gb indirtmişti adsl internetime, bu tarz sıkıntıları var ama hesap silinme falan duymadımda başımada gelmedi

Artifact da sinematik bir kaç şey olacak sonra devamı dlc'de

Baktım telefondan az önce ilk alışta 60 tl lik kupon kullandırıcak galba 40 tl ye geliyor yarın pc den bakarım oyunu aldıktan sonrada bi 60 tl daha verecek herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

Baktım telefondan az önce ilk alışta 60 tl lik kupon kullandırıcak galba 40 tl ye geliyor yarın pc den bakarım oyunu aldıktan sonrada bi 60 tl daha verecek herhalde
    Aynen hocam :)
  • AIK kullanıcısına yanıt
    Epic games in ara yüzü çok kötüymüş steam ve origine göre hatta uplay bile daha iyi :) ama fiyat ve kampanya konusunda en iyi bunlar. Origins gold edition 47.5 gb indiriyor doğru mu acaba boyut küçük gibi geldi dlc ler olmasına rağmen. Ayrıca yoğun talep nedeniyle bölgenizdeki bant genişliği geçici olarak sınırlandırıldı diyor :( yavaş indiriyor biraz. Steamdeki gibi ayarlarda indirmeyle ilgili şeylerde yok bakamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: lucky s

Epic games in ara yüzü çok kötüymüş steam ve origine göre hatta uplay bile daha iyi :) ama fiyat ve kampanya konusunda en iyi bunlar. Origins gold edition 47.5 gb indiriyor doğru mu acaba boyut küçük gibi geldi dlc ler olmasına rağmen. Ayrıca yoğun talep nedeniyle bölgenizdeki bant genişliği geçici olarak sınırlandırıldı diyor :( yavaş indiriyor biraz. Steamdeki gibi ayarlarda indirmeyle ilgili şeylerde yok bakamıyorum
    Hocam ben çok net hatırlamamakla birlikte epicle uplay'i eşitlemiştim. Oyun uplayde gözükmüştü ve oradan indirmiştim. Hatta Odyssey hala bitmedi oynamaya devam ediyorum ve epicten almama rağmen uplayden oyuna rahatlıkla giriyorum. Yani uplay launcherini kullanabilirsin.
  • AIK kullanıcısına yanıt
    Bi araştırayım

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

Burdaki update history nedir yeni çıktı sanırım daha önce dikkatimi çekmedi

• Season pass aldım ac3 remaster kütüphaneye geldi ama dlcler oyuna geldi mi anlayamadım. Zaten hali hazırda dlc görevlerini yapabiliyordum.

Bu season pass yeni haritaları mi açıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheNewAtilla

Season pass aldım ac3 remaster kütüphaneye geldi ama dlcler oyuna geldi mi anlayamadım. Zaten hali hazırda dlc görevlerini yapabiliyordum.

Bu season pass yeni haritaları mi açıyor?
    Oyunu girdimi belli olur DLC'ler,görevler kısmını açınca orada yazıyor zaten,DLC'lerin görev simgeleri farklı renkte yapılmış.

Bildiğim kadarı ile DLC'nin birinde yeni harita varken öbürü oyunun kendi haritasında geçiyor.Muhtemelen de DLC'lere başlamanın level seviyesi vardır.
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Sonradan eşleştirme geldi 32 gb ek indirdim teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.