Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU] (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.915
Cevap
27
Favori
98.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu Epicden 28 liraya ek paketlerini 44.50 Türkçe yama 15 tl toplam 87,50 tl ve Ac 3 de almış oldum. Çevirilerde Dlc yokmuş bir işi de düzgün olsaydı zaten şaşıracaktım. Oyun bitti ama dlc öncelerinde kırmızı renkli görev vardı bir adada Aletha geliyor o nedir bilen var mı?
  • lucky s L kullanıcısına yanıt
    Güncelleme geçmişini gösteriyor orası
  • rustem1905 kullanıcısına yanıt
    Assassin's Creed Odyssey (2018) [PC ANA KONU]

Burdaki fate of atlantis görevi açık gözüküyor. Dlc olmadan nasıl oluyor bu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    O görev portala erişmeni sağlıyor, dlc portala girince başlıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    👍

Epicten en son watch dogs 2 yi aldım 20 tl ye epic in fiyatları iyi hoşta indirirken uplay eşleştirmesi yapması baya kötü steamdeki gibi tıkır tıkır çalışmıyor önce 40 gb epic ten indirdi sonra 30 gb uplay den indirdi şimdi 6 gb güncelleme falan yapıyor d de 2 tane watchs dog doayası flan ouşturdu saçma sapan. 80 tl ye 3 oyun aldık iyi güzelde şu olayı düzeltmedikten sonra hiç bir anlamı yok :) gerçi origins ve rogue u indirirken sorun olmadı. Bakalım şimdi güncelleme yapıyor tekrar oyun açılırsın sorun olmaz herhalde ama baya yer kapladı diskte

Aynen epicin böyle hataları biraz sinir bozuyor, ucuz etin yahnisi biraz yani ama zamanla geliştirirler kendilerini, wd2 bende alacaktımda beğenmeyip iade eden baya yorum okudum, o yüzden almadım, sen ne düşüneceksin bakalım

20 tl ya. Hitman gta karışımı sarar diye düşüniyorum :)

Direkt uplayden indirmek daha mantıklı oluyor epic özürlü zaten indirme konusunda

• brnk kullanıcısına yanıt
    Hacı epicten alıp uplay den nasıl indiricez. Epicte yükleme bittikten sonra uplaye bağlanıp cd key istiyor uplayi kapatıp açmak flan gerekiyor.

• Oyunu alınca direkt uplay kütüphanesinede gidiyo, 2 ac ve crew aldım ben 3ünde epicten indirme başlatmadan hiç direkt indirdim Bi giriş yaptırıyor epice hesapları linklemek için işte sonra indiriyorsun uplayden, oyuna falan girerkende hiç açmıyorum epic sadece oyunu almak için kullandım sonrası normal uplayden almış gibi

• brnk kullanıcısına yanıt
    Aga bende epicten şimdi yükleye basmadan önce uplay e bakmıştım ama kütüphane de gözükmüyor farklı bi yerden mi bakmam gerekiyor

• Merhaba; Steam üzerinden oyunu, Uplay üzerinden Season pass eklentisini aldım, Steam'de olan oyunu Uplay kütüphanesine de ekledi buraya kadar sorun yok ancak oyun içerisindeki menüde Season pass ve DLC'ler yüklü demesine ve "Fate Of Atlantis" DLC'si de haritada bulunmasına rağmen "Legacy Of The First Blade" DLC'si hiç bir şekilde haritada bulunmuyor. Oyunun ana senaryosunu bitirdim. 65. seviyedeyim,Steam üzerinden oyunun dosyalarını da doğruladım. Bu sorun hakkında bir fikri olan var mı?

Edit : Sorunu çözdüm. Oyun Steam, DLC Uplay'den olduğu için olmuş. DLC'yi iade edip, Steam'den tekrar alınca çalıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan2707 -- 13 Haziran 2020; 20:53:18 >
  • Selamun aleyküm odysseyi çok beğendim 65 levele geldim antik yunanı tavaf etmek üzereyim :D şimdi videolarda yeni skiller var savaşçı skillerinden kılıç şeklinde olan skili nasıl elde edebilirim. 109 tlye atlantis dlc sini filan mı almam gerekiyor? 2.sorum ise item bonuslarıyla ilgili. Tam canda kritik hasarı düşük canda kritik hasarı olayı nedir? %7 kritik şansı nedir? İtemlerde bonuslar ne olmalıdır ben hançerle savaşıyorum. Önerileriniz nedir 2.sorumla ilgili.
  • Benim de bir sorum olacak. Epic'ten almayı düşünüyorum oyunu ama, Standard Edition alsam, yani DLC'dir, diğer editionlardır, bunları almadığım için çok büyük bir kaybım olur mu?

• atina hastalıktan kırılmış sevdiğim kadın aspasiayı kurtardım myrineye gidiyorum boşlukta kaldım anneme gidince her şey bitecek gibi hissediyorum ama daha kültislerin yarısından fazlası duruyor devasa bir oyun

• Red Dead Redemption kullanıcısına yanıt
    Hocam ben season passi aldım 3 alanda da yeni özellikler açıldı. Büyük ihtimal de onlardan biridir dediğiniz skill

• quote:

Orijinalden alıntı: marshall_fb

Benim de bir sorum olacak. Epic'ten almayı düşünüyorum oyunu ama, Standard Edition alsam, yani DLC'dir, diğer editionlardır, bunları almadığım için çok büyük bir kaybım olur mu?
    Hocam selamlar, The Fate of Atlantis DLC'sini baya övüyorlar. Bende standart sürüm var. 27 saat oynama sürem oldu hala %23 ilerlemedeyim. Yan görevleri falan yapıyorum baya detaylı geziyorum sanırım ondan da kaynaklı fakat oyun baya uzun bir oynanış süresi sunuyor. Niye bu kadar geç tanıştım yeni AC serileriyle kaç gündür ona yanıyorum
  • PeTeRPaNN kullanıcısına yanıt

Sevdiğin kadın aspasia mı? devam et bakalım sonrada sevecek misin

• marshall_fb kullanıcısına yanıt
    The fate of atlantis bitirmeye yakınım, normal bir ana oyun kadar oynama süresi var 20 saat, forumda bi arkadaş türkçe yamasınıda yayınladı, baya güzel tavsiye ederim

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.