Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Jolly Joker

OYUNUN ORJİNALİNİ GÖREN VARMI ??????D&R MEGAZVİZYON BİMKES GİBİ ???? (3.SORUŞUM)

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: The Jolly Joker

OYUNUN ORJİNALİNİ GÖREN VARMI ??????D&R MEGAZVİZYON BİMKES GİBİ ???? (3.SORUŞUM)

AYNEN

orjinal ya da sorunsuz versiyonunu alanlar nerden aldığını söylesin!!!!!!!!!!!!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: barzagli

bende :((

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

quote:

Orjinalden alıntı: Bullet

Ekran kartı: MSI NX8800 GTS
    Ekran kartı sürücüsü: 169.21_forceware_winxp_32bit_english_whql (En sonuncu)
    Oyun versiyonu: RELOADED Repack
    Ekran görüntüleri:
     Assassin's Creed (ÇIKTI)
     Assassin's Creed (ÇIKTI)

Soru: Ekran görüntülerindeki çizgilenmeleri ve karelenmeleri görmüşsünüzdür. Neden böyle oluyo, bi çözümü var mı?

2. ss te sorun yok
    ilk sste o odada güvenlik kamerasıyla çekildiği için öyle gösteriliyor

1. ss dediğiniz gibidir doğrudur ama 2. ss'da karelenme var, yok demeyin. SS'ın büyük hali açıldıktan sonra üstüne tekrar tıklayarak orjinal boyutunda bakın. Özellikle Altair'in üst koluna ve karşısındaki adamın burnuna, dudaklarına...

• quote:

Orijinalden alıntı: Bullet

quote:

Orjinalden alıntı: ManitoN

quote:

Orjinalden alıntı: Bullet

Ekran kartı: MSI NX8800 GTS
    Ekran kartı sürücüsü: 169.21_forceware_winxp_32bit_english_whql (En sonuncu)
    Oyun versiyonu: RELOADED Repack
    Ekran görüntüleri:
     Assassin's Creed (ÇIKTI)
     Assassin's Creed (ÇIKTI)

Soru: Ekran görüntülerindeki çizgilenmeleri ve karelenmeleri görmüşsünüzdür. Neden böyle oluyo, bi çözümü var mı?

2. ss te sorun yok
    ilk sste o odada güvenlik kamerasıyla çekildiği için öyle gösteriliyor

1. ss dediğiniz gibidir doğrudur ama 2. ss'da karelenme var, yok demeyin. SS'ın büyük hali açıldıktan sonra üstüne tekrar tıklayarak orjinal boyutunda bakın. Özellikle Altair'in üst koluna ve karşısındaki adamın burnuna, dudaklarına...

Alıntıları Göster
    ya nası sandalye ya da oturağa oturcam beceremiorum bi türlü ya

• quote:

Orijinalden alıntı: Kızgın Adam

quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Adamın çevresini iyi inceleyip ona en yakın bankı bulun ve oturun. Banka oturduktan sonra kamerayı adama doğrultacaksınız ve sonra F'ye basacaksınız.

Olmuyo tüm bankları denedim

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: PesimistRap

quote:

Adamın çevresini iyi inceleyip ona en yakın bankı bulun ve oturun. Banka oturduktan sonra kamerayı adama doğrultacaksınız ve sonra F'ye basacaksınız.

ya bende orda takıldım işte oturamadık yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    ya bankta oturuna varsa yanına öyle oturluo bilginize tabi hedefe kitlendikten sonra

• quote:

quote:

quote:

Alıntıları Göster
    oyunu biraz önce bitirdim.. süper oyundu hastası oldum vallaha...

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Alıntıları Göster
    toplamda 6-7 saat oynadım.. memory 4 deyim.

aksiyon hareketleri yaparak öldürme çok iyi. fakat her istediğin zaman olmuyor..düşmanların konumuna, senin tuşlara basma miktarına göre değişiyor.
    tam bir açıklaması yok ama biraz alışınca çok zevkli oluyor...

her 15 yan görevde (kuş bakışı bakma-askerlerin tartakladığı kişileri kurtarma) 1 dna ekleniyor.
    11 tane oldu bende.

• quote:

Orijinalden alıntı: DemirKipi

Alıntıları Göster
    Yahu arkadaslar ben 3.kez kopya aldm fakat yine yine ve yine kudüse girmior deliricem...
    internetten indirmiorum cünkü kota sınırlı bunun dışında nerden aldınız nerden buldunuz bu düzgün kopyaları yahu???
    besiktastaki malum yerlerde dahi aynı problem ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: caprinx

toplamda 6-7 saat oynadım.. memory 4 deyim.

aksiyon hareketleri yaparak öldürme çok iyi. fakat her istediğin zaman olmuyor..düşmanların konumuna, senin tuşlara basma miktarına göre değişiyor.
    tam bir açıklaması yok ama biraz alışınca çok zevkli oluyor...

her 15 yan görevde (kuş bakışı bakma-askerlerin tartakladığı kişileri kurtarma) 1 dna ekleniyor.
    11 tane oldu bende.

Alıntıları Göster
    beyler bu hatasız versyonun boyutu nedir (bendeki 6,65)
    acaba hatasız versyonu mu?
    jerusalem e gelmeden nasıl anlarım (bügün dvd aldımda )

• quote:

Orijinalden alıntı: xtatic

Oyunun orj. cozunurluk desteği 16:9 olduğu için bu sorun var monitorunuz 4:3 olunca daha fazla, 16:10 ise biraz daha az siyah bant kalıyo
    artık ya yeni patchle modu istediğimiz gibi değiştirebilmeyi bekliycez, yada manuel setting ayarları dosyasından (Ben aradım kendi klasorundede, regeditten de bulamadım) kendimiz bi cozunurluk bulup ayarlıyacağız.

Şimdilik boyle...

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: nuMETALxx

quote:

Orjinalden alıntı: mic check

ya arkadaşlar soru sorduk ama cevap alamadık su siyah bantlar nasıl kalkıyor 1 cevap verin

siyah bantlar çözünürlüğe göre değişir... 1280*960 falan denerseniz düzelebilir...
    1280x960'ta siyah bant oluyor. 1280x720'de siyah bant yok.

Alıntıları Göster
    Vertex Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 2.0
    Pixel Shader Ver.: Required - 3.0 , You have - 2.0

beyler 2.0 da calısmıyormu ya off bu ubisoftun oyunlari cok guzel splinter cell fln ama onuda oynayamıorum 3.0 olamadan peki bu calısırmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: midnightz

Yahu arkadaslar ben 3.kez kopya aldm fakat yine yine ve yine kudüse girmior deliricem...
    internetten indirmiorum cünkü kota sınırlı bunun dışında nerden aldınız nerden buldunuz bu düzgün kopyaları yahu???

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: midnightz

karmadan aldım memery 3'teyim jerusalem kaçıncı memery?

• quote:

Orijinalden alıntı: zodd

beyler 2.0 da calısmıyormu ya off bu ubisoftun oyunlari cok guzel splinter cell fln ama onuda oynayamıorum 3.0 olamadan peki bu calısırmı?

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: zodd

3 gerekio sende 2 var dio... 2 de açmaz hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: zodd

Alıntıları Göster
    bıktım bu sorulardan bıktım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DerelictHuman

bıktım bu sorulardan bıktım...

Alıntıları Göster
    Ya sinir bişiya ara ara kafasına gore kıtlenıyor donuyor kalıyor ekran bazende mavı ekran restart atıyor vala bu oyundann dolayı heralde vısta sorun bombardımanı yapmıstır mıcrosoftu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickcasey

Ya sinir bişiya ara ara kafasına gore kıtlenıyor donuyor kalıyor ekran bazende mavı ekran restart atıyor vala bu oyundann dolayı heralde vısta sorun bombardımanı yapmıstır mıcrosoftu :D

Alıntıları Göster
    Orjinali çıktımı varmı herhangi bir bilgi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qrt_

Orjinali çıktımı varmı herhangi bir bilgi?

Alıntıları Göster
    sımdılık gormedım vala ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mickcasey

sımdılık gormedım vala ben

Alıntıları Göster
    Yahu arkadaslar beşiktaş tan alan var mı oyunu ona göre alıcam bari suna bi cevap verin boş yere bozuk oyunu almayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: midnightz

Alıntıları Göster
    quote:

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    oyunu indirdim oynuyorum suanda küdüsteyim gercekten oyun icin acayip derecede ugraşılmış gırafıkler cok güzel umarım 2 sıde gelır.bu arda küdüste
    atma yaşıyan arkadaşlar o sizn oyun sorunlu oyun sorunsuzu cıkalı bir kac gün oldu onu bulun veya da indirin.haydi iyi catıda gezmeler

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    oyunu aldım memory 3 de kudüse de girdim fakat konuşmalar duyulmuyor ve oyundan atma sorunu devam ediyor acaba daha önce bozuk versiyonun bilgisayara yüklü olmasından dolayımı bunu yapıyor ne yapmalıyı lütfen yardım.

• 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.