Şimdi Ara

Assassin's Creed (ÇIKTI) (232. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.786
Cevap
5
Favori
544.064
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: jakooo23

beyler bu hatasız versyonun boyutu nedir (bendeki 6,65 gb)
    acaba hatasız versyonu mu?
    jerusalem e gelmeden nasıl anlarım (bügün dvd aldımda )

bilen yoq mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakooo23 -- 13 Nisan 2008; 23:36:02 >
  • acre'nin en yükseği herhalde...bir kaç ss vereyim dedim...iki kere düştüm 3.de çıktım...

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

Assassin's Creed (ÇIKTI)

• quote:

Orjinalden alıntı: oGz-44

oyunu aldım memory 3 de kudüse de girdim fakat konuşmalar duyulmuyor ve oyundan atma sorunu devam ediyor acaba daha önce bozuk versiyonun bilgisayara yüklü olmasından dolayımı bunu yapıyor ne yapmalıymı lütfen yardım.

bir fikri olan yokmu.
  • quote:

oyunu aldım memory 3 de kudüse de girdim fakat konuşmalar duyulmuyor ve oyundan atma sorunu devam ediyor acaba daha önce bozuk versiyonun bilgisayara yüklü olmasından dolayımı bunu yapıyor ne yapmalıyı lütfen yardım.

valla kardeş bende daha önce bu problemden yakındım ama sonuç yok. herkes gibi repack-reloaded sürümünü indirdim. oynayan arkadaşlar oynuyor sorunsuz. Ama nadirde olsa ben ve sen gibi birkaç adam bu sorunu dile getirdi. crysis gibi bi oyunu bile sistemde sorunsuz bi şekilde bitirdim. Ama bu oyunda reset sorunuyla karşılaştım. Üstelik daha önce çıkan hatalı sürümde bile sadece kudüse girerken sorun çıkarmıştı. diğer bölümlerde sorunsuz oynuyodum. Mutlaka yazılımsal veya donanımsal bişeyler eksik sistemimizde. çünkü birçok kişi sorun yaşamadı.

Ben daha önce prince of persia serilerinde ve ubisoftun bazı oyunlarında sistemim fazlasıyla yetse de grafikler sorunu yaşıyodum. Grafikler inanılmaz bir şekilde hızlıydı ve sekmeler oluyodu. sesler grafiklere göre geri kalıyordu yani hiç oynanmıyordu. amd dualcore optimizer die bi yazılım çıkardılar ve bu problemlerin hiçbiri kalmadı. bu oyunla ilgilide buna benzer yazılım problemi olabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: slayer983

quote:

oyunu aldım memory 3 de kudüse de girdim fakat konuşmalar duyulmuyor ve oyundan atma sorunu devam ediyor acaba daha önce bozuk versiyonun bilgisayara yüklü olmasından dolayımı bunu yapıyor ne yapmalıyı lütfen yardım.

valla kardeş bende daha önce bu problemden yakındım ama sonuç yok. herkes gibi repack-reloaded sürümünü indirdim. oynayan arkadaşlar oynuyor sorunsuz. Ama nadirde olsa ben ve sen gibi birkaç adam bu sorunu dile getirdi. crysis gibi bi oyunu bile sistemde sorunsuz bi şekilde bitirdim. Ama bu oyunda reset sorunuyla karşılaştım. Üstelik daha önce çıkan hatalı sürümde bile sadece kudüse girerken sorun çıkarmıştı. diğer bölümlerde sorunsuz oynuyodum. Mutlaka yazılımsal veya donanımsal bişeyler eksik sistemimizde. çünkü birçok kişi sorun yaşamadı.

Ben daha önce prince of persia serilerinde ve ubisoftun bazı oyunlarında sistemim fazlasıyla yetse de grafikler sorunu yaşıyodum. Grafikler inanılmaz bir şekilde hızlıydı ve sekmeler oluyodu. sesler grafiklere göre geri kalıyordu yani hiç oynanmıyordu. amd dualcore optimizer die bi yazılım çıkardılar ve bu problemlerin hiçbiri kalmadı. bu oyunla ilgilide buna benzer yazılım problemi olabilir.
    benim aklıma bu konuda birşey geldi acaba daha önceki bozuk versiyonu ekle kaldırdan sildiğimiz program files daki ubisoft tan ve belgelerimdeki save dosyasını kaldırmadığımız için üzerine yeni gelen sorunsuz versiyon buradaki eksikliklerden dolayı mı sorun yapıyor acaba ben bunu yarın bir deniycem ayrıca sende seslerde sorun yaşıyormsun.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: slayer983

quote:

benim aklıma bu konuda birşey geldi acaba daha önceki bozuk versiyonu ekle kaldırdan sildiğimiz program files daki ubisoft tan ve belgelerimdeki save dosyasını kaldırmadığımız için üzerine yeni gelen sorunsuz versiyon buradaki eksikliklerden dolayı mı sorun yapıyor acaba ben bunu yarın bir deniycem ayrıca sende seslerde sorun yaşıyormsun.

Sanmam, senin dediğin şekilde sadece Program Ekle/Kaldır' dan kaldırdım ve Repack versiyonunu kurdum.Hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar.Jerusalem'de ne atma var nede sesde bir problem.

• bende hem ses hemde atma problei var ne yapabilirim diye kara kara düşünüyorum.
  • Bu oyun tamamen Türkçe olsaydı keşke.Memory 6 dayım.15 bıçak alabiliyoruz.
  • sımdı bozuk olmayan repack versıyonumu bende kuduse gıremıyorum kitlrniyor oraya gelene kadarda 50 kere kıtlendı zaten uyuz oldm savelerı alsak yenısnı kursak sanırım problem olmaz ısın yoksa cek bı daha 6.5 gb
  • Yinede arada Türkçe konuşmaların olması güzel.

Mesela askerlerden kaçtıp saklandığımızda "Kalabalığa karışmasını çok seviyor" demesi be bazen dövüşten kaçan son askerin "Uzak Dur Benden " demesi güzel.
  • Orjinalden alıntı: jakooo23

bilen yoq mu?
  • Orjinalden alıntı: jakooo23

bilen yoq mu?

hatasız versiyonun dvd boyutu 6.42 gb
  • quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

quote:

Orjinalden alıntı: midnightz

Yahu arkadaslar ben 3.kez kopya aldm fakat yine yine ve yine kudüse girmior deliricem...
    internetten indirmiorum cünkü kota sınırlı bunun dışında nerden aldınız nerden buldunuz bu düzgün kopyaları yahu???
    besiktastaki malum yerlerde dahi aynı problem ...

karmadan aldım memery 3'teyim jerusalem kaçıncı memery?

Memory 3 te jerusalem e girmeye calışınca direk windowsa atıyor...onun dışında 3saat ne seste ne oyunda HICBIR sorun yasamadım...

ama jerusalem calısmıyor ve ben bu oyunu daha cuma gunu besiktastan aldım...

Repack olmasına ragmen mi atıyor yoksa hala versiyon sorunları mı war anlamadım...

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: crazytown_

quote:

Yahu arkadaslar ben 3.kez kopya aldm fakat yine yine ve yine kudüse girmior deliricem...
    internetten indirmiorum cünkü kota sınırlı bunun dışında nerden aldınız nerden buldunuz bu düzgün kopyaları yahu???
    besiktastaki malum yerlerde dahi aynı problem ...

karmadan aldım memery 3'teyim jerusalem kaçıncı memery?

Memory 3 te jerusalem e girmeye calışınca direk windowsa atıyor...onun dışında 3saat ne seste ne oyunda HICBIR sorun yasamadım...

ama jerusalem calısmıyor ve ben bu oyunu daha cuma gunu besiktastan aldım...

Repack olmasına ragmen mi atıyor yoksa hala versiyon sorunları mı war anlamadım...
    arkadaşım oyunun repack reloaded değil acı ama gerçek bence götür iyade et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oGz-44 -- 14 Nisan 2008; 0:53:07 >

• Bende bi resim yüklim

Assassin's Creed (ÇIKTI)
  • @ ch0sen Suikastçilik görevini arkandaki vatandaşlamı değiştin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Marcus Fenix

@ ch0sen Suikastçilik görevini arkandaki vatandaşlamı değiştin?

harbiden oyunun doğasına aykırı bi ss olmuş
  • oyun bitti sonunda en azından credits yazısını gordum ama sonrasında ne yapacagımı bulamadım. bilen varsa yardımcı olabilirmi.duvarlardaki yazıların anlamlarını bulamadım bir ikincisi bilgisayrları karıstırdım(3 unude) ama pek bir ise yaramadı napıcam acaba.
  • Arkadaşlar oyunda konuşma sesleri gelmiyor. Fakat diğer sesler geliyor. Nasıl düzeltebilirim?
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: joe-black

quote:

harbiden oyunun doğasına aykırı bi ss olmuş

hahah hep bizmi kitlicez hocam

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.