Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.267
Cevap
2
Favori
353.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kraven

Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama biz sadece dh olarak 200 den fazla orjinal oyun aldık. Türkiye geneline vurursak en az 5.000 satılmış durumda. Uzun zamandır ilk defa bir oyun bu kadar satıyor.
    Drm tü kaka falan ama adamlar amacına ulaşıyor. Bizim orjinal alma sayımız arttıysa dışarıda adamlar kim bilir ne kadar satmıştır.

Bende cdkey aldım sorunsuzca oynuyorum ne beklemeye nede uğraşmaya değmez, zaten şu anda bu oyunu oynayabilmek için başka bir yol yok ve artık olucağınıda sanmıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 28 Mart 2010; 10:46:26 >

• arkadaşlar bir bölümde kafayı yiyeceğim.suikast düzenleyeceğiz ve yer de venediğin en güvenli binası.ben çatıdan geliyorum hedefi görüyorum yanımdaki adam ile aramızda 10 adım mesafe var adama gel diyorum adam abuk abuk yerlerden geliyor sonra aramızdaki mesafe artıyor ve bölüm yeniden başlıyor.bir daha deniyorum arkadan dolanıp geliyorum inşaat iskelesi üzerinden gerizekalı adam düşüyor gene baştan alıyor.sabrımı sınamaya başladılar zaten saçma sapan bir oyun abuk abuk bir save sistemi var sıkıldım 2 saattir aynı şeyi yapmaktan
    .şerefsizler sadece oyun süresini uzatmak için yapıyorlar yoksa oyunda bir cacık olduğu yok.gene her şey tekrar etmeye başladı ve anlamsız tekrarlar var.pişman oldum aldığıma.hayatımda bu kadar salakça bir kaç oyun gördüm:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 28 Mart 2010; 12:29:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: canpii

zaten sistem bir kere kırıldı mı her çıkardığı korumalı oyun 2 güne kırılır.. bu ilk olduğu için zaman aldı..

aynı sistemdeki silent hunter 5' çıktığı gün kırmışlar ama
  • Görevi yapamayınca salakça oluyor oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

arkadaşlar bir bölümde kafayı yiyeceğim.suikast düzenleyeceğiz ve yer de venediğin en güvenli binası.ben çatıdan geliyorum hedefi görüyorum yanımdaki adam ile aramızda 10 adım mesafe var adama gel diyorum adam abuk abuk yerlerden geliyor sonra aramızdaki mesafe artıyor ve bölüm yeniden başlıyor.bir daha deniyorum arkadan dolanıp geliyorum inşaat iskelesi üzerinden gerizekalı adam düşüyor gene baştan alıyor.sabrımı sınamaya başladılar zaten saçma sapan bir oyun abuk abuk bir save sistemi var sıkıldım 2 saattir aynı şeyi yapmaktan
    .şerefsizler sadece oyun süresini uzatmak için yapıyorlar yoksa oyunda bir cacık olduğu yok.gene her şey tekrar etmeye başladı ve anlamsız tekrarlar var.pişman oldum aldığıma.hayatımda bu kadar salakça bir kaç oyun gördüm:

Oyunda bazı buglar var da tekrar o kadar da yok ya..Bir de oyun srüekli saveliyor neresi kötüki..

• burada kaç kişi kutulu aldı acaba?
    siz cdkey alıyorsunuz dışarıdan alınıyor o keyler. diyorsunuz ya hani orjinal alalım Türkçe'ye destek çıksınlar. cd-key alarak bunu siz daha da baltalıyorsunuz. Bana sorsanız ben kutulu mu aldım. hayır. arkadaşımdan cdkey aldım bende.
    Türkiye genelinde de kaç kişi kutulu aldı hesaplayın bir isterseniz.aslında DR ye sormak lazım ne kadar sattı diye. oynayanların %60-70 i cdkey alark oynuyor. öyle olunca da pahalı olan kutulu versiyonlar az satıyor.
    eskisi gibi bir tane cd kabı içerisinde ön arka kapak ile cd nin arkasında ya da üzerinde yazan cd-key li versiyonları satsalar çok daha fazla orj. alan olur. tanesini 25tl den satarlarsa çok para kazanırlar Türkiye'de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

arkadaşlar bir bölümde kafayı yiyeceğim.suikast düzenleyeceğiz ve yer de venediğin en güvenli binası.ben çatıdan geliyorum hedefi görüyorum yanımdaki adam ile aramızda 10 adım mesafe var adama gel diyorum adam abuk abuk yerlerden geliyor sonra aramızdaki mesafe artıyor ve bölüm yeniden başlıyor.bir daha deniyorum arkadan dolanıp geliyorum inşaat iskelesi üzerinden gerizekalı adam düşüyor gene baştan alıyor.sabrımı sınamaya başladılar zaten saçma sapan bir oyun abuk abuk bir save sistemi var sıkıldım 2 saattir aynı şeyi yapmaktan

Oyunda bazı buglar var da tekrar o kadar da yok ya..Bir de oyun srüekli saveliyor neresi kötüki..

savelemiyor işte.adamla buluştuğumuz yerin taaa en başından alıyor.checkpointe almıyor.ben boşuna mı yürüdüm o kadar mesefeli yolu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

Arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama biz sadece dh olarak 200 den fazla orjinal oyun aldık. Türkiye geneline vurursak en az 5.000 satılmış durumda. Uzun zamandır ilk defa bir oyun bu kadar satıyor.
    Drm tü kaka falan ama adamlar amacına ulaşıyor. Bizim orjinal alma sayımız arttıysa dışarıda adamlar kim bilir ne kadar satmıştır.

O 200'ün 150'si cd key almıstır bu pazartesi bende cdkey alacağım
  • o değilde niye rusyada böyle bir muhabbet varken türkiyede yok :)
  • Oyunun sonlarına doğru 9 tane lieutenant i öldürdüğümüz kısım amma zor ya..Splinter cell gibi olmuş ama çömelme falan olmadığı için epey zorlandım açıkcası..Hala da 5 de yim..4 tane daha var..:)

Oyun bitmek bilmiyorrrrr..:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: legend066

quote:

Orijinalden alıntı: mawice

Crackin 28 martta çıkacağından bahsediliyor. İlk başta bu grup neyin nesi nerden çıktı dedim bi kaç yerde okudum Razor ve skidrowa yardım eden bir grupmuş. Doğrumudur bilmiyorum nfo dosyasıda şu şekilde ;

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

NOT: Amacım crack paylaşımı değildir..

YARIN NE OLACAĞINI GÖRECEĞİZ...

Fake tabiki de adamlar ne zaman çıkaracağını söyler mi hiç?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

quote:

savelemiyor işte.adamla buluştuğumuz yerin taaa en başından alıyor.checkpointe almıyor.ben boşuna mı yürüdüm o kadar mesefeli yolu.

Hastamısın arkadaşım. Tabiki görevi becermezsen baştan başlayacak. Save sorunu falan yok saçmalama. Yüzlerce kez girdim çıktım bir kere bile kayıt yapmadığını görmedim. İnternet gittiği zaman bile nerede kaldıysam oradan oynadım. Sen yapamıyorsun diye güzelim oyuna çamur atma..

• Oyunu bitirmiş yada sonlarına doğru olan arkadaşlardan biri save dosyasını paylasabilirmi acaba? Şu venedig şehrini cok merak ettim bi dolaşayım :s
  • fix çıkmadı mı yahu ? Borderlands den sonra bunu oynamak istiyorum.
  • ahhh ahh
  • Bu cd key'ler nerde 30 tl satılıyor?
  • spoiler nasıl yapıcaz arkadaşlar önemli bişey sormam lazım size ama olmuyor?
  •  Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)
  • arkadaşlar lütfen spoiler nasıl yapıcam yazdıktan sonra soplier mi dicem bi yardım lütfen sorucağım bir görev varda?Yazıyı seçip sonra sopiler dicem heralde saol yardım için ama önizlemede görünmüyorda dedim acaba sayfada görünürmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fileforever -- 28 Mart 2010; 18:53:33 >

• arkadaşlar ya antonio mafoni denilen adamı öldürücem ama kuleye tırmanmı istiyor ama kendisi orda yok yada başka biryollamı çözücem şehirde taramadığım yer kalmadı tüm kulelere çıktım iki tane sembol vardı onları buldum ama adamın hedefi olarak gösterilen yerde bir kule var ve kulenin tepesinde hiç bişey yok yardımcı olun lütfen
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.