Şimdi Ara

Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI) (134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.268
Cevap
2
Favori
353.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya biri yardım etsin bu codexleri nasıl tamamlayacam bulamadım bi türlü

quote:

Orijinalden alıntı: karahan3240

ya bu codexler neydi net olarak acıklarmısınız tam anlayamadım. benimkide 20/30 da kaldı :S
    quote:

Orijinalden alıntı: Gordon_Freman

quote:

Orijinalden alıntı: pukiman

quote:

Burayı çözemiyorum ya çıldırıcam
     Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)
    napıcam burada ? oraya gidiyorum başka şehire geçiyor ve görev yine orayı gösteriyor , yine oraya gidince eski şehire geliyor , görev felan çıkmıyor çıldırıcam

Cevaplayacak yokmu çıldırıcam saat kaçtan beri uğraşıyorum , bide şu kod işini anlamadım ne dir bu olay?

Şehirlere gidip codexleri tamamlayacaksın. Sonra ünleme gideceksin.

• quote:

ya bu codexler neydi net olarak acıklarmısınız tam anlayamadım. benimkide 20/30 da kaldı :S
    quote:

quote:

quote:

napıcam burada ? oraya gidiyorum başka şehire geçiyor ve görev yine orayı gösteriyor , yine oraya gidince eski şehire geliyor , görev felan çıkmıyor çıldırıcam

Cevaplayacak yokmu çıldırıcam saat kaçtan beri uğraşıyorum , bide şu kod işini anlamadım ne dir bu olay?

Codex , haritada gözüküyor resim koydum , onları şehir şehir arayıp toplamak gerekiyor

• quote:

ya biri yardım etsin bu codexleri nasıl tamamlayacam bulamadım bi türlü

quote:

quote:

quote:

quote:

sen benim yazdığım yazıyı okudunmu?

Bütün şehirlere gidip sayfa şeklinde olan yerlere gidip alacaksın codexleri bu kadar basit...

• biri oynadığı oyunun save ini verebilir mi bşey deniycem de?
  • Hani bu adamlara para atıyoz ya mllet kapısıyor yerden. Onu nsl atıyoruz? hangi tuşla?? bir trlu bulamadım :s

ha bide floransa ve cevresnden baska biyere gidemyrm venedife falan nsl gtcez :s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Necrolytè -- 27 Mart 2010; 9:55:43 >
  • Orada keseye benzeyen birşey var eğer yanlış hatırlamıyorsam en alttakinin bir yanındaki [sol]. Eğer bulamazsan ss atarım.
  • quote:

Orada keseye benzeyen birşey var eğer yanlış hatırlamıyorsam en alttakinin bir yanındaki [sol]. Eğer bulamazsan ss atarım.

Tmm tmm bldm çook sağol :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Necrolytè -- 27 Mart 2010; 10:01:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

quote:

Orada keseye benzeyen birşey var eğer yanlış hatırlamıyorsam en alttakinin bir yanındaki [sol]. Eğer bulamazsan ss atarım.

Tmm tmm bldm çook sağol :)

sen şu anda görev yapabiliyo musun ilaçlı? oynayabiliyosan msn ni verir misin?(pm den)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Necrolytè

Hani bu adamlara para atıyoz ya mllet kapısıyor yerden. Onu nsl atıyoruz? hangi tuşla?? bir trlu bulamadım :s

ha bide floransa ve cevresnden baska biyere gidemyrm venedife falan nsl gtcez :s

görev yapacaksın,ünlem olanlar...
  • arkadaşlar kesinlikle codex bırakmayın oyununun sonunda bir kapı vardı oraya girmek için codex eksin diyordu .. 30 olması gerekirken bende 18 di :D
  • Ne biçim oyunbu ya :D çöz çöz bitmiyor yine birşey çıktı çözemiyorum kaç saattir ,
    Codex leri topladım şimdi bu bulmaca çıktı maşıma
    çözemiyorum bir türlü
  • quote:

Ne biçim oyunbu ya :D çöz çöz bitmiyor yine birşey çıktı çözemiyorum kaç saattir ,
    çözemiyorum bir türlü

Dünya haritası çıkartacaksın. En uçtan başla basit göreceksin.

• quote:

quote:

Ne biçim oyunbu ya :D çöz çöz bitmiyor yine birşey çıktı çözemiyorum kaç saattir ,
    çözemiyorum bir türlü

E tuşu ile yapılıyormuş ya , oyundan çakmıyorum valla :D çok teşekkürler çözdüm sağol

• quote:

quote:

çözemiyorum bir türlü

Eagle vision a geçerek çözeceksin yanlız

•  Assassin's Creed 2™ (ÇIKTI)

• bu ev nerde ya florence ta mı ? bide necro cevap verirsen sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***No FeAr***

bu ev nerde ya florence ta mı ? bide necro cevap verirsen sevinirim

aynen ya bende... çok garip duygular içindeyim.(bu artık bir onur meselesi.)
  • İlaçlı görev yapılmıyor hala.Ümitlenmeyin ayrıca son save'i yükleyip DNA'dan tüm bölümleri oynamaya çalışanlar varmış hala DNA'dan bölümler oynanmıyor.Korsan bekleyenlerin bilgisine.Bu uplay falan sevmeye başladım ama yazın internetim gidicek o zaman ne yapacam
  • Crackin 28 martta çıkacağından bahsediliyor. İlk başta bu grup neyin nesi nerden çıktı dedim bi kaç yerde okudum Razor ve skidrowa yardım eden bir grupmuş. Doğrumudur bilmiyorum nfo dosyasıda şu şekilde ;

NOT: Amacım crack paylaşımı değildir..
  • Sonunda oyun bitti , birçok ek görevler ile , harika bir oyundu ya , şimdi görevsiz gezmek zevk vermeyecek Uplay'daki görevi alıcam büyük ihtimal
    Sonu kötü olmuş, şimdiki zamanda görevliler sopalarla saldırıyor :D tabanca felan yok :D 3. oyunda günümüzde'mi geçicek acaba ? suikast bıcağı ve atlama zıplaması ile çok merakladım , keşke hiç bitmeseydi.
  • 
Sayfa: önceki 132133134135136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.