Şimdi Ara

Asrock B450 Pro 4 Anakart PC Kapalıyken Kulaklık Işıkları Kapanmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (2 Mobil) - 4 Masaüstü2 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kolay gelsin iyi forumlar asrock b450 pro 4 anakartım var logitech masue ve klavye james donkey kulaklık takılı usb lerde bilgisayarı kapatıyorum klavye mause da ışıklar gidiyo enerji kesiliyo ama kulaklığın ışıkları sönmüyor kulaklıktan enerji kesilmiyor büssürü ayar denedim ama olmuyor bi fikriniz varmı ilginiz için teşekkürler

Asrock B450 Pro 4 Anakart PC Kapalıyken Kulaklık Işıkları Kapanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ka.dir18 -- 13 Eylül 2020; 12:32:47 >

• Aygıt yöneticisine girip evrensel seri veri yolu denetleyicisine tıklayıp altta açılanlara usb hublara tıklarsan orada güç seçeneği vardır.Orada ki tikleri kaldırıp işaretleyerek denermisin?
  • Hocam ilgin için teşekkürler onuda denedim hala pc de takılı olan vantilatör ve kulaklık pc kapalıyken bile çalışıyor

• İlgin için çok teşekkür ederim bios da da çok denedim ayarları ama olmuyor az kaldı anakartı satıcam 😂 sürekli psu yu kapatıyorum
  • Up up up up up
  • benimde asrock btc anakart var.Aynı şekil mouse ışını söndüremedim
  • En iyisi anakartı satıp başka marka almak gibi olucak bıktım Poweri sürekli kapatmaktan
  • Anakartınızın usb gücü sürekli aktiftir. onu kapatmak çözüm olacaktır. Birde usb 3.1 portları daha dogal olarak chiplerin içine gelmedigi icin sadece 2.0 ve 3.0 da bu çözüm olabilir.

Advanced > South Bridge Configuration > Deep Sleep > ENABLE
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.