Şimdi Ara

Askerlik ile ilgili bir soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben 2011-2012 ticaret lisesi mezunuyum ve dogum yılım 1993 ve askerlikle ilgili hiç bir işlem yapmadım.Şuan da okumuyorumda ve yarın aöf e yazılcam.Galiba onun içinde tecil belgesi istiyolar.Askeri şubeye gidip tecil belgesi istesem verirlermi yoksa hemen askeremi yollarlar.Acil yardım istiyorum. :)))))) Bu çok önemli benim için lütfen yardımm !!!!!!!!!!!!!

edit yıl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErranT34 -- 22 Ekim 2013; 4:28:28 >

• 60 küsur yıldır asker kaçağısın . Ben senin yerinde olsam sokağa cıkmam As.iz gördügü yerde koyar kelepçeyi bileklerine..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErranT34

Arkadaşlar ben 2011-2012 ticaret lisesi mezunuyum ve dogum yılım 1933 ve askerlikle ilgili hiç bir işlem yapmadım.Şuan da okumuyorumda ve yarın aöf e yazılcam.Galiba onun içinde tecil belgesi istiyolar.Askeri şubeye gidip tecil belgesi istesem verirlermi yoksa hemen askeremi yollarlar.Acil yardım istiyorum. :)))))) Bu çok önemli benim için lütfen yardımm !!!!!!!!!!!!!

doğum ylın 1933 ise uğraşma seni almazlar zaten askere
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark_Frr3STylE

60 küsur yıldır asker kaçağısın . Ben senin yerinde olsam sokağa cıkmam As.iz gördügü yerde koyar kelepçeyi bileklerine..

quote:

Orijinalden alıntı: alendarr

quote:

Arkadaşlar ben 2011-2012 ticaret lisesi mezunuyum ve dogum yılım 1933 ve askerlikle ilgili hiç bir işlem yapmadım.Şuan da okumuyorumda ve yarın aöf e yazılcam.Galiba onun içinde tecil belgesi istiyolar.Askeri şubeye gidip tecil belgesi istesem verirlermi yoksa hemen askeremi yollarlar.Acil yardım istiyorum. :)))))) Bu çok önemli benim için lütfen yardımm !!!!!!!!!!!!!

doğum ylın 1933 ise uğraşma seni almazlar zaten askere

Saat olmuş 4.30 , sersemlik halimle 1993 gördüm o sayıyı.Dedim 60 sene falan nediyor bu

• :D kb arkadalşlar 1993 0lcaktı
  • benim için önemli bilgisi olan paylaşabilirmi lütfen
  • daha önceden tecil ettirmediysen ve celp dönemin gectiyse sanırım suan asker kacagı olarak gözüküyosun. Burda dogru bilgiyi vermek zor. bildigim kadarıyla lise mezunu herkesin muayene döneminde 3 yıl tecil hakkı bulunuyor. Ama durum farklı muayenede olmamıssın 2012 nin kasım ayına kadar muayene olman gerekirdi.celp dönemi geçtiyse nolur bilemem. Sanırım Dk olarak askerlik yolu gözüktü sana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T.İ.M -- 22 Ekim 2013; 4:37:16 >
  • peki gecip gecmedigine nerden bakabiliriz ?
  • 2013 celp dönemleri diye arat veya e-devlet şifren mevcutsa e-devlet üzerinden bakabilirsin.
  • tşkler h0cam asker kacaqıyız heralde :D
  • Senin iş yaş.askere doğru Bi alalım seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 93lüyüm açık öğretime kayıt için askerlik şubesine gittim tecil belgesi almak için.Kadın 93lülere gerek yok dedi ama ben üniversite mezunuyum orası ayrı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Bende 93lüyüm açık öğretime kayıt için askerlik şubesine gittim tecil belgesi almak için.Kadın 93lülere gerek yok dedi ama ben üniversite mezunuyum orası ayrı olabilir

peki kadın biliyomudur senin üniveersite mezunu oldugunu :)
  • Yarın bende gidiyorum arkadaşlar hayırlısı inş hemen almazlar :D Hayırlısı inş
  • quote:

tşkler h0cam asker kacaqıyız heralde :D

gheeccmissssshhh ollhhhhsssunnnnn phannnnnpaaaaa
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Paradise_

Bende 93lüyüm açık öğretime kayıt için askerlik şubesine gittim tecil belgesi almak için.Kadın 93lülere gerek yok dedi ama ben üniversite mezunuyum orası ayrı olabilir

peki kadın biliyomudur senin üniveersite mezunu oldugunu :)

Ön lisans diplomasıyla gitmiştim.

Ayrıca herkesin 2 sene tecil hakkı var diye biliyorum okul diplomaların ile beraber git ben açık öğretime kayıt yaptıracam falan de direk askere gitmeye geldim falan deme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 23 Ekim 2013; 1:39:34 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.