Şimdi Ara

Aşıyı vücuttan nasıl atarız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29
Cevap
0
Favori
37.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Elbette var ancak grafen oksit maddesinin tamamını vücuttan atmak zor ve zaman alacaktır bunun için en etkili antioksidan GLUTATION denen ve nomalde karaciğerlerimizde de sentezlenen bir antioksidan(antioksidanların anası)dır.

Ne hikmetse bu grafen oksit maddesi glutation sentezlenmesinide azaltmaktadır.

Glutation kanımızda olmaması gereken tüm serbest radikalleri temizler. Hücre sağlığını korur.

En çok tahinde, peyniraltı suyunda, lahanada, kırmızı biberde mevcuttur. Tahini özellikle vurguluyorum çünkü balık ve midye gibi canlıların içersinde bulunan ağır metalleri temizlemek için bunları tükettikten sonra tahin helvası yenir bunu duymuşsunuzdur. Gıda takviyesi olarak temin etmekte mümkündür.

• mRNA dışarı atılabileceğini sanmıyorum. Bazı bilimcilerin vücuda zehirli etki yaratacağını söylediği Spike proteini üretmeye devam edecek ve ne zaman duracağı kesin değil.

Ama tek tehlike bu da değil. Japonya'dan bu konuda ne açıklama gelecek çok merak ediyorum :

https://www.japantimes.co.jp/news/2021/08/29/national/science-health/japan-moderna-vaccine-contamination/

• Elbette var ancak grafen oksit maddesinin tamamını vücuttan atmak zor ve zaman alacaktır bunun için en etkili antioksidan GLUTATION denen ve nomalde karaciğerlerimizde de sentezlenen bir antioksidan(antioksidanların anası)dır.

Ne hikmetse bu grafen oksit maddesi glutation sentezlenmesinide azaltmaktadır.

Glutation kanımızda olmaması gereken tüm serbest radikalleri temizler. Hücre sağlığını korur.

En çok tahinde, peyniraltı suyunda, lahanada, kırmızı biberde mevcuttur. Tahini özellikle vurguluyorum çünkü balık ve midye gibi canlıların içersinde bulunan ağır metalleri temizlemek için bunları tükettikten sonra tahin helvası yenir bunu duymuşsunuzdur. Gıda takviyesi olarak temin etmekte mümkündür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Svideoz -- 1 Eylül 2021; 21:23:41 >
  • Abi sen yetkili birine benziyon

• İMKANSIZ, olan oldu artık böyle yaşayacaksın. işte bu yüzden aşı olmuyoruz.

• Yoğurt yiyerek

• Şöyle bir yanlış anlaşılma olmasın glutation sadece bu sıvının içersinde bulunan grafen oksit maddesini vücuttan atmak için etkili. Eğer siz 2. 3. 4. dozları vücudunuza alır ve çok fazla spike proteinine maruz kalırsanız geri dönülmez bir yola girersiniz...

Tek çözüm aşılama öncesinde kök hücrelerinizin saklanmış olmasıdır. Bunu bir çeşit pc geri yükleme noktası olarak düşünebilirsiniz. Bu kök hücreler, spike proteini sebebiyle hasar görmüş hücre ve dokularınızı yenilemek için çalışacaktır.
  • Dua et aşı seni vücuttan atmasın  

• yarin asi olucam ve gidip glutatyon takviye gidasi alicam ins ise yarar 👍

• Güzel açıklama. Ne var ki aşılama sırasında kök hücreleri saklamak olanaksız.

1857 çıkışlı Mikrozima Teorisine göre kök hücreler yaşamımızın en temel birimi olarak her an canlılıklarını korur. Dokular ölür, kök hücre ölmez. Ölen dokuları gövdeden atmak üzere kök hücreler organize olur. Bunun ayrıntıları 1850'ler-1870'ler arasında yapılan sayısı deneylerde gözlenmiş. Kök hücreler gövde için gerekli tüm proteinleri ürettiği gibi virüsleri de üretiyor dolayısıyla spike proteinleri de kaçınılmaz olarak üretecektir. mRNA aşısı bu bağlamda gövdemizin en temel canlı birimine yanlış üretim sinyali veren yabancı bir etken oluyor. Bu yabancı etkenden mikrozima düzeyinde kaçmak olanaksız. kök hücreler açısından bakıldığında mRNA aşısı, yaşamımızı kandırarak bir yere varmaya çalışan bir ajan. Bu ajan direkt dokulara, dolayısıyla kök hücrelere veriliyor.

Glutation adındaki öge (incelemedim) grafen oksit ögesini gövdeden atmak için etkili diyorsunuz. Mikrozima teorisi açısından gövdeden ögelerin atılımını da kök hücreler organize ediyor. Dolayısıyla bu teorem bağlamında 'glutation' kök hücrelerin grafen oksiti atmasına destek olur denilebilir.
  • power-pc P kullanıcısına yanıt

randevu almıştım ama olmadım  

• quote:

Orijinalden alıntı: Technical.assistance

randevu almıştım ama olmadım  

tebrik ediyorum, böyle yaptığın için o leş aşılar çöpe gitti. win-win

• power-pc P kullanıcısına yanıt

ne alaka? randevu alsan da almasan da hastanede 6 kişi tamamlamadan zaten paketi açmıyorlar.

• randevu alıp hastanede 6 kişi doluşunca mı paketi açıyorlar :)
  • aşıtaparlar kendileri paket oldu zaten,diğer tarafa tek yön hızlı paket...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi power-pc -- 29 Eylül 2021; 19:27:43 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.