Şimdi Ara

asd (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
40
Favori
15.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanarya75

Ulan nasıl konuysa kızı görmeden ben hoşlanmaya başlayacağım şimdi
    Takipteyim @Emily Haines

Değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Insallah sevgilisi yoktur be kanka.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

quote:

Orijinalden alıntı: Xish

Içinden geleni söyle bence. Hemen zıplama mesela tişörtüyle ilgili yorumlar yap yaptığı işin ucundan tutabilirsin o sırada muhabbet et. çalışma saatlerini sor. Sabah spor yapip yapmadigini sor yapiyorsa beraber yuruyebiliriz bende gidiyorum her sabah falan dersin bi kahve ismarlarsin yapmiyorsa gel yarın yürüyelim biraz de hem kahve ısmarlarım de ama hep gülümse ve çekinme gözlerine bakma gözlerinin içine gir özgüvenli ol cekinerek soyleme ses tonunu iyi ayarla bakım yap kesinlikle

sağol hocam, şu yardım işini ben de düşünüyodum zaten.
    bugün mesela kolileri diziyordu, ben ürün alınca kasaya geçti direkt. ardından parayı ödeyip çıkana kadar konuşma oldu. çok kısaydı bu. yarın en az bi 3-4 dk konuşmamız lazım. bu süre zarfında napcam inan bilmiyorum. en mantıklısı bi işle uğraşıyosa yardım lazım mı diye sormak. ama öyle bi ortamda da "hoşlanıyorum" denmez ki, garip olur

diğer türlü yine garip olucak, kafamda canlandırıyorum şimdi. kız kasada, ben karşısında, "senden hoşlanıyorum" mu dicem. bu da garip kaçıyor sanki. umarım bi sorun olmadan adam akıllı konuşabilirim.
    bir de kızın izin günlerini bilmiyorum. umarım yarın sabah çalışıyodur. çalışmıyorsa pazartesi günü tekrar gidicem. veya çalışanlara sorarım kızın hangi günler geldiğini.

Düşünsene bir de kasada kııza öyle diyorsun...

Emily Haines : sizden hoşlanıyorum

Kasiyer kız : 4 lira 90 kuruş

Emily Haines : üstü kalsın :(

• KIZ ŞİMDİ MARKETTEN ÇIKIYOR BEYLERRRR
    O narin yürüyüşüyle, sabah benim yürüdüğüm kaldırımdan gidicek. resmen sokakta şu an inanamıyorum offfff

• Doğru evet kasanın ekranında "SENDENHOSLANIYORUM" yazısı çıkar ama perakende satışta neredeyse daima EAN13 standardında barkod kullanılır. Barkodun rakalmalrı vs detayına girmeyeyim şimdi. Marketlerdeki yazar kasalar Code 128 okuyor mu bilemem o yüzden başka bir yerde deneme yapman lazım dedim. Eğer olumluysa sonuç yani okuyorsa kızı alışveriş sırasında sıkıntıya sokmamak için şöyle de yapabilirsin. Barkodu yapıştırdığın ürünü kasa boşken gidip şunun fiyatı rafta yazmıyor barkodu okutur musunuz diye de sorabilirsin o zaman gözü direkt ekranda olur karışıklık vs de olmaz.

Valla bir markette çalışan bir tanıdık bulup deneme yapsan olumlu sonuç alsan süper olurdu. BİM'e ürün tasarımı yaptım ben barkodlar genelde onlarda kasada kolay okunsun diye çubukları uzun kullanılır. O yüzden seçeceğin ürünü iyi seç kendi ürettirdiklerini hep öye yapıyorlar. Bi git seç hangi ürüne yapıtıracağını sonra barkodunun boyuna bak kaliteli bir printerda bastır sticker ve okur sorun olmaz ama önce deneme şart.

Arkadaşlar senin tipini yakışıklılığını sormuşlar ya ben kız olsam şu barkod numarasını bir maymun yapsa kabul ederdim bir buluşmayı :D

• Mesajım bulunsun.
  • Takip
  • Mesai bitiminde kahve içmeye gidebilir miyiz ? dahada atraksiyona ne gerek var
  • dost markalı süt falan al, beraber içebiliriz istersen ayağı yap, kabul ederse ordan sütünüzü içip kardeş kardeş uyursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızı elde edince soğuyacaksın

En azından bende öyle olurdu :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan hala kararsızım, yarın sabah kimse yokken gidim mi gitmiyim mi şimdi

sabah gitmezsem öğlen gidicem zaten de, konuşmak için değil. sadece kızın beni görmesini sağlamak için. 3-5 gün böyle devam edip sonra da konuşabilirim. sanırım bu daha mantıklı.
  • quote:

Lan hala kararsızım, yarın sabah kimse yokken gidim mi gitmiyim mi şimdi

sabah gitmezsem öğlen gidicem zaten de, konuşmak için değil. sadece kızın beni görmesini sağlamak için. 3-5 gün böyle devam edip sonra da konuşabilirim. sanırım bu daha mantıklı.

Git yanına hoşlandığını söyle yemek teklif et bu kadar mı zor

• Neyse, yaşını sorduğumda ise 21 dedi. Ben ise 95'liyim. Kız benden 1 yaş büyük
  • konuşmalardan anladığım ağır tırstın,korkma be olm ne olacak ölüm yok ya en kötü başka yere yürürsün alışverişe,direk senden hoşlanıyorum gibi bi mallık yapmadıktan sora,ama bence de şey en mantıklısı,yarınki hedefin sohbet etmek olsun,bi espri patlat,yaka kartından ismiyle hitap edersin aranızda sıcaklık olursa,bi iki gün hep muhabbet edince de,bi gün bim dışıda da senle sohbet etmek isterim de,utanıp sıkılma kendine güvenli güleryüzlü ol,telefonu al,gg
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Xish

Içinden geleni söyle bence. Hemen zıplama mesela tişörtüyle ilgili yorumlar yap yaptığı işin ucundan tutabilirsin o sırada muhabbet et. çalışma saatlerini sor. Sabah spor yapip yapmadigini sor yapiyorsa beraber yuruyebiliriz bende gidiyorum her sabah falan dersin bi kahve ismarlarsin yapmiyorsa gel yarın yürüyelim biraz de hem kahve ısmarlarım de ama hep gülümse ve çekinme gözlerine bakma gözlerinin içine gir özgüvenli ol cekinerek soyleme ses tonunu iyi ayarla bakım yap kesinlikle

sağol hocam, şu yardım işini ben de düşünüyodum zaten.
    bugün mesela kolileri diziyordu, ben ürün alınca kasaya geçti direkt. ardından parayı ödeyip çıkana kadar konuşma oldu. çok kısaydı bu. yarın en az bi 3-4 dk konuşmamız lazım. bu süre zarfında napcam inan bilmiyorum. en mantıklısı bi işle uğraşıyosa yardım lazım mı diye sormak. ama öyle bi ortamda da "hoşlanıyorum" denmez ki, garip olur

diğer türlü yine garip olucak, kafamda canlandırıyorum şimdi. kız kasada, ben karşısında, "senden hoşlanıyorum" mu dicem. bu da garip kaçıyor sanki. umarım bi sorun olmadan adam akıllı konuşabilirim.
    bir de kızın izin günlerini bilmiyorum. umarım yarın sabah çalışıyodur. çalışmıyorsa pazartesi günü tekrar gidicem. veya çalışanlara sorarım kızın hangi günler geldiğini.

Acilmak gibi bir hata yapma sakin. Muhabbet ilerlet. Konus surekli. Numarasini al mesela. İltifatlar et ama abartmadan kucuk kucuk.

• Açılınca alıntıla merak ettim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: green_arrow

konuşmalardan anladığım ağır tırstın,korkma be olm ne olacak ölüm yok ya en kötü başka yere yürürsün alışverişe,direk senden hoşlanıyorum gibi bi mallık yapmadıktan sora,ama bence de şey en mantıklısı,yarınki hedefin sohbet etmek olsun,bi espri patlat,yaka kartından ismiyle hitap edersin aranızda sıcaklık olursa,bi iki gün hep muhabbet edince de,bi gün bim dışıda da senle sohbet etmek isterim de,utanıp sıkılma kendine güvenli güleryüzlü ol,telefonu al,gg

Tirsma durumu falan yok da, simdi 3-4 gun boyunca kiza nasil davrancam onu dusunuyorum. Cunku sabah gitmiycem artik. Oyle karar aldim. Sirf kizin beni gormesi icin basit bi urun alip gecicem o kasanin sirasina. Fakat sira bana geldiginde surem cok kisitli olcak. O aralikta kucuk de olsa bisey yapmam gerek sanki. Sap gibi, urunu alip iyi gunler dersem sacma olur sanki. Biraz daha ileri gitmem lazim :(

• market buyukse mikrofondan ona askini haykir hayir diyemez o kadar insanin icinde 200 kisi diyosan 2de git
  • StrongToucH kullanıcısına yanıt
    O kadar ucuz muyum derse
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.