Şimdi Ara

asd (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
40
Favori
15.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala yorum geliyo mu la bu konuya
    bos yere gaz vermeyin. belki dusundugumden daha fazla ozguvenliyimdir. ama sonuca bakalim, konuyu actigimdan beri dersaneye gidiyorum. hala biriyle konustugum yok adam gibi. yanimdaki cocukla dersle ilgili birkac cumle geciyor hepsi o kadar.

arkamda oturan guzel bi kiz var, ama o da hakkariliymis. ilerde sorun olabilir diye yanasmiyorum pek gerci istesem bile napabilirim ki o da ayri bi soru isareti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 14 Ekim 2014; 21:10:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

hala yorum geliyo mu la bu konuya
    bos yere gaz vermeyin. belki dusundugumden daha fazla ozguvenliyimdir. ama sonuca bakalim, konuyu actigimdan beri dersaneye gidiyorum. hala biriyle konustugum yok adam gibi. yanimdaki cocukla dersle ilgili birkac cumle geciyor hepsi o kadar.

arkamda oturan guzel bi kiz var, ama o da hakkariliymis. ilerde sorun olabilir diye yanasmiyorum pek gerci istesem bile napabilirim ki o da ayri bi soru isareti...

kafaya bak

• Bence kovalamaya devam et. Terslemediyse ümit var

• quote:

Orijinalden alıntı: Luka Modric

quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

hala yorum geliyo mu la bu konuya

kafaya bak

ne var dostum kafamda, gayet realist bi sekilde yaptim yorumumu. gercekler bunlar.

• Annesi varken biraz sakat olmuş bence
  • benim sıra arkadaşımda yok
  • Hocam en azından içinizde pişmanlık yoktur, konuşmayı başarmışsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Hocam en azından içinizde pişmanlık yoktur, konuşmayı başarmışsınız.

adamın çocuğu oldu kardeşim 3 sene önce ki konu ne diye hortlatırsın anlamam ki
  • Efsane konuymuş, dh tarihinde kasiyere açılan ilk kişi

• Açılan ilk kişide başarısız olmuş. Neyse yapacak bişey yok. Patlat bi osbir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O günden sonra Nofap'e mi başlamaya karar verdin anlatsana biraz?@Epsilon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-91973A2D5 -- 16 Ağustos 2017; 22:55:37 >
  • "Çıkışta kızı 1 saat bekleyip takip ettim" Forum eskidende çöptü şimdide. Loser ve sapığın önde gideni. Kasiyer kadına acıdım ve bu adamıda böyle bir şey yaparken görsem içim el vermez dalardım
  • Ahhh be yemin ediyorum ağlamaklıyım zaten hüzünlüydüm hiç kazanamayacakmıyız ulan şu dünyada

• ulan bende kim açtı bu konuyu diyorum meğer bizim no fapçıymış
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.