Şimdi Ara

asd (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
395
Cevap
40
Favori
15.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Emily Haines
    konuşmanın sonunda ise bi zaman müsait olursa kendisiyle konuşmak istediğimi söyledim. o da "bak şöyle bişey var, işten çıkana kadar kimseyle konuşmuyorum" dedi. bunun reddetmek için bi bahane olduğunu ben bile anladım tabi. insan inanmak istiyor, keşke gerçek olsa diye. ama yok, reddedildik işte. bu da ilk reddedilme hikayem olmuş oldu. ilerde okurum artık.

Lütfen söylediklerimin tamamını okuyun, sevinirim.
    Ben inanın hiçbir şey anlayamadım, kız işten çıkana kadar kimseyle konuşmuyorum demiş, ne güzel, daha ne istediniz? veya sizinle işten sonra görüşmek istemediğini nasıl anladınız bu söylediğinizden ben çıkartamadım.
    Gayet güzel gitmişsiniz konuşmuşsunuz, akşamın o saatinde, o kadar süre takip etmek gibi sakıncalı bir hareketi gerçekleştirmenize rağmen muhabbeti annesinin de dahil olduğu bir gülme ortamına dönüştürdüyseniz zaten bitmiştir.
    Neyse ben sizi daha fazla alı koymayayım, sohbetiniz için teşekkür ederim diyip kıza dönüp müsait olduğun bir zaman görüşürüz inşallah diyip (herhangi bir cevap beklemeden, çünkü zaten herhangi bir soru sormadınız) her ikisine de iyi akşamlar dedikten sonra uzaklaşmanız tamamen yeterliydi.
    Kızın aklında güzel bir yer edinmiş olurdunuz, sizi düşünmesi için yeterliydi, kimsenin annesi yanında tamam olur şu gün gel görüşelim derken rahat olamayacağını kestirmeniz gerekiyordu.
    Ancak genel olarak yine güzel, şu saatten sonra yapacağınız en az 2 haftalık bir süre hiçbir şekilde kıza görünmemek, uzaktan da olsa takip etmemektir. Öyle veya böyle aklına düştünüz artık, çoğu insanın yapamayacağı birşey yaptınız, bırakın o sizi düşünsün, nerede acaba, söylediklerimden ne anladı, yine takip ediyor mu diye mutlaka ve mutlaka düşünecektir, düşünüyordur.
    O birkaç haftalık aradan sonra istediğiniz zaman yine gidin marketinize alışverişinizi yapın, güzel güzel konuşun kendinizden emin bir şekilde (normal, sıradan ve kısa muhabbet, yaptığınız şeyin değişik bir davranış olmadığını, her zaman yaptığınız bir şey olduğu imasını verirmiş gibi), hiçbir şey için özür dilemeyin, umarım yanlış anlamadınız vs demeyin, kadınlar kendinden emin, soğuk kanlı, düzgün, fikirleri konusunda net olan, kendisini koruyacak, özen gösterecek erkeklere her zaman olumlu bakarlar, bugün olmasa yarın bakarlar.
    Unutmayın, siz yaptığınızla birşey kaybetmediniz, kazandınız.

Asosyalliğiniz ise ancak vakti gelince bir kız arkadaşınız olduğu zaman (özelliklede cinsel münasebette bulunacağınız bir kız arkadaşınız olduğu zaman) kendiliğinden farklı bir boyutta olacak.
    Tabiri caizse dönüm noktası olacak, birçok şeye bakış açınız değişecek, neler yapabileceğinizin o zaman farkına varacaksınız.
    Ama bunun için ekstra çaba sarfetmenize veya kendiniz çok zorlamanıza, birşeylerin olması için acele etmenize gerek yok. Bunu yaparsanız yanlışa düşersiniz.

• ya ben mi anlamadım bir tek o reddetme cümlesini... "ben isten çıkana kadar kimseyle konuşmuyorum" ne demek...?

yani çok meşgulüm kendime bile ayıracak zamanım yok bir arkadaşıma hiç mi zaman ayıramam demek istedi ?
    yoksa 2-3 yıl sonra marketten çıkcam o zamana kadar bir erkek arkadaşımın olmasını istemiyorum mu dedi anladım valla biri aydınlatsın.
  • Sen tavliyamadin tabi kizi asosyallare sataşiyosun erkek kezbani seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Onur__
    bu yaptığım şeyi pozitif bir şey olarak yorumlamak güzel bişey. pozitiften kastım, benim düşüncelerime göre olay tamamen bitmişti... ama siz diyorsunuz ki kız bu davranışı unutmaz, 2 hafta gitmezsen seni düşünür, merak eder vs diye. eğer durum cidden öyleyse benim de hoşuma gider tabi. özür dileme olayını düşünüyodum aslında, fakat senin yorumunu okuduktan sonra vazgeçtim sanırım. kızın yanına gidip, "geçen gün annenle beraberken saçma bi davranışta bulundum, yaptıklarım için k. bakma" tarzı bişeyler demeyi düşünüyordum. ama tecrübe konusunda benden daha ilerdesinizdir tabiki siz, o yüzden size uyacağım.
    şimdi aramızdaki konuşmalar aklıma geliyor da, bir ara istersen konuşabiliriz vs. demiştim. kız da "yok gerçekten gerek yok yaa, çok sağol cidden" demişti. o anlar aklıma geldikçe bi çöküntü oluyo ya.
    umarım sizlerin de dediği gibi annesinden çekinmiştir kız. çünkü hala kızdan hoşlanıyorum. keşke ne yapıp edip, bi şekilde buluşabilsem şu kızla. beraber bi kahve içsek. harika olurdu cidden...

@jizzy quatily

büyük ihtimal 2.si, hatta daha da büyük ihtimal olarak, "kızın o an reddetmek için uydurduğu herhangi bir bahane" diyebiliriz.

• Tamam güzel bir cesaret örneği sergilemişsin illa ki kızın üzerinde etkisi olmuştur fakat annesinin yanında konuşman doğru olmamış gibi sanki. Sevgilisinin olduğunu sanmıyorum belki de bahane de olmayabilir söylediği şey. Bu yüzden duyguların hala aynı ise gerçekten sevdiğini düşünüyorsan heyecan duyuyorsan o kız aklına geldikçe PES ETME!!! Git tekrar o markete bu sefer sen yalnız olma ve bir şeyler al kızın bulunduğu kasada ödeme yap çık. Bunu bir kaç kez yap pişman olmayacaksın ama sakın sen muhabbete falan girme merhaba güle güle o kadar. O da sana gelip konu açmazsa bende bir şey bilmiyorum demektir.

• Geçmiş olsun kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Tamam güzel bir cesaret örneği sergilemişsin illa ki kızın üzerinde etkisi olmuştur fakat annesinin yanında konuşman doğru olmamış gibi sanki. Sevgilisinin olduğunu sanmıyorum belki de bahane de olmayabilir söylediği şey. Bu yüzden duyguların hala aynı ise gerçekten sevdiğini düşünüyorsan heyecan duyuyorsan o kız aklına geldikçe PES ETME!!! Git tekrar o markete bu sefer sen yalnız olma ve bir şeyler al kızın bulunduğu kasada ödeme yap çık. Bunu bir kaç kez yap pişman olmayacaksın ama sakın sen muhabbete falan girme merhaba güle güle o kadar. O da sana gelip konu açmazsa bende bir şey bilmiyorum demektir.

dostum peki bunu yapmadan önce 1-2 hafta beklemem gerekmez mi? aradan biraz zaman geçsin, o da biraz merak etsin diye diyorum... amacım kendimi ağırdan satmak falan olmadı hiç, ama bu işler böyle yürüyor anlaşılan. o yüzden beklemek en mantıklısı.

• ya ne alaka sanki erkek arkadaşı olunca markete almıyolarmıymış i ya da kendini işine veremiyomuymuş...

bence sen bırakma peşini ona küçük süprizler yap.
  • quote:

@Onur__
    bu yaptığım şeyi pozitif bir şey olarak yorumlamak güzel bişey. pozitiften kastım, benim düşüncelerime göre olay tamamen bitmişti... ama siz diyorsunuz ki kız bu davranışı unutmaz, 2 hafta gitmezsen seni düşünür, merak eder vs diye. eğer durum cidden öyleyse benim de hoşuma gider tabi. özür dileme olayını düşünüyodum aslında, fakat senin yorumunu okuduktan sonra vazgeçtim sanırım. kızın yanına gidip, "geçen gün annenle beraberken saçma bi davranışta bulundum, yaptıklarım için k. bakma" tarzı bişeyler demeyi düşünüyordum. ama tecrübe konusunda benden daha ilerdesinizdir tabiki siz, o yüzden size uyacağım.
    şimdi aramızdaki konuşmalar aklıma geliyor da, bir ara istersen konuşabiliriz vs. demiştim. kız da "yok gerçekten gerek yok yaa, çok sağol cidden" demişti. o anlar aklıma geldikçe bi çöküntü oluyo ya.
    umarım sizlerin de dediği gibi annesinden çekinmiştir kız. çünkü hala kızdan hoşlanıyorum. keşke ne yapıp edip, bi şekilde buluşabilsem şu kızla. beraber bi kahve içsek. harika olurdu cidden...

Şimdi sen tabi ilk mesajda bu söylediklerini söylememiştin, yazımın başında zaten neden geri çevrildiğini anlamadığımı belirtmiştim ama,
    Çok istemeyenin de üzerine gitmemek lazım, sen neden böyle yaptın diye kızmamak lazım, veya dediğim gibi özür dilememek lazım (yani sana bir faydası olmaz, çünkü zaten herhangi bir hayvanlık yapmamışsın, insan gibi konuşmuşsun, hemde dediğim gibi kimsenin yapamayacağı şekilde yapmışsın bunu, medeni cesaret göstermişsin)
    Sen iki haftada bir git, kendini göster, "benim bir sıkıntım yok, bugün sen olmazsan yarın yanımda başkası olur, problem yok" imajı ver. Bu imajı laf söz ederek değil, duruşunla ver.
    Düşünüyorsa, istiyorsa olur.
    Bana şuanda yaptıklarımla ilgili 3-5 sene önce şunları yapabilirsin deselerdi gülerdim, herşeyin bir zamanı var inan. Önemli olan kafaya takmayıp yoluna devam etmek.
    Çünkü yarın öbür gün bu yaşadıklarına gülüp geçeceksin, ulan ne güzel günlerdi, ne masum günlerdi be diyeceksin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Richie Rich

Tamam güzel bir cesaret örneği sergilemişsin illa ki kızın üzerinde etkisi olmuştur fakat annesinin yanında konuşman doğru olmamış gibi sanki. Sevgilisinin olduğunu sanmıyorum belki de bahane de olmayabilir söylediği şey. Bu yüzden duyguların hala aynı ise gerçekten sevdiğini düşünüyorsan heyecan duyuyorsan o kız aklına geldikçe PES ETME!!! Git tekrar o markete bu sefer sen yalnız olma ve bir şeyler al kızın bulunduğu kasada ödeme yap çık. Bunu bir kaç kez yap pişman olmayacaksın ama sakın sen muhabbete falan girme merhaba güle güle o kadar. O da sana gelip konu açmazsa bende bir şey bilmiyorum demektir.

dostum peki bunu yapmadan önce 1-2 hafta beklemem gerekmez mi? aradan biraz zaman geçsin, o da biraz merak etsin diye diyorum... amacım kendimi ağırdan satmak falan olmadı hiç, ama bu işler böyle yürüyor anlaşılan. o yüzden beklemek en mantıklısı.

1-2 hafta uzun bir süre ileride pişman olabilirsin çünkü bu süre zarfı içinde kız başkasını bulabilir belki de aklından çıkmamak lazım

• Üzüldüm geçmiş olsun

• çok takma kardeşim git kasaya bak gözlerinin içine o anlar konuşursa konuşur konuşmazsa boşver be
  • @Onur__
    hocam birisinde direkt gerek yok, sağol diyor. diğerinde ise açıklama nihayetinde bi bahane söylüyor işte. pek bi fark yok arada bence. sadece sözler değişiyor.

"sen duruşunla ona göster kendini" demişsin fakat bunu yapsam bile nolacak ki hocam. dolu müşterinin arasında bana laf atıcak hali yok kızın. boş olmuyor çünkü hiçbir zaman orası.
    ya ben bi laf atıp cevap beklicem, nasıl cevapladığına bakıcam o kısa süre içinde, ya biraz zaman geçtikten sonra sabah 9da gidip yoklamaya devam edicem. ya da öğle vakti çıkış saatini beklicem. tam olarak hangisini yapıcam bilmiyorum...

tek bildiğim şey markete 4-5 gün uğramamak, orası kesin
  • Tanımadığın bir kız için neden ağlıyorsun akıllım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

Tanımadığın bir kız için neden ağlıyorsun akıllım.

Koskoca 19 yilda asik oldugum kisi sayisi bir elin parmaklarini gecmez. Biraz aceleci davraniyorum gibi geliyor, biliyorum fakat gercekten etkilendim kizdan. O kadar yil boyumca 1 tane bile kiz arkadas olmayinca bi yerde duygu patlamasi yasiyorsun ister istemez. Benim ne eksigim var diye dusunuyordum hep, tek sorunum ozguvendi.
    Simdi de o kadar cesaret edip konusmama ragmen bisey olmayinca moralim cok bozuldu.

• kardeş kusura bakma ama barzo+sapıksın. biri seni evine kadar takip etse artı annenin yanında senden hoşlandığını söylese tepkin ne olurdu. iyi ki kız sapık var diye bağırmamış. buda sana ders olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fatihhilal

Tanımadığın bir kız için neden ağlıyorsun akıllım.

Koskoca 19 yilda asik oldugum kisi sayisi bir elin parmaklarini gecmez. Biraz aceleci davraniyorum gibi geliyor, biliyorum fakat gercekten etkilendim kizdan. O kadar yil boyumca 1 tane bile kiz arkadas olmayinca bi yerde duygu patlamasi yasiyorsun ister istemez. Benim ne eksigim var diye dusunuyordum hep, tek sorunum ozguvendi.
    Simdi de o kadar cesaret edip konusmama ragmen bisey olmayinca moralim cok bozuldu.

Sanki 30 yaşında gibi konuşmuşsun. Ben de 24 yaşındayım aşık olduğum 2 kız oldu sadece.

• Kısmet değilmiş sağlık olsun
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.