Şimdi Ara

asd (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
40
Favori
15.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anasının yanında boynuna atlamasını mı bekliyordun ?

Kız sende rahat ol.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hastaruhluluciferian -- 23 Eylül 2014; 20:23:14 >
  • Arkadaş bu nasıl bir cesaret. Anasının yanında kıza açılmak ne demek ya. Ulan bizde kendimizi bi p.k biliyorduk. Medeni cesaretini tebrik ederim.

anasının yanında alacağın cevap zaten başka olmazdı.

bence devam edeceksen. İlk önce anasını takip. Pazarda felan bir yerde karşısına çık. Böylr mahçup gibi dur özür diler bas git. Anası zaten akşam kızına söyler kızın aklına gelirsin. 2 3 gün sonrada markette kızın yanına git bişe deme ama.

o değilde oralarda biir yerde babası olsa ne yapcaktın
    Kamera şakasımı diyecektin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yok annesinin yaninda kiza çıkma teklif etmiş olamaz yo yo olamaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

@Turnedar
    kesinlikle asosyalim hocam, küçük bi hareket yaptık diye gaza getirmeyin hemen adamı

bazı kişiler asosyallikle anti-sosyallik kavramlarını vurgulamıştı. belki de anti-sosyal değilimdir, doğru olabilir. ama kesinlikle ağır asosyalim

ayrıca kızın annesinin yanında konuşmamın bu kadar önemli, özgüven isteyen bir şey oldugunu bilmiyordum. siz diyince gururlandım böyle. gerçi saçma sapan bi hareketti ama olsun, biraz özgüven iyidir

Sen asosyal değilsin emin ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: ynozcelik

Arkadaş bu nasıl bir cesaret. Anasının yanında kıza açılmak ne demek ya. Ulan bizde kendimizi bi p.k biliyorduk. Medeni cesaretini tebrik ederim.

anasının yanında alacağın cevap zaten başka olmazdı.

bence devam edeceksen. İlk önce anasını takip. Pazarda felan bir yerde karşısına çık. Böylr mahçup gibi dur özür diler bas git. Anası zaten akşam kızına söyler kızın aklına gelirsin. 2 3 gün sonrada markette kızın yanına git bişe deme ama.

o değilde oralarda biir yerde babası olsa ne yapcaktın
    Kamera şakasımı diyecektin

biliyo musun tam olarak aynı soruyu annesi de sordu. ben olmasam babası olsa napıcaktın dedi. ne var ki bunda arkadaş, takip etmezdim işte. bu kadar basit. 1 saat boşuna beklemiş olurdum kapı önünde. ama babasının karşısına çıkacak kadar da değiliz

ayrıca kapının önünde dediğime bakmayın, 10 metrelik mesafeden izliyordum ben kapıyı. yani annesiyle çıktığını ben direkt gördüm zaten. o da beni görmüş gerçi, boşuna saklanıyomuş gibi yapmışım

onu bunu geçin de şöyle umut vadeden mesajlar atmayın la. iyice gaza geliyorum, umut bağlıyorum. sonra durum olumsuz olunca çok daha fazla üzülürüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epsilon -- 23 Eylül 2014; 20:33:56 >
  • Başka marketlere bak sende ya. Bim yeni bir marka oluşturmuş onun açılmasını bekle

• bence aferin, annesinin yanında konuşmaya çalışman ciddi olduğunu göstermiş , sonra mutlaka senden bahsetmişlerdir, bu cesaretin ile kızın aklına girdin demektir . - annesi yanında sana "evet" diyemezdi - çok normal.. kızlar özgüvenli adamı sever...

ufak birşey al , 3-5 liraya ufak hediye kutuları , yüzük vs koyma saklama kutuları - kızların hoşuna gidecek birşey, çok süslü püslü olmasın ama basit de olmasın. , içine " annenin yanında seni utandırdım - özür dilerim- gibi birşeyler yaz, ve alışveriş ederken usulca kızın yanına bırak - bırakırken de sadece "geçen gece için özür dilerim" gibi bir ifade kullan - başka kimse görmesin - farketmesin - kızı utandırma...

ama vazgeçme .. olumlu gelişme...

sonra ara sıra ortalarda gözük, sakın ortadan kaybolma , sanki bu olaylar yaşanmamış gibi, hiçbir şey olmamış gibi markete git sürekli , alışveriş yap ,

"merhaba , kolay gelsin , selamlar, bugün nasılsınız ? " vs gibi sıradan ifadelerle kızla konuşmayı sürdür (yılışmadan) , (hepsini aynı anda tek cümlede kullanmadan.. ) :)

arasıra kıza görün ama önü kalabalıksa yanındaki kasaya gir , eğer bakarsa uzaktan başınla selamlamakla yetin, sadece onun için markete gidiyormuş gibi olma.. (kızın ilgisini çekecek farklı ürünler al - olmadı başka bim'e gider fişi ile iade edersin)

ara sıra espri yap (aldığın ürün hakkında falan) (mesela günlük süt al - bir hafta dayanan günlük süt bile yaptılar ) gibi , (hazır türk kahvesi al - deneyelim bakalım nasıl oluyormuş - anneminkine benziyor mu? ) gibi ,

kasalar yakın ise bu tip konuşmaları kızın duyacağı şekilde ama mutlaka diğer kasiyerle de yap, hatta diğerini güldürmek için daha fazla çaba harca.. diğer kasiyere de merhaba vs aynı yakınlıkla selamlaş.. kızın başka kasiyer ile konuşmana nasıl tepki verdiğini çaktırmadan gözlemle.. çıkarken ortaya "iyi günler " de ve çık - her zaman kızla konuşmak için çaba sarf eder duruma düşme...

yavaş yavaş kızın ilgisini çekeceksin .. bence olur bu iş .. zaman tanı...

doğada erkek kuş vs , dişinin ilgisini çekebilmek için ne numaralar yapıyor hiç görmedin mi . çabuk vazgeçme, ama yılışıklık aşamasına da gelme.. "fazla ilgi aşık usandırır" - unutma..

@Emily Haines
  • Bazı kızlar ilk teklifte evet demez.
    Birde annesi varmış belki çekinmiştir. Güzel bir mektup yaz ver bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: sg888

bence aferin, annesinin yanında konuşmaya çalışman ciddi olduğunu göstermiş , sonra mutlaka senden bahsetmişlerdir, bu cesaretin ile kızın aklına girdin demektir . - annesi yanında sana "evet" diyemezdi - çok normal.. kızlar özgüvenli adamı sever...

ufak birşey al , 3-5 liraya ufak hediye kutuları , yüzük vs koyma saklama kutuları - kızların hoşuna gidecek birşey, çok süslü püslü olmasın ama basit de olmasın. , içine " annenin yanında seni utandırdım - özür dilerim- gibi birşeyler yaz, ve alışveriş ederken usulca kızın yanına bırak - bırakırken de sadece "geçen gece için özür dilerim" gibi bir ifade kullan - başka kimse görmesin - farketmesin - kızı utandırma...

sonra ara sıra ortalarda gözük, sakın ortadan kaybolma , sanki bu olaylar yaşanmamış gibi, hiçbir şey olmamış gibi markete git sürekli , alışveriş yap ,

"merhaba , kolay gelsin , selamlar, bugün nasılsınız ? " vs gibi sıradan ifadelerle kızla konuşmayı sürdür (yılışmadan) , (hepsini aynı anda tek cümlede kullanmadan.. ) :)

arasıra kıza görün ama önü kalabalıksa yanındaki kasaya gir , eğer bakarsa uzaktan başınla selamlamakla yetin, sadece onun için markete gidiyormuş gibi olma.. (kızın ilgisini çekecek farklı ürünler al - olmadı başka bim'e gider fişi ile iade edersin)

ara sıra espri yap (aldığın ürün hakkında falan) (mesela günlük süt al - bir hafta dayanan günlük süt bile yaptılar ) gibi , (hazır türk kahvesi al - deneyelim bakalım nasıl oluyormuş - anneminkine benziyor mu? ) gibi ,

kasalar yakın ise bu tip konuşmaları kızın duyacağı şekilde ama mutlaka diğer kasiyerle de yap, hatta diğerini güldürmek için daha fazla çaba harca.. diğer kasiyere de merhaba vs aynı yakınlıkla selamlaş.. kızın başka kasiyer ile konuşmana nasıl tepki verdiğini çaktırmadan gözlemle.. çıkarken ortaya "iyi günler " de ve çık - her zaman kızla konuşmak için çaba sarf eder duruma düşme...

doğada erkek kuş vs , dişinin ilgisini çekebilmek için ne numaralar yapıyor hiç görmedin mi . çabuk vazgeçme, ama yılışıklık aşamasına da gelme.. "fazla ilgi aşık usandırır" - unutma..

@Emily Haines

Aga sen olsan bu kizi kesin tavlarmissin

• sg888 kullanıcısına yanıt
    Üstad geldi beyler.
  • daha dersanedeki sıra arkadaşınla konuşamıyorsun,kıza nasıl teklf ettin?
  • Onun yerine bir şeyler alıp bir aksam yemeğe davet et. Gelirse senindir gelmezse hiç senin olmamıştır.

(Bu mesaj normal tip ve vücut ölçülerinde birine göre yazılmıştır. At hırsızları ya da göbekliyseniz yok sayınız) gerçi bu kız reddetmiş seni ama yine de şansını dene en azından emin ol.

• quote:

Orijinalden alıntı: ulan64ude

daha dersanedeki sıra arkadaşınla konuşamıyorsun,kıza nasıl teklf ettin?

işte burada devreye asosyallik - sosyal fobi farkı devreye giriyor. demek ki ben bilinçli olarak asosyalmişim.
    yani nası desem, hayatımda her zaman bi kız olsun istiyorum. sevgili kavramı çok hoş bir şey. keşke bu kız benle çıksın diyorum. eğer reddederse de başka kız bulayım, ona teklif edeyim diyorum.

ama arkadaş konusunda öyle değilim. olsalar da olur olmasalar da olur kafasındayım. ben bu soruyu kendime de çok sordum, acaba normal arkadaş ortamını isteyip de yapamıyor muyum, yoksa istemediğimden yapmıyor muyum diye. bu olaydan sonra 2.si olduğuna karar verdim.
    sadece bu kıza açıldım diye demiyorum bunu. ilerde başka kız bulsam onla da ne yapar eder konuşurdum bi şekilde. olumlu yanıt alır mıyım bilmem fakat açılırdım yani. önemli olan gerçekten hoşlanacağın insanı bulabilmek.
  • Bence kız seni terslememis :)

• Hiçbirşey olmamış, hiç böyle bir konuşma geçmemiş gibi davranmayı dener misin?

• quote:

Orijinalden alıntı: snowor

Bence kız seni terslememis :)

nasıl terslememiş hocam açıklar mısın yukarda yorum olarak da yazdım, "gerek yok ya, çok teşekkürler gerçekten" tarzı bişey demişti. daha ne diycekti. küfür mü etmesi lazım illa reddetmesi için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dean.

quote:

Orijinalden alıntı: sg888

bence aferin, annesinin yanında konuşmaya çalışman ciddi olduğunu göstermiş , sonra mutlaka senden bahsetmişlerdir, bu cesaretin ile kızın aklına girdin demektir . - annesi yanında sana "evet" diyemezdi - çok normal.. kızlar özgüvenli adamı sever...

@Emily Haines

Aga sen olsan bu kizi kesin tavlarmissin

O zaman onu ilgi çekmek için moonwalk yaparak kasaya git aldığın eşyayı masaya vur. Dh onaylı kesin çözüm erkek kuş.
    Kesinlikle dişinin ilgisini çekersin bidaha unutmaz.

• Moralini bozma genç kardeşim, pişmanlık duyulacak birşey yapmamışsın, şans yanında olsa başarılı bile olabilirdin.

Yılmak yok başka hedeflere daha tecrübeli yaklaşacaksın artık.
  • Geçmiş olsun hocam.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.