Şimdi Ara

asd (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
40
Favori
15.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
52 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Olsun hiç değilse tecrübe kazanmış oldun bir dahaki sefere şansın daha yüksek olacak
  • 2000'li detected falan demeyin o kadar küçük değilim ama arkadaştan biraz küçük olsam da yaşça düşünce yapılarımız birbirine benziyor gibi. Yani ben bu tür bir durum yaşasam açılamazdım hadi oldu da açıldım ve reddedildim desem karalar bağlar topluma çıkamazdım buralara bile girip yazamazdım. Cesaretinden dolayı tebrik ediyorum ve inşallah hakkında hayırlısı olur belki bu kızla belki ileride başka biriyle.
  • Ya yazmayım yazmayım diyorum ama kız sana mesai saati içinde gel demiş annesi olduğu için yanında şifreli konuşmuş hergün annesi ile eve dönüyor ise o cümleyi kurması normal bence başkası kapmadan yürü ben hep o yüzden kaybettim hep bekleyim biraz dedim ve çoğu kızı başkaları kaptılar ilerde pişman olacağına şimdi ol acısı daha çabuk geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende İş Yerindeki Kıza Açıldım Reddetti Beni
  • lan kız yanlış bir şey dememiş niye hemen pes ettin.nasıl bi tavırlar hangi ses tonuyla söyledi bilmiyorum tabi ama bence terslememiş kız zorlasaydın keşke biraz izin gününüz , konuşmak için ayıracagınız 1-2 saat filan var mı diye
  • Normalde böyle konulara yazmam ama dayanamadım Bu kız senindir, annesinin yanında sana olumlu cevap vercek hali yoktu. Biraz stratejiyle bu iş olur. Hatta ona bile gerek yokta, tarzını falan bilmediğim için net bişey diyemiyorum.Net olan bişey var bu kız sana gelir... Şunuda unutma,herşey erkekte biter doğru yolu izledikten sonra;) 'Kadınlar gitar gibidir,ona dokunmasını bildikten sonra inanılmaz melodiler duyarsın' hesabı... Sen biraz yanlış dokunmuşsun sadece ama doğru yolu gidersen olay tamamdır...

• quote:

Orijinalden alıntı: Emily Haines

@Turnedar
    kesinlikle asosyalim hocam, küçük bi hareket yaptık diye gaza getirmeyin hemen adamı

bazı kişiler asosyallikle anti-sosyallik kavramlarını vurgulamıştı. belki de anti-sosyal değilimdir, doğru olabilir. ama kesinlikle ağır asosyalim

ayrıca kızın annesinin yanında konuşmamın bu kadar önemli, özgüven isteyen bir şey oldugunu bilmiyordum. siz diyince gururlandım böyle. gerçi saçma sapan bi hareketti ama olsun, biraz özgüven iyidir

sen asosyalsen ben bu mesaji mezardan atiyorum... ayrica o kizin pesini birakma buyuk ihtimalle sana düsecek.

• Kız sende hocam peşini bırakma

• Kardeşim deli misin kızı yanlız yakala ve küçük bi hediye ver kaç
    Veya bimin önüne koy kaç numaranı falan bırak bu iş olur sebiyorsan vazgeçme.

• artık her bim'e girdiğinde o kız aklına gelir
  • Bundan böyle markete gittiğinde onun sırasına girme, ilgilenme,
    kısacası pas verme, bak gör o sana gelecek...
  • Kiminiz cool davran, pek ilgilenme diyor.
    Kiminiz kızın sırasına gir ama sıradaki adımı ondan bekliyo.
    Kiminiz de kızın sırasına girip ufak ufak muhabbet kur, bırakma diyor

hanginizin dediği doğru şimdi tabi burda kızın kişiliği de önemli. mesela ağır kezban olsaydı hiç ilgilenmezdim muhtemelen. onların istedikleri de bu zaten. kesin işe yarardı...
    ama bu kız artık 21 yaşına gelmiş biri. işi var, kezban falan değil. böyle oyunlara gerek olduğunu sanmıyorum. artisliğin lüzumu yok yani.

ama sizin fikirleriniz önemli tabi...burdaki yorumları okuyup karar veriyorum ben de ne yapacağıma

• quote:

Kiminiz cool davran, pek ilgilenme diyor.
    Kiminiz kızın sırasına gir ama sıradaki adımı ondan bekliyo.

hanginizin dediği doğru şimdi tabi burda kızın kişiliği de önemli. mesela ağır kezban olsaydı hiç ilgilenmezdim muhtemelen. onların istedikleri de bu zaten. kesin işe yarardı...
    ama bu kız artık 21 yaşına gelmiş biri. işi var, kezban falan değil. böyle oyunlara gerek olduğunu sanmıyorum. artisliğin lüzumu yok yani.

ama sizin fikirleriniz önemli tabi...burdaki yorumları okuyup karar veriyorum ben de ne yapacağıma

En önemlisi şu hayatta samimi olmak yapmacık hareketlerden kaçınmak. Ayrıca sen normal hayatına devam et gerektiğinde markete de git. Bence bir süre onunla iletişim kurma sadece iyi günler,hayırlı işler falan.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaman zaman markete git sana karsi tepkilerini ölç,şimdilik pesini birakma.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: snowor

Bence kız seni terslememis :)

nasıl terslememiş hocam açıklar mısın yukarda yorum olarak da yazdım, "gerek yok ya, çok teşekkürler gerçekten" tarzı bişey demişti. daha ne diycekti. küfür mü etmesi lazım illa reddetmesi için.

Hocam kaçan kovalanır bu işin sırrı budur kendi görüşümyada tavsiyem değil.Kız istemiyorum bile dememiş.Bende böyle bi reddedilme durumu yaşadım ve senin gibi hemen vazgeçtim ve çok pişmanım.Bende hemen alınganlık yapıp üzülmüştüm o günün gecesi 2 saat boyunca ağlamıştım aralıksız.Sonradan gördümki hayır istemiyorum dese bile üstüne gitceksin.Ve öyle bişeyde dememiş.Sadece annesinin yanında ilk defa sohbete başladığı kişinin bu teklifinden çekinmiş o kadar.Sen muhabbetini ilerletip kıza iyi biri ve samimi olduğunu ispatlarsan herşey olur.Ben yapmadım ordan biliyorum.Bana kardeşim diyen adam 1 sene boyunca yavşamış kıza gözümün önünde ama ben sadece arkadaşlık olarak algılamıştım olayı.Çıkmaya başladıklarında bi arkadaşım aynı zamanda kızın bir zamanlar kankası olan birisi kız konuşmayı seviyo sen kızla konuşup yakınlaşsaydın senle çıkardı demişti ama ben o ağladığım Geceden sonra yüzüne bile bakmıyordum rahatsız olmasın diye.Ama kendine zarar ve gereksi bir iş.Seni umursadığım için anlatıyorum.Yoksa hemen vaz geçersen pişman olursun ve uzun zaman unutamazsın her gördüğünde için dahada acır.Ve bu olay reddedilme olarak bilinç altında kalır ve ilerde böyle bir konuda tekrar sıkıntı yaratır sana .Bence biraz cesur ol ve em o kızı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Unreal Nerd -- 25 Eylül 2014; 0:59:47 >

• Kiminiz kızın sırasına gir ama sıradaki adımı ondan bekliyo.
    Bu iki seçeneği değerlendir.Bence git konuş o kadar gülmüş konuşmuşsunuz sohbet ilerler daha da yakınlaşma durumu olabilir.Ama eve kadar takip edip annesinin yanında konuşman olmamış hem takip edilince sapık diye düşünmüş bile olabilir
  • birader çalışırken gelme demiş boş zamanı yokumu kızın allahını seversen reddedildim diyor ya

• şansını bir daha dene, annesi olmasaydı numarasını alırdın. bir daha dene hocam
  • "mesai saati dışında biriyle konuşabiliyor musun" diye soramadın mı?
  • tam olarak reddetmemiş seni. mesai saatinde onunla konuşmaya gitsen işi riske girebilirdi. şimdiden önlemini almış işte ne güzel aklı başında demek ki
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.