Şimdi Ara

Artık Konu Dışı'nda Eğlenemiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Saçma sapan başlıklar var, herhangi bir başlığa girip yorum dahi yazmak gelmiyor içimden. Burayı eğlenceli hale getirmek için neler yapabiliriz? Ben elimden geleni yapmaya hazırım, tartışalım bir sonuca varalım. Konu başlığına bakıp, güzel bir konuya benziyor diyerek giriyorum, yorumlara bakınca tiksinip çıkıyorum konudan. Sürekli aynı şeyleri tekrar etmeler falan. Bir de şey var, herhangi bir konuya sırf dalga geçmek, hor görmek, aşşağılamak için yorum yazanlar var. İşin komik yanı, beceremiyolar da. Saçma konuya saçma cevap vermek yerine hiç yazmayın daha iyi. Yardım isteyen forumdaşlara yardım edin, hor görmeyin. Güldürmek için kendinizi küçük duruma düşürmeyin, güldürürken saygı kazanın. Eğlenmek için kaliteli konular açın, kaliteli yorumlar yapın, basit espriler beni forumdan soğutuyor. Ben biliyorum ki, Konu Dışı'ndaki konulara bakıp surat asan bir sürü insan var burda.

• Masaya çıkıp oynamamızı mı istiyorsun? sapık herif.
  • biz şebek miyiz lan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faramir

Masaya çıkıp oynamamızı mı istiyorsun? sapık herif.

oyhş
  • önce sen eğlendir bizi
  • oyun alani degil bura,konu disi diye ùst uste mi cikalim yami..tövbe töbe
  • Afedersin ama Faramir konumuzla ne alakası var masaya çıkıp oynamak ve adamın suçune nesi sapık?Adam sevinme ile ilgili veya çok güzel birşey dememiş.Yaş kaç?Şimdi diyeceksin sen neden söylemiyorusn benim 26 ve rütbeme bakma ben bu forumu takip ediyordum sadece üyeliğim yeni.Banful haksız değil.Ben hiç karışmıyorum artık umrumda bile değil.Sadece giriyorum birşey birşey yazıyorum çıkıyorum.Hem imzana bakarsak benim 9 yaşında hayal etmediğim birşey haha.Yaş 5 falan heralde one öyle güç yüzüğü parmaklarında falan hayırola.Atatürk'müsün.

• Sen sus köylü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realgrand

Afedersin ama Faramir konumuzla ne alakası var masaya çıkıp oynamak ve adamın suçune nesi sapık?Adam sevinme ile ilgili veya çok güzel birşey dememiş.Yaş kaç?Şimdi diyeceksin sen neden söylemiyorusn benim 26 ve rütbeme bakma ben bu forumu takip ediyordum sadece üyeliğim yeni.Banful haksız değil.Ben hiç karışmıyorum artık umrumda bile değil.Sadece giriyorum birşey birşey yazıyorum çıkıyorum.Hem imzana bakarsak benim 9 yaşında hayal etmediğim birşey haha.Yaş 5 falan heralde one öyle güç yüzüğü parmaklarında falan hayırola.Atatürk'müsün.

1. sen her söyleneni ciddiye alırsan böyle kendi kendine rezil olursun. 2. o lafı espiri maksatlı söylediğimi Beneful bile anlamış aramızda makara yapıyoruz gördüğün gibi. 3. yaşım 20 sevdiğim replikleri kullanmayı severim. İyi forumlar sana.

• up
  • konu dışı özele git. yardım isteyen forumdaşlara yardım edersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

konu dışı özele git. yardım isteyen forumdaşlara yardım edersin

arada yapıyorum.
  •  Artık Konu Dışı'nda Eğlenemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: el_morad

Artık Konu Dışı'nda Eğlenemiyorum.

4CHAN.ORG
  • 14. kuralı geri istiyoruz!
  • Konuyu sslerle destekle sonra düşünürüz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Klasör.:X:.

psikiyatri konuları bile bu kadar bunlatmamıştı beni xD konu dışı bana göre değilmiş girdiğim gibi çıkıyorum.ne kadar saçma başlık o kadarda saçma mesajlar var.çoğuda anlamsız birileri espiri yapcam diye bi atarflarını yırtıyo hadi espiri olsa eywallah xD

Git bir konuşmayı öğrende ondan sonra gel konu dışındakilere laf at.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.