E

Yüzbaşı
26 Ekim 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Hangisi daha iyi sizce?
Burnum ve yanaklarim baya bir soyuldu(gunes sagolsun) simdi disari vs cikarsam iz kalir mi?
(3827+x)/(7488+x)=60/100 ise x kactir?
Witcher 2den once Witcher 1 oynanmali mi? Ve bildiginiz steam icin ucuz witcher 1 satan bir site var mi?
Ne guldum yahu Bunlar cidden adam orgutleyemeyen 3-5 capulcu Simdi de insanlara 24unde maskenizi kapin sokaklara akin tarzinda cagri yapiyorlar hahaha
Beyler oyun oynarken(l4d2) anlik olarak pingim 50den 250lere firliyor ve bir iki saniye sonra tekrar dusuyor.
Bu da lag olarak donuyor tabi. Buna karsi wireless olmaz kabloya gec dediler bende kablo cektim odaya fakat degisen bir sey yok hala sorunum devam ediyor.
Fikri olan?

Ttnet senin ben taaa....
Icerisinde Burnout Paradise Ultimate Box ve Battlefield:Bad Company 2 var. BF:BC2'yi Steam uzerinden satin aldigim icin satmak istiyorum. Ne kadara denk gelir sizce?
Merhaba. Öncelikle üzgünüm tekrar sorduğum için, kredi kartı borcu ödemek durumunda kalındığı ve para benden bir nevi hacılandığı için () 1000 tl bütçeye düşmek durumunda kaldım.
Gitar + Amfi önerisine ihtiyacım var. En fazla 100-200 oynayabilirim bütçeyle devamına gücüm yetmez. Kişisel kullanım için H. Metal tonlarına ihtiyacım var özellikle Iron Maiden.
Hakkında
Forum İmzası:

Korsana HAYIR!
Hakkımda:
89702175309f0a600621a470387561186.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 12 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.638
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 36.873 (Bu ay: 142)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 26 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.