Şimdi Ara

İğrenç Bir İlaç İçmem Gerekiyor Yardımm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
31.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Saat 00.00da iğrenç bir ilaç içmem gerekiyor az birşey olsa tamam içerim biter ama bu yağ gibi yağlı yağlı hayatımda içtiğim en kötü ilaç ve 45mL yarın bir doktor mudahelesi göreceğim için içmem gerekiyor ilkini 18.00 da almıştım burnumu kapatıp dikmiştim ve ne yaptıysam üstüne geçmedi o tat boğazımı yaktı içerken o 2-3sn. bile olsa aldığım tadı hissedince hala tiksiniyorum

Yok mudur bunun kolay bir yolu arkadaşlar ya tadını almadan içeyim dilimi nasıl uyuşturabilirim mesela ne biliym yada tat almayı nasıl azaltabilirim

• Dişini fırçalayıp iç hiç bişey hissetmezsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otlakçı

Dişini fırçalayıp iç hiç bişey hissetmezsin
    Meyvesuyu ile karıştırıp içebilirsin.
    İlacın adı ne?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal__king

Meyvesuyu ile karıştırıp içebilirsin.
    İlacın adı ne?

Alıntıları Göster
    dişimide fırçalıyım bakalım ama çok farketmez gibime geliyo

@metal__king
    meyve suyuyla karıştırmak dahada işkence dahada fazla oluyo tadı hafifliyo sadece ama yine yağlı ıygh .)

Edit:
    ilacın adını yazmayı unutmuşum

Fleet Phospho-Soda bi gün içmek zorunda kalırsanız beni hatırlarsınız bu konuda sizede lazım olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tahago -- 29 Ekim 2009; 23:07:44 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tahago

dişimide fırçalıyım bakalım ama çok farketmez gibime geliyo

@metal__king
    meyve suyuyla karıştırmak dahada işkence dahada fazla oluyo tadı hafifliyo sadece ama yine yağlı ıygh .)

Edit:
    ilacın adını yazmayı unutmuşum

Fleet Phospho-Soda bi gün içmek zorunda kalırsanız beni hatırlarsınız bu konuda sizede lazım olur

Alıntıları Göster
    Bağırsak filmi mi çekilecek :D
    Hocam dik kafaya sonra zeytin ekmek ye biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyBeard

Bağırsak filmi mi çekilecek :D
    Hocam dik kafaya sonra zeytin ekmek ye biraz.

Alıntıları Göster
    hocam sadece sıvı alabiliyorum zeytinyağınıda sevmiyorum zaten ilaç yağ kusucam kesin yaa boşa gidicek

evet bağırsak filmi çekilcek ekmek yasak zaten

• quote:

hocam sadece sıvı alabiliyorum zeytinyağınıda sevmiyorum zaten ilaç yağ kusucam kesin yaa boşa gidicek

evet bağırsak filmi çekilcek ekmek yasak zaten

Alıntıları Göster
    yemek yasaktı di mi unutmuşum :) pardon
    Dişçilerde bir sprey oluyor uyuşturucu merak ettim diline sıksan tat alır mısın acaba ? :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RustyBeard -- 29 Ekim 2009; 23:20:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RustyBeard

Dişçilerde bir sprey oluyor uyuşturucu merak ettim diline sıksan tat alır mısın acaba ? :D

Alıntıları Göster
    Çok kolay,
    ilacı içmeden önce ağzınıza bir parça buz alın.. dayanabildiğiniz sürece buzu ağzınızda tutunuz ve buzu çıkardığınızda (ya da eriyip bittiğinde) ilacı içiniz...

Sonra, Acaba ilacı içtim mi diye düşüneceksiniz :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXq

iyi fikirmiş ah keşke bizdede olsa

@choicee
    zekice denicem umarım işe yarar her yolu denemeleyim sonucu bildiricem son 20dk
  • quote:

Orijinalden alıntı: choicee

Çok kolay,
    ilacı içmeden önce ağzınıza bir parça buz alın.. dayanabildiğiniz sürece buzu ağzınızda tutunuz ve buzu çıkardığınızda (ya da eriyip bittiğinde) ilacı içiniz...

Sonra, Acaba ilacı içtim mi diye düşüneceksiniz :))

Güzelmiş ya bu unutmamak lazım
  • quote:

quote:

@choicee
    Hocam direk kafaya dik bitir, ben öyle yapmıştım dilime mümkün olduğunca az temas ettirerek - ama dikkat et boğazına kaçırma. Tadı hiç güzel değil yanında da suyun hazır olsun diktikten sonra suyu iç hemen.

• quote:

quote:

@choicee

Kesinlikle... :))

Bu yöntem hap yutamayanlara ve tadı kötü ilaç içmesi gerekenlere doktorlar tarafından tavsiye edilir. Sizin doktorunuz da söylemeliydi ama sanırım unutmuş ya da ilacın tadından haberi yok.

• quote:

quote:

quote:

@choicee

Bu yöntem hap yutamayanlara ve tadı kötü ilaç içmesi gerekenlere doktorlar tarafından tavsiye edilir. Sizin doktorunuz da söylemeliydi ama sanırım unutmuş ya da ilacın tadından haberi yok.

Telefonda öğrendim adamdan heralde gözünden kaçtı

• quote:

quote:

quote:

quote:

@choicee

Telefonda öğrendim adamdan heralde gözünden kaçtı

Alıntıları Göster
    Ve bir sorun daha DH de çözüldü bitti.

• quote:

Ve bir sorun daha DH de çözüldü bitti.

İşte DH yi bu yüzden seviyorum.
  • buz tavsiyesi işe yaradı. allah razı olsun
  • bahattin60 B kullanıcısına yanıt
    Psikopat mısın hocam 10 yıllık konuya niye mesaj atıyorsun
  • arkadaşın halinden çok iyi anlıyorum bu sabah içtim bende bir buçuk saat midemde durdu ve sonra çıkartmak zorunda kaldım ikinci ilacı asla içiremezler bana gerekirlerse fazladan bir lavman yapsınlar genede içmem onu bir daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: General Tao

Psikopat mısın hocam 10 yıllık konuya niye mesaj atıyorsun
    Psikopat mısın hocam 10 yıllık konuya niye mesaj atan kişiler görüyorsun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.