Şimdi Ara

Artık kendi adımıza iban numarası ile paypal vb. ödeme alabileceğiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

paydill adlı bir girişim. yeni bir girişim bilmiyordur çoğu kişi başvuru onayı biraz uzun sürüyor bilginiz olsun Sistem şu şekilde bir iban havuzu var mesela türk lirası için 20 tane iban var, her üyeye iban veriliyor diyelim ki siz bir müşterinizden para alacaksınız kişi alıcı adı kısmına sizin sitenizin adını yazıyor mesela alıcı DYNOBİL yazıyor para gönderiyor para sizin paydil deki hesabınıza geçiyor veya adınızı yazıyor gönderiyor veya ünvan yazıp gönderiyor, daha da önemlisi dolar euro falan ibanı da var oradan iban alıp paypal stripe tan falan ödeme alınıyor

resmi ödeme kuruluşuyla anlaşmalılar. forum ahalisine duyrulur üyelikleri var mı bilmiyorum ben bulamadım @paydill

not firma bana ait değildir r10'da gördüm -

www.r10.net
    🎉 Kendi Adına İBAN ile Yurtdışı (Paypal vb.) ve Türkiye'den ödeme al! Paydill, şimdi yayında! 🎉 - R10.net
    https://www.r10.net/yeni-web-siteleri-site-tanitimi/3152424-127881-kendi-adina-iban-ile-yurtdisi-paypal-vb-ve-turkiye-den-odeme-al-paydill-simdi-yayinda-127881-a.html

Paydill şimdi yayında. Artık banka hesabı açmanız gerekmeden yurtdışı platformlarından ve yurt dışındaki bireysel banka kullanıcılarından; 7 farklı İBAN Numaranıza ödeme alabilirsiniz.

Paydill; bir sanal POS firması gibi çalışır. Başvuru sistemi ile çalışan Paydill, bireysel başvuruları ortalama olarak 15 - 60 dakika içinde onaylayıp, üye işyeri başvurularını aynı gün içinde onaylamaktadır.

Paydillyoutube
    Paydill, İBAN Numarası ile ödeme almanızı sağlayan bir finans çözümüdür. Web: paydill.com Facebook: facebook.com/paydill İnstagram: instagram.com/paydill Twitter: twitter.com/paydill
    https://www.youtube.com/watch?v=OZLgreLNxns&feature=emb_imp_woyt
    Paydillyoutube
    Paydill, İBAN Numarası ile ödeme almanızı sağlayan bir finans çözümüdür. Web: paydill.com Facebook: facebook.com/paydill İnstagram: instagram.com/paydill Twitter: twitter.com/paydill
    https://www.youtube.com/watch?v=xHtuxK4pQkQ

Paydill, resmi ödeme kuruluşları ile iş ortaklığı yapmaktadır. EST Ödeme Kuruluşu A.Ş. 'nin hizmet-iştirakidir.

Site adı: Paydill

Site Adresi: www.paydill.com

Destek talepleriniz için, destek@paydill.com 'a ulaşabilirsiniz. 

Paydill.com üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

Soru ve sorularınızı konu altında iletebilirsiniz. - Detaylar paydill.com 'da.

İyi günler dileriz.

• Elin adamına neden ve nasıl güveneyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • false6 kullanıcısına yanıt

güzel mantık hocam :D O kafayla giderseniz bankaya da güvenmemeliyiz bence.

• dizimaxapp D kullanıcısına yanıt

R10 sitesi hakkında bilginiz varmı?

Hacker,Korsan yada kendini hacker Korsan sananlar dolu olduğu forum 2 isim yanyana ise şüphe ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.