Şimdi Ara

Sanal Kart için, Akbank'ın kredi kartı zorunluluğu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
2
Favori
730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oldum olası, kredi kartı kullanımımı ikinci planda tutarım.

Mümkün oldukça banka kartı kullanmayı tercih ederim.

Güvenlik sebebi ile Sanal kart oluşturmak istedim.

Akbank Sanal kartımı Kredi kartım ile ilişkilendirmek istiyor. Banka kartına bağlı açılamıyormuş.

Bana farklı bir sanal kart önerirmisiniz.

Kredi kartı zorunlu tutmayan.

Aidat ödemesi olmayan - Yıllık işletme ücreti olmayan.

• Akbank'ın kredi kartlarında sanal kart bulunmuyor ki. Sadece aidatsız Free kartında bulunuyor yakın zamanda o kart içinde olmayacak gibi. Yapı Kredi bankasını kullanabilirsiniz banka kartına sanal kart oluşturulabiliyor.

• Sanal kart konusunda Papara cüzdanı tavsiye ederim. Uygulama üzerinden oluşturduğun kartı geçici olarak kullanıma açıp kapatma, kart bazında harcama limiti oluşturma ve dilediğin zaman oluşturduğun sanal kartı kalıcı olarak uygulama üzerinden kapatma gibi özellikleri ile baya kullanışlı bence.

• Axess kart ta kabul etmiyorlar. harbiden yuh.

2. kredi kartı bana çıkarttırıyorlar dediğin gibi. free kart

bu nasıl bir bankacılık abi.

• zenmate kullanıcısına yanıt

Dostum papara da puan gibi chip para gibi avantajlar varmı.

bildiğim taksit olayı olmuyor.

• metin0 kullanıcısına yanıt
    Eğer kartın anında kullanıma açılmasını isterseniz (dijital kart) hiçbir bankada olmuyor (saçmalık).

Şu an Enparada yılda 12 tane sanal encard oluşturabiliyorsunuz, aylık sınır yok diye biliyorum yıllık 12 tane.
    Yapıkredide dijital tl card ve önödemeli dijital world nakit kart var.
    İşbankası kullanıyorsanız nays kart var papara gibi, dijital kartı var cvv değiştirilebilen ama fiziki kartı yok, sanal kart oluşturamıyorsunuz ve İşbankası kullanmıyorsanız tavsiye etmiyorum.
    Garantide yılda 4 tane sanal önödemeli kart oluşturabiliyorsunuz ama erişimi sadece garanti uygulamasından sağlayabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bana göre saçmalıktan başka bir şey değil. Kart limitinin 1-2 TL üzerinde bir şey almak istiyordum bir türlü alamadım, kart limitinin üzerinde işlem yapamazmışım. Sanal kart açıp alabilirmişim onu da kart dijital olduğu için yapamazmışım. Sonrasında ürün indirime girmişti öyle alabilmiştim. Ara ara gerçekten iyi kampanyaları olabiliyor o zamanlar kullanılabilir ben diğer zamanlarda kullanmam.

Garanti'nin sanal banka kartı hiçbir kampanyaya dahil değil ben onu önermiyorum.

• hakan2200 kullanıcısına yanıt

Hocam hem kredi kartına bağlı olmasın diyorsun hem de taksit olsun diyorsun.

Alıntı

metni:
    Kredi kartı zorunlu tutmayan

Debit kartla hiç taksitli alışveriş olur mu? Taksitli kullanacaksan o zaman tabi ki kredi kartına bağlı sanal kart çıkartman gerekir. Sen mesajda "Mümkün oldukça banka kartı kullanmayı tercih ederim" yazdığın için ben debit sanal kart kullanmak istediğini düşündüm. Çoğu banka, banka kartına sanal kart çıkartmıyor. Bunun için Paparayı önerdim ama sen sanal kredi kartı istediğin için Papara işini görmez.

• Yok dostum taksit önemli değil. Debit karta bağlı olması benim için yeterli.

Papara uygun gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.