Şimdi Ara

Artı eksi butonlarının kullanılma amacı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biliyorsunuz bu sistem yeni geldi sayılır. Ilk baslarda oldukça ise yariyordu. Ancak şimdilerde farklı takım taraftarının tüm mesajlara eksi vermesiyle beraber oyuncağa dönüşmüş durumda. Doğru yorumlar olsa bile +1 bile görmek oldukça zorlaştı. Bu duruma bir çözüm getirilmeyecek mı acaba ? Misal su bir çözüm olabilir: Bu bölümdeki mesajlara sadece Galatasaray Bölümünden arkadaslar -,+ verebilsin. Siz de bu konudan rahatsız degil mısınız merak ettim .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence bu sistem çok güzel oldu ve baya işe yarıyor.Beğenilmeyen yorumlar da eskisi kadar alıntı yapılıp tartışma çıkmıyor.Basıyor adam eksiye rahatlıyor.Ha , forumun gedikli 5-6 provakatörü yine eski tas eski hamam devam ediyor ama genel olarak iyileşme var.

Umarım hiçbir zaman kalkmaz bu sistem.Bu şekilde çok rahatladık.

• O sistemde herkes begenemdigi rakip yorumunu alintilar eskisi gibi daha cok tartisma olur

• seri eksi verip çıkıyorum ben
  • sana dogru gelen yorum baskasina yanlis gelebilir. forum ortaminda cogu zaman dogru yorum diye birsey olmaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seri eksi verenlerin tespit edilip oy kullanmasını engellemek de bir çözüm olabilir. Çünkü karşıt iki fikre de sırf hobi ve tatmin amaçlı eksi basıldığını düşünüyorum. Dediğiniz gibi zamaninda torquise bıçaklı arkadas faydalarını içeren bir konu acmıştı. O konu zamanında her sey farklıydı. Şimdi ise cok daha farklı oldu.

• Bıçak değil Zülfikar o.

Evet son bir kaç gündür birileri konulardaki tüm yorumları eksiliyor. Zombilik bu başka bir şey değil. Beyni eriyen bir kaç trollcük sistemi sabote ediyor.
  • Zerre kadar futboldan anlamayan, mac bakmayan, yada forum genelindeki 12 15 yas arasindaki yas grubu elamanlar eksi bassa ne yazar ?
    Dikkat ettim eksi cok olan yorumlarin 100 % 75 civarindan fazlasi aslinda dogrular ve gercekler kimse kusura bakmasin ama disarda normalde kendine muhatap kabul etmiyecegin konusmayacagin kisi eksi bassa ne yazar.
  • Bence sadece + olmalı - olunca cılkı çıkıyor

• Eksi verse ne olur sanki, ben yorumumu yapar çıkarım. Bu benim kendi fikrim, beğenmezse de umurumda olmaz. Forumu fazla ciddiye almayın bence. Ciddiye aldığınız an sinirleriniz alt üst oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Je$$e

Bence sadece + olmalı - olunca cılkı çıkıyor

Kesinlikle .En iyi fikir bu bence !
  • bence eksi artı olayı çok göz önüne alınmamalı. Sonuçta yiğidin hakkı yiğide verilir çok yiğido bir açıklama yoksa ortada +1 almış -1 almış çok takmamak lazım.

Fakat benim itirazım şu en çok artı alanın en yukarıda gözükmesi olayına. Bu şekilde konu bütünlüğü tamamiyle bozuluyor. Hemen o yorumu okuyoruz. Bazen başka mesajlara yönelik bir cevap olmuş olabiliyor olayı anlamıyoruz. Zaten yanında kaç + aldığı yazıyor. onu en yukarılara çıkarmak yerinde bir uygulama olmamış.

Yönetime saygıyla duyurulur
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Bence bu sistem çok güzel oldu ve baya işe yarıyor.Beğenilmeyen yorumlar da eskisi kadar alıntı yapılıp tartışma çıkmıyor.Basıyor adam eksiye rahatlıyor.Ha , forumun gedikli 5-6 provakatörü yine eski tas eski hamam devam ediyor ama genel olarak iyileşme var.

Ben Beşiktaş ve Fenerbahçe bölümünde misal siyaha siyah desem millet neden beyaz demedin diye eksiye basıyor. Ego tatmininde başka bir işe yaramıyor bu sistem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Bence bu sistem çok güzel oldu ve baya işe yarıyor.Beğenilmeyen yorumlar da eskisi kadar alıntı yapılıp tartışma çıkmıyor.Basıyor adam eksiye rahatlıyor.Ha , forumun gedikli 5-6 provakatörü yine eski tas eski hamam devam ediyor ama genel olarak iyileşme var.

Ben Beşiktaş ve Fenerbahçe bölümünde misal siyaha siyah desem millet neden beyaz demedin diye eksiye basıyor. Ego tatmininde başka bir işe yaramıyor bu sistem.

Abi haklısın ama tartışmaların eskisisine göre baya azaldığu gün gibi aşikar.Bence bu sistem cok faydalı.Ha , cılkını cıkarıyorlar ama genel anlamda baya faydası oldu.

İnş devam eder bu sistem.

• boşver millet stres atıyor
  • kendimi de eksileyebiliyorsam kendimi de eksileyecem kombo olsun
  • Bu sistem Patos'u bitirebilmek için getirildi diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Bu sistem Patos'u bitirebilmek için getirildi diye biliyorum

patosu yedirmeyiz
  • Bence gayet iyi oldu. Beğenmediğim yoruma küfür etmek yerine eksileyip geçiyorum artık.

• oylamaya tıkladığımızda + ve - verenleri görebilelim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.