Şimdi Ara

Artı eksi butonlarının kullanılma amacı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • konudaki mesajlardaki artı ve eksileri görünce konuyu açan arkadaşın ne demek istediği açıkça belli oluyor..
  • Dün "Belaruslu oyuncuları otelde gördüm" diye bir konu vardı. Konuda atılan her mesaja, konuyu okuyan her kişi tek tek üşenmeden eksilemişti. Konu eksileme yerine dönmüştü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Je$$e

Bence sadece + olmalı - olunca cılkı çıkıyor

• 2 kelime ile kendini ifade edemeyenler bu konuda bile eksi artya basmis yuh be.
    Forumun degeri her gün dahada düsüyor
  • Artı alınca ne oluyor eksi alınca ne oluyor anlamadım? Forumun genelinde mantıklı yorumlar artı, mantıksız ya da konudışı/tahrik edici yorumlar ise eksi alıyor zaten. Eksi kalkabilir mi kalkabilir kalksa birşey demem ama artı sistemini beğendim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

quote:

Orijinalden alıntı: Barbar

quote:

Orijinalden alıntı: !sTaNbLuE

Bence bu sistem çok güzel oldu ve baya işe yarıyor.Beğenilmeyen yorumlar da eskisi kadar alıntı yapılıp tartışma çıkmıyor.Basıyor adam eksiye rahatlıyor.Ha , forumun gedikli 5-6 provakatörü yine eski tas eski hamam devam ediyor ama genel olarak iyileşme var.

Umarım hiçbir zaman kalkmaz bu sistem.Bu şekilde çok rahatladık.

Ben Beşiktaş ve Fenerbahçe bölümünde misal siyaha siyah desem millet neden beyaz demedin diye eksiye basıyor. Ego tatmininde başka bir işe yaramıyor bu sistem.

Abi haklısın ama tartışmaların eskisisine göre baya azaldığu gün gibi aşikar.Bence bu sistem cok faydalı.Ha , cılkını cıkarıyorlar ama genel anlamda baya faydası oldu.

İnş devam eder bu sistem.

Bu kadar seviyesiz çoluk çocuğun olduğu yerde bu sistem sağlıklı olur mu sanıyorsun Erdicim. Boşa umutlanma derim. Bence hiçbir iyileşme yok aksine gün geçtikçe daha da rezilleşiyor bu bölüm.

• net rakamı gostermese de kac eksi kac artı varsa onu gösterse daha iyi olur bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.