Şimdi Ara

[ARŞİV] ***iPHONE 5 TAKİP ANA KONU (TÜM YORUMLAR BURAYA!)*** [ARŞİV] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.408
Cevap
78
Favori
402.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tepki veren arkadaşlar sizide anlıyorum, gerçekten servet döktügünüz telefonunuzun daha fabrika kokusu gitmeden apple bir işler çeviriyor, fakat zaten bu kapitalizimde böyle degilmi, sürekli daha iyi daha pahalı. Ben ise daha alım yapmamış biri olarak beklemedeyim, zaten bulamadıgım içinde alamadım o da ayrı mevzu ama şu saatten sonra bulsamda almam çok uygun fiyatlı olmadıkça. Bu anlamda bakalım neler olacak 3gs ile devam şimdilik.
  • iPhone 5 değil, olsa olsa iPhone 6 olur. 5. jenerasyonun zaten 4s. 6. jenerasyon çıkacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi artık 5 çıkacak bekle o çıkacak bekle bu çıkacak bekle telefon almayalım o zaman teknoloji bu takibi mı olur Apple 2senede bir yeni model yeni modelden sonrada s modeli çıkıyor iste bu sene 5 çıkar ama ben mantık olarak Eylül'den önce çıkacağını sanmıyorum çünkü 4s yeni çıktı bunun satışlarını baltalayacak kadar salak değildir Apple ben valla 4s gittim sıfır aldım en az 1sene kullanırım çıkınca 5nde tadına bakarız elbet
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

iPhone 5 değil, olsa olsa iPhone 6 olur. 5. jenerasyonun zaten 4s. 6. jenerasyon çıkacak.

3 gs mevcutken neden 4 çikti acaba? Adamlar ya da biz jenerasyon ne bilmiyor muyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: yüksel69

quote:

iPhone 5 değil, olsa olsa iPhone 6 olur. 5. jenerasyonun zaten 4s. 6. jenerasyon çıkacak.

3 gs mevcutken neden 4 çikti acaba? Adamlar ya da biz jenerasyon ne bilmiyor muyuz

1.iPhone (2G) 2.iPhone 3G 3.iPhone 3GS 4.iPhone 4 5.iPhone 4S 6.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemésis

quote:

Orijinalden alıntı: yüksel69

quote:

1.iPhone (2G) 2.iPhone 3G 3.iPhone 3GS 4.iPhone 4 5.iPhone 4S 6.?

1.2. Diye adlandirilmiyor 4s,5 diye adlandiriliyor,sirayi çok iyi biliyorum
  • Yine başladı. O bilgi sizdirdi bu barda telefonu unuttu bla bla bla iPhone 5 çıkınca almak ne kadar mantıklı. 5 çıktıktan 8 10 ay sonra 5s çıkar 5s almak ne kadar mantıklı e 6 çıkacak sonra 6s 7 ya 7s peki 8s çıkacağını bile bile 8 almak ne kadar mantıklı. Yarını yaşayıp yaşanmayacağınızı bile bilmediğiniz bir hayatta böyle bir mantık ile yaşanmaz

• Apple iyi reklam yaptırıyor.
  • Her sene aynı şey. Yok bu yaz çıkıyor, yok bu pazar çıkıyor. Apple artık daha yaratıcı pazarlama fikirleri bulmalı.
  • Apple in reklama ihtiyacı var yani himmm anladım. Bence bu haberleri yayan siteler bu isten cok daha fazla karlı cikiuor

• quote:

Orijinalden alıntı: dwain

quote:

Orijinalden alıntı: SQaWeR

quote:

Orijinalden alıntı: yalnizlik007

Afterlife yalan olmasını mı dilerdin ?

Yabancı kaynaklar ki HaberTürk'ün kaynaklarıda aslında:

http://www.mobilemag.com/2012/01/26/overworked-foxconn-employee-outs-iphone-5-release-date/
    http://www.tomsguide.com/us/Foxconn-iPhone-5-quad-core-WWDC-Samsung,news-13993.html
    http://blogs.computerworld.com/19640/iphone_5_release_date_sooner_than_thought_says_foxconn_nark
    http://techland.time.com/2012/01/25/latest-iphone-5-rumors-reportedly-come-straight-from-foxconn-worker/

ya arkadaşım her yıl çıkan şu iyi kötü sitelerde yayınlanan her siteye gidiyo apple daha bişi demeden bunlara nasıl inanıyosun hatta bize savunuyosun
    Apple kendisi birşey demeden hemen uyduruyolar szde inanıyosunuz pes valla

Kardeş şimdi inanmak inanmamak ayrı bir konu. Herkes istediğine inanır. Bu haberler hiç çıkmasa daha mı iyi? Spekülasyon dünyanın her yerinde her konuda var. Bunların bazıları doğru da çıkabilir, bazıları gerçekten spekülatif haber de olabilir. Iphone'un bildiğim kadarıyla 2011 yılı dışında tanıtılmış olan telefonları hep haziran aylarında tanıtıldı. 2012'dekinin geç tanıtılmasının birçok sebebi vardı aslında. Bunlardan bir tanesi Iphone 4'teki anten sorunuydu. Kasayı değiştirmeden buna çözüm bulmak zorunda kaldılar. Başka sebepleri de vardır mutlaka...

Neyse lafım sana değil ama yukarıdaki haberin doğru olmadığını da kimse kanıtlayamaz. O yüzden bu tarz bilgileri paylaşıp kafa patlatacağız yapacak başka bir şey yok. Yoksa özellikle beklenti içinde olanlara ömür geçmez :) Bazen bu tarz haberler asılsız bile çıksa okuması insana heyecan veriyor ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Apple in reklama ihtiyacı var yani himmm anladım. Bence bu haberleri yayan siteler bu isten cok daha fazla karlı cikiuor

Hangi firmanın reklama. İhtiyacı yok, anlamadım. Haberi yapan sitenin ismine bakmadım bile, asıl amac merak uyandırıp, talebi canlı tutmak.

• 4s alanlar üzülmesin Iphone değerini en iyi koruyan telefon. Şimdi bile iyi durumdaki 3GS'ler 600'den aşağı gitmez.Kaç yıllık tel...IP4'lerin fiyatı da öyle,nerdeyse aldıkları fiyata satmayı başaranlar var...
  • Gelsin de ne zaman gelirse gelsin.En az 50 milyon satar bir çeyrekte.Umarım düzgün tedarik ederler ve stok sorunu yaşanmaz.Ayrıca 4" ekran şart artık
  • Bir kere başlık baştan hatalı. Yazın çıkacağını kim nereden biliyormuş? Apple ile ilgili haber yapan ingilizce siteleri sürekli takip ediyorum. 4s çıkana kadar hepsi bas bas "damla şekilli, 4 inc ekranlı, tamamıyla yeni dizayn ip5 çıkacak" diye bağırdılar. Ne oldu? 4s çıktı. Birde iphone kullananlar şunu öğrensin artık: "Yılda sadece 1 yeni iphone çıkıyor" Dolayısıyla 2012 yılında da 1 yeni iphone çıkacak. Yazın olma ihtimali düşük fakat düşükte olsa çıkabilir. Ben yine ekim-kasım 2012 gibi tahmin ediyorum.
    ipod eski popüleritesini yitirdiği için apple ipod tanıtımı yaptığı sonbahar etkinliğinde yeni ipod ve iphone ları birlikte tanıttı. Bu bence satışlar ile ilgili bir strateji değişikliğidir. Sonbaharda yeni iphone, ilkbaharda yeni ipad iphone 4s kullananlar mutlu ve mesut bir şekilde telefonlarını kullanmaya devam edebilirler.

• Niye bu kadar strese giriyorsunuz ki bu konuda, 4S almış olanlar var. Yada almayıp yeni cihazı bekleyenler, zurnanın zırt dediği kadar zaman var yaz mevsimine.
  • Arkadaşlar iphone 5s 2013 son çeyrekte çıkabilirmiş , wuuuuuuu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Yine başladı. O bilgi sizdirdi bu barda telefonu unuttu bla bla bla iPhone 5 çıkınca almak ne kadar mantıklı. 5 çıktıktan 8 10 ay sonra 5s çıkar 5s almak ne kadar mantıklı e 6 çıkacak sonra 6s 7 ya 7s peki 8s çıkacağını bile bile 8 almak ne kadar mantıklı. Yarını yaşayıp yaşanmayacağınızı bile bilmediğiniz bir hayatta böyle bir mantık ile yaşanmaz

Aynen.

İhtiyacın ve imkanın varsa, alıp geçeceksin "anında".

Sonra ki ürünle kıyasladığında tabii ki o daha iyi olacak ama bunun sonu yok ki? :)
  • Yazın duyurulur 1 ay sonrada çıkar işte klasik hikaye her yıl maksimum 1 ay oynuyor
  • Her sene bir model çıksa paramı dayanır, ben 3 jenarasyonda bir değiştiririm artık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.