Şimdi Ara

arnica tesla premium alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
1
Favori
14.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • süpürge alacağım arnıca tesla premiummu düşünüyorum bu ürün nasıldır? alınır mı? kulanan var mı? başka önerebileceğiniz süpürge varsa o süpürgeyi de önerebilirsiniz.

• Valla hocam bende şuan araştırıyorum, en çok dikkatimi çeken ürün o. Muhtemelen kısa bi süreç sonra alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende kullanan birisini arıyorum yokmu acaba bize anlatsa ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• siparişi verdik bakalım hayırlısı.
  • Pişman olmadığınızı düşünüyorum bende de aynısı var 1 yıldır kullanıyorum kesinlikle tavsiye ederim.
  • bizd biraz araştırma sonucu abime aldık 2 aydır kullanıyor şuan sorun yok memnunlar. philips maraton serisi alacaktık yarı yarıya fiyat farkı philipsin alt modellerini tr de üretiyor/yada üretiyor diye okudum motorları da aynı şekilde. o yüzden arnica aldık.
  • kargo bize ulaştı süpürge sorunsuz çalışıyor ancak kumanda kısmına yakın olan borudan ses ve hava geliyor bu sizde de oluyor mu yoksa bizimkide sıkıntı mı var. veya oradaki delik süpürge için hava deliği mi???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Echo351 -- 4 Ekim 2017; 14:25:41 >
  • Echo351 E kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz deliğin fotoğrafını çekebilirmisiniz. orada ileri geri ittirelen hava emişi hızlandırıp çoğaltan bir kare şeklinde kapaklı birşey var o mu acaba söylediğiniz yer.
  • Bu süpürgede durum nedir?
    Alanlar halen memnun mu?
    haftada kaç kere kullanıyorsunuz?
    Filtre değişim sıklığı ve filtre fiyatı Kaç TL?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 21 Şubat 2018; 22:59:36 >
  • TiSKE kullanıcısına yanıt
    Halen kullanıyoruz, haftada iki defa. Filtre yıkanabiliyor. Henuz değişiklik geregi duymadim yeni gibi cunku. Bu yüzden fiyatı ni da bilmiyorum hocam. Ama cihaz hem ekonomik hem de gayet iyi

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    abicim gayet güzel süpürge. ben teknosa indirimlerinde lg kompresör aldım philips aldım.
    en ucuz bunu aldım bu hepsinden güzeldi.

http://www.galeribeyaz.com/Arnica-Tesla-Premium-ET14300-Toz-Torbasiz-Elektrikli-Supurge-Rose,PR-25429.html?ref=akakce&v=1.59.2

fiyat bundan fazla verme tabi.
  • Bakmaya gittik. eşim büyük olduğu için bundan vazgeçti

10 gün önce Yerine Electrolux ESPC74SWT modelini aldık 600 TL / teknosa

Ben aldım, teknosa gitti gidiyor bana özel fiyat indirmiş 493 TL ye
    Bir hafta geçti üzerinden.
    kaçırdık indirimi

• Uzun kullanımda çekim gücünde düşme oluyor mu ? Uzun kullanım tecrübesini aktaracak olan var mı ? Philips Marathonlara bakarken bu gözümü çeldi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Bu süpürgede durum nedir?
    Alanlar halen memnun mu?
    haftada kaç kere kullanıyorsunuz?
    Filtre değişim sıklığı ve filtre fiyatı Kaç TL?

Alalı baya uzun zaman oldu haftada bir evi komple temizliyoruz torbanın yarısı bile dolmadı. Emiş gücü ve sessizliğinden çok menunuz. Kutusundan çıkan turbo başlık halıları mukemmel temizliyor ve kabartıyor. Alacaklara başka marka bakmamalarını söylüyorum. Paramız yurt içinde kalsın. Arnica terra premium bizim taktirimizi aldı.

• hbg_ant2 kullanıcısına yanıt
    Ben de Arnica Terra Premium almayı düşünüyorum
    Son durum nedir halen memnun musunuz ?
    Sizlere göre bu süpürgenin eksileri nedir ?
  • Bir yıl önce aldım. Makine efsane.

Kısaca artıları açıklayayım;

+Evimde köpek var, makine ile haftada iki kez geçince kıl, tüy kalmıyor etrafta. Koltukları, yastıkları tüy bırakmayacak şekilde temizliyor.

+Köpeğim sesten çok korkar; en düşük seviyede sesi bile çıkmadığı için kendisini rahatlıkla temizleyebiliyorum.

+Makine parkeden öyle bir toz çekiyor ki, toz yok dediğin yerden bile neler çıkıyor, görebilirsin.

+Haznesi çok büyük; 175 m kare dubleks dairemi baştan sona rahatça temizliyorum. kablosu da keza çok uzun, tek bir prizle evin %80'ine ulaşabiliyorum (dubleks olmasına rağmen)

+Temizlik sırasında dışarıya kesinlikle toz atmıyor.

Eksilerine gelecek olursak;

-halı performansı turbo fırça ile çok iyi fakat, çıkan ses yeri göğü inletir. Diğer başlıklarla istenen performans alınmıyor.

-malzemeler çok kaliteli değil, premium hissi yok yani.

Ayrıca makineyi kullanırken her temizlikten sonra hazneyi ve 3 temizlikte 1 filtrenin üstündeki süngeri yıkıyorum. Bu da makinenin performansının düşmesini engelliyor.

Fiyatına göre bence mükemmel bir alet.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciko44

Ben de Arnica Terra Premium almayı düşünüyorum
    Son durum nedir halen memnun musunuz ?
    Sizlere göre bu süpürgenin eksileri nedir ?
    Cihazdan son derece memnunum . Hala 4. Ayarda süpüremiyorum. Çekişi mükemmel

• quote:

Orijinalden alıntı: hbg_ant2

Cihazdan son derece memnunum . Hala 4. Ayarda süpüremiyorum. Çekişi mükemmel

Alıntıları Göster
    Tavsiyenizle ben de aldım, memnunuz şimdilik
  • hbg_ant2 kullanıcısına yanıt
    Alalı 1 ay oldu haftada en az 2 sefer ev süpürülüyor

Az önce arkasındaki hepa filtreyi söktüm baktım en ufak toz yoktu demek ki torba görevini iyi yapıyor

Aklıma takılan soru ;

Orijinal torba bitince piyasadaki ucuz torbalardan alsak ayni verimi sağlar mı ??

Siz hangi torbayı kullanıyorsunuz ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.