DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
214
Cevap
4
Favori
122.262
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      Arkadaşlar hepsiburada da

http://www.hepsiburada.com/Liste/arnica-bora-2400-watt-su-filtreliturbo-fircali-elektrikli-supurge-/ProductDetails.aspx?productId=evarnicabora4000&categoryId=155123

nasıl bir ürün arkadaşlar kullanan varmıdır?

|
      |

• Yarbay
      3149 Mesaj
      16 Eylül 2010 16:46:03
      Jumbo modelini biliyorum,arkadaşımda var ve o çok kullanışsız.Başlatması,sonradan temizlemesi falan gerçekten dert ama temizlemesi güzel.Yazdığın ürünün kullanımının daha pratik olduğu belli ancak (şahsi görüşümdür) suya çeken süpürgeleri kullanmak zahmetli ve ayrıca torbalılara göre avantajlarıı olduğuna inanmıyorum.Bizde uçuk olmayan bir model Nilfisk var ve aynı temizliği rahat rahat yapıyor.Tak fişe kullan,çek fişten kaldır, bu kadar.
      |
      |

Milli his ile dil arasındaki bağ çok kuvvetlidir. Dilin milli ve zengin olması, milli hissin gelişmesinde başlıca etkendir. Türk dili, dillerin en zenginlerindendir. Yeter ki, bu dil şuurla işlensin. Ülkesini, yüksek bağımsızlığını korumasını bilen Türk milleti, dilini de yabancı diller boyunduruğundan kurtarmalıdır....M.K.Atatürk
    • 19 Eylül 2010 22:28:43 Konu Sahibi
      Yokmu bu bora modelini kullanan yahu?
      |
      |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Eylül 2010 17:59:21
      Bora modeli daha yeni çıktı,daha kullanıcı oranı düşüktür diye tahmin ediyorum.Zamanla burada kullanıcı tecrübelerini okuyabiliriz. Bir hydra plus kullanıcısı olarak Arnica'yı öneririm.Emiş gücü ve temizliği, fiyat/performans oranı iyi, biraz sesi fazla.Yalnız teleskobik boru kısa.Geçenlerde mekanizması bozuldu, boruyu tutmaz oldu.Zar zor hallettik ama uzatınca yine bozuluyor.Babam da yeni boru almış o da kısa.Eğer babam ya da ben kullanacaksak iki boruyu birbirine ekliyoruz annem tek boru ile kullanıyor.Eğer Arnica süpürge alacaksanız 32mm çapında 1 m uzunluğunda boru alın derim.Yoksa insan iki büklüm kullanıyor.Bunu firmaya da ilettim.
      Saygılar...
      |
      |

• 24 Eylül 2010 19:28:05 Konu Sahibi
      Güncel
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      29 Eylül 2010 13:06:58
      bulabilirsim yakın bir yerde bugün satın alacağım. yorumlarımı yazarım.
      |
      |

• Çavuş
      96 Mesaj
      03 Ekim 2010 15:47:22
      yok mu arkadaşlar kullananlar? Arnica Bora mı yoksa Arnica Hydra Plus mı tavsiye edersiniz?
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
      03 Ekim 2010 16:30:16
      Bora, Hydra Plus'a göre daha pratik,çünkü sadece su haznesini çıkarıyorsunuz.Hepsiburada'dan alan birkaç kişi sesinin az olduğunu söylemişler.Umarım öyledir.
      |
      |

• Çavuş
      96 Mesaj
      03 Ekim 2010 17:01:14
      quote:

Orijinalden alıntı: ASUSX51

Bora, Hydra Plus'a göre daha pratik,çünkü sadece su haznesini çıkarıyorsunuz.Hepsiburada'dan alan birkaç kişi sesinin az olduğunu söylemişler.Umarım öyledir.

hocam forumda hydra Plus için gayet güzel yazılar yazılmış. Acaba çekim gücü falan aynı mı?
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III

Super AMOLED 720p HD Gorilla Glass 2 Ekran | Exynos 4412 Quad Chipset | Quad-core 1.4 GHz Cortex-A9 İşlemci | Mali-400MP GPU | 16/32/64 GB Depolama | 64 GB kadar MicroSD ile Arttırılabilir Hafıza | 1 GB RAM | Bluetooth v4.0 A2DP, EDR | 8 MP 3264x2448 pixels, Autofocus, LED Flash Kamera | 1080p HD Video Kayıt | TV - Out MHL | Android OS, v4.0.4 (Ice Cream Sandwich) İşletim Sistemi
      03 Ekim 2010 18:41:37
      quote:

Orijinalden alıntı: bad_sector

Alıntıları Göster

hocam forumda hydra Plus için gayet güzel yazılar yazılmış. Acaba çekim gücü falan aynı mı?

Biz de hydra plus kullanıyoruz.Emiş gücü iyi, memnunuz.Fakat çok da pratik değil açıkçası.İlk zamanlar zevkle kullanıyorsunuz sonra acaba kova tipi almasa mıydım diyor insan.Bora 2400W gücünde.Sanırım emiş gücü de iyidir.Ancak en iyi öneriyi kullanan kişi yapar.
      |
      |

• Yüzbaşı
      324 Mesaj
      18 Ekim 2010 21:23:48
      alan varmı acaba arkadaşlar.merak ettim bende
      |
      |

QQ 1.5 dci tekna skypack
      gold bilgisayardan bir daha el broşürü bile almayacağım.yemin ettim ağalar. edit: tüketici heyeti beni haklı buldu.golddan para böyle söke söke alınır.
    • Yarbay
      12998 Mesaj
      19 Ekim 2010 00:27:15
      Satın alacak arkadaşlar bence mutlaka mağazada içine su doldurup emiş gücüne baksınlar. Tamamen yeni tasarım olduğundan Hidra modelinden alıştığımız emiş gücüne sahip olmayabilir.
      |
      |

• Binbaşı
      1504 Mesaj
      19 Ekim 2010 18:57:40
      ürünü dün alıp kullandım gerçekten çok güzel ve pratik bir ürün hiç toz bırakmıyor emiş gücü gayet iyi tavsiye ederim
      |
      |

• Yüzbaşı
      324 Mesaj
      19 Ekim 2010 21:29:16
      bende bugun aldım.temizliğide basit.izmitte magazası varmış inceledim iyice öyle karar verdim.emiş gücü güzel bence.dahasını kullanıp görecegiz
      |
      |

QQ 1.5 dci tekna skypack
      gold bilgisayardan bir daha el broşürü bile almayacağım.yemin ettim ağalar. edit: tüketici heyeti beni haklı buldu.golddan para böyle söke söke alınır.
    • Çavuş
      96 Mesaj
      21 Ekim 2010 16:54:02
      geçen hafta aldım bir haftadır kullanıyoruz. eşim çok memnun. özellikle turbo başlıklı daha güzelmiş..
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III

22 Ekim 2010 20:42:08
      Alan arkadaşlar, hayırlı olsun.Merak ettiğim, ses seviyesi nasıl? Gürültülü mü?
      |
      |

• Binbaşı
      1504 Mesaj
      23 Ekim 2010 19:39:29
      quote:

fazla gürültülü değil , en azından rahatsız edici bir seviyede değil diyelim...
      |
      |

23 Ekim 2010 21:36:45
      quote:

Orijinalden alıntı: telit35

Alıntıları Göster

fazla gürültülü değil , en azından rahatsız edici bir seviyede değil diyelim...

Demekki firma önerileri dikkate almış.Bizde hydra plus var, çok gürültülü.Kapı zilini ya da telefonu duymak biraz zor.
      |
      |

• Çavuş
      96 Mesaj
      25 Ekim 2010 16:14:19
      quote:

gürültü seviyesi normal arkadaşlar.
      |
      |

SAMSUNG GALAXY S III

• Er
      12 Mesaj
      02 Kasım 2010 23:49:07
      arnica bora elektrikli süpürgeyi yaklaşık bir aydır kullanıyoruz. eşim çok beğendi. suya çektiği için temizlik esnasında hiç toz kokusu oluşmuyor. ben zaten bu süpürgeyi bende allerjik rinit olduğu için aldım ve çok memnunum. suya çekmiş olduğu pislikleri görseniz şaşarsınız. ayrıca Türk malıdır. en kötü tarafı ne derseniz plastik akşamı çok çok sağlam değil gibi duruyor ama bu önyargı tabiki bunu zamanla anlayacağız.
      |
      |

Türk demek Türkçe demektir, Ne Mutlu Türk'üm diyene...Ulu Önder Gazi Mustafa Kamal ATATÜRK

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
ses yalıtımı
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.