B

Teğmen
09 Aralık 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar yeğenimin bilgisayarında ekran kartı yok. Bi tane ekran kartı almak istiyorum ama maliyetten dolayı uygun bir şey almam gerekiyor. Bu yüzdenhttps://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/seclife-hd-5450-1gb-64bit-ddr3-16x-dvi-hdmi-vga-lp-single-fan_pdp_519578190

https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/powercolor-hd4830-gddr5-1gb-256bit-ati-radeon-dx10-1-ekran-karti-saglam-2-el_pdp_467948181

seclife 64 bit diğeri 2. el ve eski bir kart olmasına rağmen 256 bit.

Öneriniz ne olur?
Arkadaşlar kayseri'de özel volkswagen servisi var mı? Hangisini tavsiye edersiniz?
Arkadaşlar kayseri'de güvenebileceğim volkswagen özel servisi var mı acaba? Hangisini önerirsiniz?
Arkadaşlar 2014'ün kış lastik testleriyle alakalı doğru düzgün bi bilgi bulamadım. Bulduklarım genelde kullanıcıların yorumları, onlar da profesyonel olmadıkları için güven vermiyor.
Arkadaşlar 2003 model bora'nın triger setini değiştirmek istiyorum. Yaklaşık olarak ne kadar tutar acaba ön bilgi için lazım olur... Bir de Sivas'ta bu işi yapacak en iyi usta hangisidir acaba? Bilgisi olan varsa, paylaşırsa sevinirim.
Arkadaşlar iki araç arasında kararsızım.
1.Araç:
2007 ford focus dizel. 100000km, siyah trendx fiyatı 295000.
2. Araç
2006 ford focus tüüplü, 80000km siyah trendx fiyatı 29000

2. el dizel araba almaktan korkuyorum. Normalde tercihim dizel olacak ama işte içimde hep bi acaba olacak. yardım edin lütfen. Bir de fiyatları sizce nasıl uygun mu?
Arkadaşlar 2006 model linea mavi renk (toyota mavisi), 163000 km'de ve ilk sahibinden lpg'li. Kazası yok, boyası ise sadece arka tampon. 29000 Tl diyor. Nasıldır acaba???
Önce ne yaptığımı anlatayım: laba 15 tane yeni bilgisayar aldık.
Yeni alınan bi tane bilgisayara format attım (windows 7) gerekli programları kurdum. Acronis ile imajını aldım. Yeni olan diğer bilgisayarlara imajı kurdum. Kurulumda veya daha sonra b işey olmuyor, normal çalışıyor. deep freeze yükleyeme başladım. sonra son 5 bilgisayar kalası deep freeze kurmadığım bilgisayarlarda da deep freeze kurulmuş gibi gözüktü. Kurulmuş gibi dedim çünkü saatin orada simgesi yok ancak program files'ta program gözüküyor. Labta benden başka kimse yok, ben de eminim kurmadım. ayrıca imajı da deep freeze kurmadan aldım. alt+ctrl+shift+f6 ile açılmıyor, alt+ctrl+shift+f5+f6 (dediler) açılmıyor. ama deep freeze aktif durumda. ve bu bilgisayarlarda bazende açılışta sorun çıkartıyor windowsu yüklerden reset falan atıyor. deep freeze programının sürümü galiba 7 şuan tam olarak bilmiyorum sürümünü yanımda değil program.

acaba sorun nedir. Umarım Yardım edersiniz, yarın yine aynı sorunla karşılaşacağım..
Bugün aracımı yıkamaya verdim. motoru da yıkmasını söyledim. elemanın abisi galerici sürekli motor yıkaması yapıyor yani. beynini falan kapattım dedi ancak şimdi yıkama sonra araba çalışmadı. bir saat kadar uğraştık olmadı, belki bi yerler ıslanmıştır diye şimdi oraya bıraktım yarın alacam. umarım sorun yoktur çalışır.

Neden olmuş olabilir, ne gibi sıkıntılar yaşayabilirim acaba??? Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.
Selamlar arkadaşlar merkezi kilitle ilgili sorun başladı bi haftadır canım sıkılıyo. Öncelikle motor kumandayla açmadı, içerden kapatıyorum kumandayla açıyorum ancak kapatma işini yapmıyor.

Kapıda problem var galiba anahtarla da kilitleyemiyordum. Ustaya götürdüm, motor bozuk dedi. bunla uğraşana kadar 150 liraya elektrikli sistem takalım bunu iptal edelim dedi. Motora bakıyorum çıkmaların fiyatı bile 150 lira, yenisi kaç lira bilmiyorum. Çıkmanın da ne kadar sağlam olduğunu bilemiyoruz

Orjinal parçayı nereden bulabilirim veya sağlam 2. el satan güvenebileceğim tavsiye edebileceğiniz yer var mı?
bir de orjinal havalı sistemden vazgeçip elektrikliye mi dönüştürsem acaba?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 109
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 49.437 (Bu ay: 217)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.