Şimdi Ara

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
129.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 115
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 10 gün 10 saat 17 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • egenin_efesi (20 mesaj) Forza Kartal (9 mesaj) telit35 (5 mesaj) Kafkasdans (5 mesaj) FLP Bandırma (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (29 mesaj) Mobil (12 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri >> Elektrikli Küçük Ev Aletleri >> Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1577 Mesaj

hayırlı olsun
  • Binbaşı
    1812 Mesaj

En kisa zamanda alicam. İnşallah hayirli olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Feel The Difference kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj
    Arkadaşlar bu süpürgeden aldım fakat suyu çok çabuk köpürtüyor ve köpükler motor bölümüne kaçıyor.
    Sebebi ne olabilir? (Kirden tozdan değil)
    Motora kaçmasının zararı olur mu?

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Köpük derken suyun çalkalanmasından dolayı olan köpürme mi? eğer bu değil de deterjan katmış gibi köpükse halılarınız yeni yıkandıysa suda köpük olabiliyor ben bu durumla karşılaşmıştım. Su çizgisini aşmamaya çalışın deterjan gibi köpük oluyorsa suyu sık değiştirin. Motora su giderse ilk etapta olmaz ama ilerleyen zamanlarda motor mil yatağı bozulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 8 Ağustos 2014; 19:18:42 >
    |
    |
    quvardci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    744 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Köpük derken suyun çalkalanmasından dolayı olan köpürme mi? eğer bu değil de deterjan katmış gibi köpükse halılarınız yeni yıkandıysa suda köpük olabiliyor ben bu durumla karşılaşmıştım. Su çizgisini aşmamaya çalışın deterjan gibi köpük oluyorsa suyu sık değiştirin. Motora su giderse ilk etapta olmaz ama ilerleyen zamanlarda motor mil yatağı bozulabilir.

hocam süpürgeye yeni su koydum boş boş çalıştırdım gene de köpük oldu ayni diğer ayni süpürge köpürtmüyor,

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Neden oluyor acaba, ilginç bir durum. Motora su gidiyorsa bozulabilir. Servise danışın isterseniz.
    |
    |
    quvardci kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    67 Mesaj
    arkadaşlar burdan almanızı öneririm site sağlam fiyatı da uygunhttp://www.fastsepet.com/arnica-bora-5000-su-filtreli-elk.-supurge-fusya-tr.html
    |
    |
  • Yüzbaşı
    415 Mesaj
    Toz torbalı süpürge kullanmanızı tavsıye ederım , orjınal bez torbaları kullanarak senelerce aynı supurgeyı aynı vakum gücüyle kullanabılırsınız. sulu süpürgelerde hazneyı yıkamayı unuttuğunuzda çok pıs kokularla karşılaşabilirsiniz
  • Binbaşı
    1333 Mesaj
    merhaba arnika bora 4000 süpürgenin motoru yandı,şuan atıl vaziyette diğer parçalarına ihtiyacı olan arkadaşlar varsa kargoyu ödemek şartı ile gönderebilirim,saygılar
  • Yüzbaşı
    460 Mesaj

Bizimki de yansada kurtulsam. ('')
    |
    |
    süraka kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1333 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Bombus

Bizimki de yansada kurtulsam. ('')

parçaları isteyen arkadaş olmadı ,sonunda dayanamayıp çöpe attım gittigidiyordan 220 tl bundan aldımhttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc8657-01-performer-elektrikli-supurge-185071551?gclid=CP-J2ciUhcgCFcFsGwodxAIJMQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0
    |
    |

• Yüzbaşı
    499 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: FLP Bandırma

Arnica Bora 4000'i tavsiye eden mesajımı maalesef silmek zorunda kaldım çünkü gözüktüğü kadar iyi bir süpürge değil. Temizliği zor, bir süre sonra parçaların içlerini temizlemek daha da zorlaşıyor. Her kullanımda o kadar parçayı özenle yıkamak gerekiyor ki büyük sıkıntı. Çekiş gücü, aldıktan çok kısa bir süre sonra çok çok zayıfladı. 2400 W olmasına rağmen çekişi çok kötü (filtre temizliklerini rutin bir şekilde yapmama rağmen:) 1 yıllık kullanımdan sonra (en fazla haftada 1 kullanabiliyordum) motoru da yandı, zaten kurtulmak istiyordum, servise bile götürmedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Arnica tam bir fiyasko. Şu ana kadar kullandıklarım arasında yine en iyisi Philips FC 9202 Marathon. Sürekli kullanıyoruz, 5 yılı devirdi, tık demedi. Tavsiyem o yönde.

Kesinlikle çok doğru bizdede haftada bir kullanılmasına rağmen 3 yılına girerken motoru yandı.
    dediğiniz gibi emiş gücü iyice düşmüştü temizlenmesi çok zor oluyordu.
    Tamirinede 150 lira istenince keyife çope attım.
    |
    |

• Binbaşı
    1017 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Aynen emis gücü çok düştü elden çıkardım ben de

|
    |
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Arnica boranın max tamir ücreti motor değişimi oda 75 ile 100 arası yapılmakta ben yetkili servisiyim bu şartlar altında bile birdaha hiçbir marka model Türkiye'de buranın satış sayısına yaklasamayacaktir ancak kullanımı zahmetli dır dikkat edilmediğinde motora şu kaçma durumu yüksektir

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
valorant points
vp satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.