Şimdi Ara

Arnica Bora 2400 Watt Su Filtreli Turbo Fırçalı Elektrikli Süpürge (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
130.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    En kisa zamanda alicam. İnşallah hayirli olur..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bu süpürgeden aldım fakat suyu çok çabuk köpürtüyor ve köpükler motor bölümüne kaçıyor.
    Sebebi ne olabilir? (Kirden tozdan değil)
    Motora kaçmasının zararı olur mu?

• quvardci Q kullanıcısına yanıt
    Köpük derken suyun çalkalanmasından dolayı olan köpürme mi? eğer bu değil de deterjan katmış gibi köpükse halılarınız yeni yıkandıysa suda köpük olabiliyor ben bu durumla karşılaşmıştım. Su çizgisini aşmamaya çalışın deterjan gibi köpük oluyorsa suyu sık değiştirin. Motora su giderse ilk etapta olmaz ama ilerleyen zamanlarda motor mil yatağı bozulabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egenin_efesi -- 8 Ağustos 2014; 19:18:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: egenin_efesi

Köpük derken suyun çalkalanmasından dolayı olan köpürme mi? eğer bu değil de deterjan katmış gibi köpükse halılarınız yeni yıkandıysa suda köpük olabiliyor ben bu durumla karşılaşmıştım. Su çizgisini aşmamaya çalışın deterjan gibi köpük oluyorsa suyu sık değiştirin. Motora su giderse ilk etapta olmaz ama ilerleyen zamanlarda motor mil yatağı bozulabilir.

hocam süpürgeye yeni su koydum boş boş çalıştırdım gene de köpük oldu ayni diğer ayni süpürge köpürtmüyor,

• quvardci Q kullanıcısına yanıt
    Neden oluyor acaba, ilginç bir durum. Motora su gidiyorsa bozulabilir. Servise danışın isterseniz.
  • arkadaşlar burdan almanızı öneririm site sağlam fiyatı da uygunhttp://www.fastsepet.com/arnica-bora-5000-su-filtreli-elk.-supurge-fusya-tr.html
  • Toz torbalı süpürge kullanmanızı tavsıye ederım , orjınal bez torbaları kullanarak senelerce aynı supurgeyı aynı vakum gücüyle kullanabılırsınız. sulu süpürgelerde hazneyı yıkamayı unuttuğunuzda çok pıs kokularla karşılaşabilirsiniz
  • merhaba arnika bora 4000 süpürgenin motoru yandı,şuan atıl vaziyette diğer parçalarına ihtiyacı olan arkadaşlar varsa kargoyu ödemek şartı ile gönderebilirim,saygılar
  • süraka kullanıcısına yanıt
    Bizimki de yansada kurtulsam. ('')
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bombus

Bizimki de yansada kurtulsam. ('')

parçaları isteyen arkadaş olmadı ,sonunda dayanamayıp çöpe attım gittigidiyordan 220 tl bundan aldımhttp://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/philips-fc8657-01-performer-elektrikli-supurge-185071551?gclid=CP-J2ciUhcgCFcFsGwodxAIJMQ&mpch=ads&scxid=14489-145818-2357-0

• quote:

Orijinalden alıntı: FLP Bandırma

Arnica Bora 4000'i tavsiye eden mesajımı maalesef silmek zorunda kaldım çünkü gözüktüğü kadar iyi bir süpürge değil. Temizliği zor, bir süre sonra parçaların içlerini temizlemek daha da zorlaşıyor. Her kullanımda o kadar parçayı özenle yıkamak gerekiyor ki büyük sıkıntı. Çekiş gücü, aldıktan çok kısa bir süre sonra çok çok zayıfladı. 2400 W olmasına rağmen çekişi çok kötü (filtre temizliklerini rutin bir şekilde yapmama rağmen:) 1 yıllık kullanımdan sonra (en fazla haftada 1 kullanabiliyordum) motoru da yandı, zaten kurtulmak istiyordum, servise bile götürmedim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Arnica tam bir fiyasko. Şu ana kadar kullandıklarım arasında yine en iyisi Philips FC 9202 Marathon. Sürekli kullanıyoruz, 5 yılı devirdi, tık demedi. Tavsiyem o yönde.

Kesinlikle çok doğru bizdede haftada bir kullanılmasına rağmen 3 yılına girerken motoru yandı.
    dediğiniz gibi emiş gücü iyice düşmüştü temizlenmesi çok zor oluyordu.
    Tamirinede 150 lira istenince keyife çope attım.

• Aynen emis gücü çok düştü elden çıkardım ben de

• Arnica boranın max tamir ücreti motor değişimi oda 75 ile 100 arası yapılmakta ben yetkili servisiyim bu şartlar altında bile birdaha hiçbir marka model Türkiye'de buranın satış sayısına yaklasamayacaktir ancak kullanımı zahmetli dır dikkat edilmediğinde motora şu kaçma durumu yüksektir

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.