Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (75. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ekleyin tanışalım yardıralım :):)http://steamcommunity.com/id/Recine5
  • Selamlar herkese. Arkadaşlarımla birlikte co-op mission yapmak istiyoruz ancak kendimize özel server mı kurmamız gerekiyor ne yapmamız gerekiyor? Bir türlü bulamadık
  • Merhaba arkadaşlar,
    Arma 3 serverleri windows ve Mac OSx işletim sistemli olarak ayrılıyorlar mı acaba?
    Evdeki PC'ten girdiğim servera sirketteki Macintosh'tan giriş yapamıyorum. Versiyon uyumsuzluğundan bahsediyor, evdeki sürüm 1.66 görünüyor,
    Macintoshtaki ise 1.64 görünüyor.

Bu sorunu nasıl aşabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  • 15 DOLAR'a ARMA 3 dahil tüm ARMA oyunları, kaçmazzzz

https://www.humblebundle.com/arma-bundle
  • 10 gb güncelleme geldi
  • hanımlar beyler bilen varsa bir yardımcı olsun çok makbule geçer ben oyuna bazı bütün oyuncuların ürettiği modları indirdim ama şimdi tamamını silmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım nasıl bulacam bütün bu modları teşekkürler
  • yenı oynanacak mod yokmu ya epoch exıle tarzında base falan patlatmalı
  • Beyler indirimden yararlanacağım olmazsa olmaz diyeceğiniz veya şiddetle önerdiğiniz dlc/dlcler var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crystal Prox kullanıcısına yanıt
    dlc ler 5 para etmez ben marksman aldım bı ıse yaramıyo helı desen ole apex ı bılmıyom almadım cok pahallı bı tek map var sanırım o map de de oynayan sayısı yok
  • Yaz indirimlerinde almayı planlıyorum tavsiye eder misiniz beyler hala alınıp oynanır mı ortam falan nasıl şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: kara57

dlc ler 5 para etmez ben marksman aldım bı ıse yaramıyo helı desen ole apex ı bılmıyom almadım cok pahallı bı tek map var sanırım o map de de oynayan sayısı yok

Bir de şöyle bir durum var: Geçen kış indiriminde %50 indirim almıştı, daha iyisini bekledim. Bu güne kadar indirim gelmedi. Şu an ise %66 indirim var içimden çok almak geçiyor ama yaz indirimi çerçevesinde çok absürt yüzdelerle indirimler gelebiliyor civ5'e %90 küsür indirim gelmişti mesela ve içime 70'lerde bir rakam doğuyor ne yapsam bilemedim. Tekrar %50 gibi bir rakam da gelebilir geçen yaz olduğu gibi. Büyük bir kumar aslında 22 Haziran'a kadar karar için sürem var siz ne düşünüyorsunuz?

• Hocam banada mail geldi indirimi yeni gördüm 33 lira makul bir fiyat bence içinde adeta farklı oyunları barındıran bir oyun

Yaz indirimleri ile en fazla düşeceği bu olur diye düşünüyorum şuan ki fiyattan daha aşağı düşmez bence

Oynayan hala çok mu değer mi almaya diye bende konu açacaktım hazır burdan yazıyım bu oyunu önerir misiniz arkadaşlar

• Crystal Prox kullanıcısına yanıt
    Oyunu şimdi alın ama oynamayın. Satın alımdan itibaren 14 gün içinde ve 2 saati aşmayan oynama süreniz var ise iade edebilirsiniz. Yaz indiriminde daha düşük fiyata inerse iade edip daha düşük fiyattan alın, yok düşmedi zaten ucuza almış oldunuz tebrikler
  • Ben geçen sene korsan bir serverde denemiştim ve modları falan çok beğenmiştim çok iyiydi acaba şuan doluluk oranları nasıl Türk oyuncu grupları var mı bunlar aklımı karıştıyor..

• oyun dolu turk oyuncuda bolca var gercı turk oyuncuyla bu oyunda pek ısın yok ama
  • Oyunu 1 sene once almisim ama hala nasil oynandigini cozemedim
  • Arma 4 ile ilgili bir gelisme varmi bilmiyorum ama yapimcinin artik su oyun motorunu tamamen birakip yeni nesil bir motor gecmesi lazim. Gerci simulasyon oyunlarinda yeni nesil motora geceni gormedim.

• Droyun dan 26 tl ye aldım oyunu bakalım rpg sunucularına gireceğim ortam nasılmış

• ARMA 4 daha gelmez daha bu tamamlanmadı cıkacak bı ton dlc var
  • Hocam çok ucuzmuş bir problem çıkmaz değil mi güvenilir bir site mi

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.