Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.622
Cevap
28
Favori
103.553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar karsiyakalim35 ekleyin beraber oynayalım. Daha ilk günden birileriyle beraber takılayım dedim bir tanesi ikimizi de soydu :)
  • oyunu biraz oynadım ertesi gün 7,2 gb güncelleme geldi hep böyle güncelleme mi gelıyor buna da
  • arma 3 jet dlc sini satın aldım hala bu ürünü satın al diye reklam çıkıyor aynı hata olan var mı beyler bayanlar?
  • Beyler selam,

Yaz indirimleri başlamışken zaman geçirebileceğim bir oyun almak istedim.Laptop kullanıyorum,ekran kartı nvidia 740 m.8 gb ram.Bu oyunu kaldırır mı tadında bir zevk alabilir miyim? teşekkürler şimdiden.
  • ErenA. kullanıcısına yanıt
    http://store.steampowered.com/app/530700/Argo/

Bu ARGO isimli oyunu indirirsen, ARMA 3'ün oynaması ücretsiz şekli, nasıl çalışacağını öğrenirsin. 10 GB bir download.
  • Selamlar. Arma'ya yeni başladım, bootcamp görevlerini bitirdim fakat genel anlamda seriye uzak olduğum için rehberlik edecek yoldaşlar aranıyor.

Yahu bu AltisLife Türk serverı apayrı bir dünya yemin ediyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerrjo1 -- 29 Haziran 2017; 1:54:39 >

• oyunu yeni aldım, dün bi türk serverine bağlandım kimse bişey anlatmadı kendi başıma 5-10 dakkada çözer gibi oldum, atak helikopteriyle bi kaç tur attım sonra çatışmalara yakın bi yerde indim ama biri yada birileri tak diye indirdi, vaktim oluğunda bayaa oynarım gibime geliyo vakit geçirmek için iyi duruyo
  • Beyler arma 3 ü indirimden aldim biraz baktim ama hic turk serveri fan bulamadim yabancilarla pek zevki kalmiyor buraya kaliteli sizin oynadiginiz svleri atarsaniz cok iyi olur hem yeni baslayanlarda yararlanir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edit: Gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borealatis -- 5 Temmuz 2017; 22:48:19 >
  • Oyun durup dururken donuyor bir anda. Alt+Tab yapıp masaüstüne de dönemiyorum.Çözümü var mı bunun?

Bir de oyundayken shit+tab ile steame geçemiyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZacDoUrden -- 6 Temmuz 2017; 20:18:17 >
  • 18+ üstü ciddi bir şekilde co-op oynayacak mikrofonlu ve tecrübeli arkadaşlar arıyorum.

http://steamcommunity.com/id/f3rkan
  • Herkese selamlar. Ben oyunu daha onceki indirimler de almistim yaklaşık 10-11 saat arasi bir gameplayim var. Hepsi roleplay serverleride. Roleplay beceremeyip birakmistim steam kutuphanemde duruyordu. Son zamanlar oynayacak oyunlara falan bakiyodum yaz indirimlerinde falan ilgimi ceken bi indirim falanda olmadi bi witcher serisini falan aldim. Simdi gozume arma3 takıldı. Onerebileceginiz oyun modu var mi? Bi kac yayincida gormustum. Boyle h1z1 king of the kill, pubg tarzi bi oyun modu vardi ucaktan atladigimiz onerir misiniz yada baska oyun modu?

Edit: suan aklimda bulunan modlar breaking point ve battle royale onerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 7 Temmuz 2017; 1:34:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Candance

Herkese selamlar. Ben oyunu daha onceki indirimler de almistim yaklaşık 10-11 saat arasi bir gameplayim var. Hepsi roleplay serverleride. Roleplay beceremeyip birakmistim steam kutuphanemde duruyordu. Son zamanlar oynayacak oyunlara falan bakiyodum yaz indirimlerinde falan ilgimi ceken bi indirim falanda olmadi bi witcher serisini falan aldim. Simdi gozume arma3 takıldı. Onerebileceginiz oyun modu var mi? Bi kac yayincida gormustum. Boyle h1z1 king of the kill, pubg tarzi bi oyun modu vardi ucaktan atladigimiz onerir misiniz yada baska oyun modu?

Edit: suan aklimda bulunan modlar breaking point ve battle royale onerilerinizi bekliyorum.

King of the hill modu var. O da gerçekten eğlencelidir. Yaklaşık 30 kişilik 3 takım bir bölgenin içinde savaşıyor. Zevkli anları olduğu gibi saç baş yolduran anlarıda var. Ayriyetten level sistemi var. Silahlar ve modifikasyonlar levelinize göre açılıyor. Bir bakın derim tavsiye ederim

• jacquer kullanıcısına yanıt
    öneriniz için teşekkür ederim. zahmet olmazsa steam atölye linkini atabilir misiniz? atölyede bissürü king of the hill varda
  • Candance kullanıcısına yanıt
    battleroyal var ıste ıstedıgın oyun pubg yapanların yaptıgı mod onu oynayabılırsın wasteland oynayabılırsın king of the hill ındırılen bır mod deıl oyunun orjınal modu dırekt gırebılırsın moda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara57 -- 7 Temmuz 2017; 14:0:28 >
  • quote:

öneriniz için teşekkür ederim. zahmet olmazsa steam atölye linkini atabilir misiniz? atölyede bissürü king of the hill varda

Hocam ben atölyeden oynamıyorum. Oyunda server arama kısmına king of the hill yazıyorum bütün koth sv'ler sıralanıyor, pingi uygun olana giriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacquer

quote:

Hocam ben atölyeden oynamıyorum. Oyunda server arama kısmına king of the hill yazıyorum bütün koth sv'ler sıralanıyor, pingi uygun olana giriyorum

öyleymiş üstteki arkadaşta söylemiş yardımlarınız için teşekkür ederim. Oyuna 7.2GB güncelleme gelmişte güncellesin bakıcam modlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candance -- 7 Temmuz 2017; 21:32:5 >

• karsiyakalim35 ekleyin arkadaşlar beraber oynayalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu yeni aldım oyunun yabancısıyım.Multisine gireym dedim giremedm.Oyun modlarını bir yerden indirmemiz mi gerekiyor?Nasıl oyunun multisine girebilirim?Oyunun kendi orjinal modları hangileri?
  • Arkadaşlar makineye format attım arma levellerim sıfırlanmış! Eski level imi geri getirmenin bir yolu var mı yoksa üzerine bitki çayı mı içeyim?
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.