Şimdi Ara

Arma 3 (2013) [ANA KONU] (74. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.623
Cevap
28
Favori
103.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Napoleonfd

1-Tanoa haritasındakiler hariç dlcsiz modlar oynanıyor. Bende hiçbir dlc yok ama battleroyale,KotH, Altis Life gibi modlara girebiliyorum.
    2-Türk serverları var ama altis life serverları dışında devamlı server yok fazla. Altis life serverları genelde dolu oluyor.

Tanoa mapinin eksikliği hissedilmiyorsa sıkıntı yok sanırım.
  • Bende tüm DLC ler var ama tanoa serverları pek dolu olmuyor zaten 1 elin parmaklarını geçmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nassı oynanıyor bu oyun yahu.
    Var mı yardımcı olabilecek.
  • xinglyan X kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun detaylı olduğu için öğrenmesi biraz zaman alıyor. Ama oyunu zevkli yapan da bu ayrıntılar. Bence bu oyunu oynayacaksan ya uzun süre zaman ayırıp sabırlı bir şekilde öğreneceksin ya da beraber oynayabileceğin bir ekibin olacak, onlarla düşe kalka alışacaksın oyuna. Modlar karışık değil, öğrenmesi kolay. Ama öğrenilecek çok şey var ve bu da zaman istiyor.
  • Hocam öncelikle cevap için teşekkür ederim. GTA 5 alacaktım ama bu oyunu görünce aklım buna gitti gerçekten. Online'da her zaman aktif oyuncu bulunabiliyorsa almak mantıklı olacak sanırım. Ama ben bazı videolar izledim. Birileri polis doktor sivil falan oluyor. Banka falan soyuyorlar. Bu serbest oynanış onlineda nasıl oluyor bota karşı mı anlayamadım

• ARMA 3 uzun süredir var, ara sıra giriyorum, zevkle oynuyorum. APEX DLC 55 TL olmuş, almaya değer mi?
  • xinglyan X kullanıcısına yanıt
    O gördüğünüz Altis Life modu oluyor. Serverdaki oyuncular polis, isyancı, ya da sivil rollerinden birini seçerek rol yapma oyunu oynuyorlar. Bazen görevlerde npcler oluyor ama onun dışında herkes insan. Haritada bazı görevler var, onları yaparak para kazanılabiliyor. Ana hedef gibi bir şey yok yani asıl amaç eğlence. Kimisi mülteci rolü yapıyor kimisi mafya rolü öyle takılıyorlar. Online genelde oyuncu olur. Türk serverlarında özellikle akşam 6-11 arası kalabalık olur. Ama bu altis modunda silah kullanımı genelde ikinci plandadır. Asıl amaç eğlence yani. Onun dışında yaygın modlardan daha aksiyonlu olan Wasteland diye bir mod var. Onda da haritadaki görevler yapılarak takımınızla üs inşa edip hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Her yer olası çatışma bölgesi, özellikle silah ve ekipman satılan şehirlerde sıkça çatışma çıkıyor. Takımınızla olan iletişim dışında konuşacak kimse yok. Yani insanlar değil silahlar konuşuyor. Bir de King of the Hill modu var. Bunda da hedef bölgede hakimiyet için 3 takım savaşıyor. Daha fazla alan kontrol eden takım kazanıyor. Bu bölgede aralıksız çatışma olduğundan başta silahlara alışmak için güzel bir mod. Son olarak da Arma'nın asıl üzerine kurulduğu Zeus modu var. Burada yapay zekanın savunduğu bölgelere gerçek hayattakine benzer askeri operasyon yapılıyor. Emir komuta zinciri içinde 7-8 kişilik mangalar toplamda 60-70 kişilik operasyon ekipleriyle ve helikopter, tank, zırhlı personel taşıyıcılarla görevi tamamlamaya çalışıyorlar. Bunlar oyunun ek mod indirmeden ve dlcsiz de oynanabilen modları. Bunlar dışında battleroyale, epoch gibi modlar da var ama en yaygınları bunlar. Hepsini biraz deneyin, farklı modlara alışması kolay değil ama oyunu kaptıktan sonra hepsi de zevkli modlardır.

• Napoleonfd kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ediyorum üşenmeyip tek tek anlattınız. Karar verdim alıyorum oyunu:)

• Arkadaşlar oyunu aldım Warning prenLOD format in object falan diyo hata veriyor lütfen bi yardım edin ya

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1319944/de31cc99-9bc6-45a0-b8a2-fb86d5949501.jpg

https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1319944/fd576f84-02b7-4d99-8967-de63264608af.png[/simage]

Bunlarda özelliklerim

• Yuhh 10gb güncelleme geldi oyuna. Bilgisi olan var mı?
  • 55musa16 kullanıcısına yanıt
    bana 5.3 gb geldi bu ne ya
  • Apex sahibi olunmasına göre kullanıcılar 10-->1.6 gb arası güncelleme almışlar. Ayak sesleri düzenlemesi ve genel bakım demişler ama neden boyutu bu kadar yüksek bilmiyorum.
  • Arkadaşlar güncelleme %99 da kaldı kaç saattir 0 bytes oluyor indirme.Nasıl düzeltebilirim bunu ?
  • Oyunu birlikte oynayacak ve biraz da bana öğretecek birisi var mı acaba?
    Yılların oyuncusu ve bir sistem uzmanı olarak oyuna giremedim bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 8 Aralık 2016; 21:20:48 >
  • arma 2 deki dayz modunu severek oynadıysanız viruz moduna bakmanızı ve serverı denemenizi tavsiye ederim 1 aydır oynuyorum arma 2 deki dayz den eksiği yok fazlası var.
  • Yaw bu king of the hill de nasıl para kaşımaz? Başka bir arkadaşımın oynadığı profil benim oyunda işe yarar mı? Ondan alıp kopyalama yapsam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ulan hala vurulup düşme animasyonu yok oyunda şaka gibi. wasteland modunda adamı vuruyorum zank diye yere ışınlanıyor. sizin ben yapacağınız oyunu ya...dlc yapacağınıza modları adam edin lann.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi earth. -- 2 Şubat 2017; 16:24:5 >
  • earth. E kullanıcısına yanıt
    ne alaka senin girdiğin serverde vardır bi sıkıntı oyunda var düşme animasyonları
  • arma 3 ' ü aldık oynayamadık, beceremedik, 4 ile yeni başlangıç ümid ediyorum, ne zaman çıkacak bilgi var mı?
  • serverla alakalı değil wasteland modunda yok.
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.