Şimdi Ara

ARKADASLAR YARDIM EDIN CUNKU BU ITEM KIRILIRSA KAFAYI YERIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben bugün bi tane glacier erenion çıkarttım ama + açma olayından emin olmak istiyorum daha önce hiç ft iteminin + sını açmadım..daha önce + açtım ama yinede çok korkuyorum acaba nası +sını aççam bu nanenin...

• uniq item upgrade hakkında bilgim yok. bende soru sorayım. normal upgrade item itemleri gibi upgrade basılabiliyomu uniq iteme????(takılardan bahsetmiyom onlar normal takı gibi upgrade oluyo biliom)
  • benim hayatımda elime çok unique geçmedi o yüzden bende snn kadar cahilim...o yüzden soruyorum lütfen bi cvp werinde güvencem olsun basacam simdi besi haa
  • bu arada erenion diez de olduu için önemli...cypher diil
  • Blessed elemental ile + yı aççan. %100 oluo ama 400k para gidio
  • Bende glacier erenion +7 var

Buda resmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmrtx -- 6 Şubat 2006 16:58:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: nayti

Bende glacier erenion +7 var

Buda resmi

Güzel Bi staff allah sahibine bagışlasın
  • BLESSED ELEMENTAL SCR. LA UPG KİLİDİNİ KIRACAKSIN %100 OLUR
    BLESSED UPG. SCR. DA UPG EDERSİN +3 E KADAR %99 UPG OLUR,.. GERİSİ ŞANS
  • ok saolun..peki bu item +1 dmei parlar dier unique ler gibi?
  • ya arkadaslar biraz daha yardımcı olun daha basmadım we korkuyorumm...
  • ft eşyaları +6dan sonra parlar
  • cidden mi ben bunu +6 ya kadar basamam kiii
  • Arkadaşların dedigi gibi elemental ile kilidi açarsın +4 e kadar bas rahatlikla sonra serverin dies3 e git ordada bi tane bas +5 yaparsin. Ve ttüm glacier erenionlar yanar eleemental bastıktan sonra.Ben onlarda +7 ye rahat çıkıyorum ama manner + premium üyelik ve hız lazım..Zaten bi kaç gün önce yazmıştım bi konuda nasil yapilcağini.Kolay ama sen yinede rriske atma senin için değerliyse..
  • quote:

Orjinalden alıntı: leglolas

cidden mi ben bunu +6 ya kadar basamam kiii

bosver canım yanmasın soran olursa sende merchanttan koyarsın
  • ya arakdaşlar bu + açma nasıl oluyo? mesele herhangi bi canavardan düşen rare itemin +sı açılıyomu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

ya arakdaşlar bu + açma nasıl oluyo? mesele herhangi bi canavardan düşen rare itemin +sı açılıyomu?

Sadece unique ıtemların upgrade kilidi açılabilir..Ayrıca rare ve magic itemlar upgrade yapılamaz..İtemların upgrade edilebilmesi için,upgradeable(upgrade edilebilir)özellik taşıması gerekir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: D@n93rMert

quote:

Orjinalden alıntı: NightmarE_6

ya arakdaşlar bu + açma nasıl oluyo? mesele herhangi bi canavardan düşen rare itemin +sı açılıyomu?

Sadece unique ıtemların upgrade kilidi açılabilir..Ayrıca rare ve magic itemlar upgrade yapılamaz..İtemların upgrade edilebilmesi için,upgradeable(upgrade edilebilir)özellik taşıması gerekir..

saol
  • ya ben bunun + sını açtım ama yanmaz mı bu simdi ben assasım bakamıyorumda...
  • yanmak derken parlarmaktam bahsediyorum
  • +6 da parlıo bende ilk bilmiodum dv yi aldım baktım elektirik yoq meğerse +6 da oluomuş öle de az hava atmadım shard die apostan aposa
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.